• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E46 ] BMW 320d M47 D20 2000г - проблемы с топливной. Стартером не заводится.

Dyhich

Пользователь
Joined
Mar 25, 2018
Messages
10
Город
Боярка
Привіт. Став власником нерухомості BMW 320d, 2000 рік.
По суті: вперше було замічено що двигун запустився не з півтику як завжди, а секунду-другу покрутив стартером, що мене і здивувало! До цього проблем не було. Після такого запуску проїхав 300км (Одеса-Київ), заїхав на заправку (БРСМ) заправився на 30л і тут вона більше не завелася! Насілував її поки акум не здох. В придорожному СТО хлопці методом вприску бенза у воздушну трубу, пихтя але таки запустилася. Вообщем, після цього вона сама не стартує, тільки методом вприскування бенза в трубку. Діагностував толковий електрик - виявив неправильну компресію у одному з циліндрів, більше комп проблем не виявив (декілька помилок знайшов, але до роботи двигуна не відносяться). Вердикт - проблема не в електроніці. В п'ятницю 20/04 буду у моториста, так як рекомендації: шукати проблему потрібно виключно у механиці двигуна і топлівна система. А це вже говорить про то що приємного буде мало - попадос на $. Можливо дасте слушні поради які можливі варіанти розвитку подій - що мені будуть "вішати" діагности?? І який можливий діапазон ціни ремонту топлівної системи?
IMG_2017-04-23_121629.jpg
 
Проверь насосы качает ли соляру в топливный фильтр, сними трубку подачи и включи зажигание, должна струя потечь, так что приготовь бутылку.
 
Проверь насосы качает ли соляру в топливный фильтр, сними трубку подачи и включи зажигание, должна струя потечь, так что приготовь бутылку.

Дякую за небайдужість. Проблему вже вирішено. Причина: лопнула мембрана ТНВД, яка розділяє зони високого і низького тиску. Ітого ремонт ТНВД (заміна всіх необхідних прокладок, ремкомплекти, налаштування), з роботою =7200 грн. СТО "ВИОМ Дизель" на вул.Крайня, 3 (Київ).
 
Back
Top