BMW 520i Limousine Automatik

продовжуєм:
Гумка в штатному ключі за останній місяць викришилась зовсім, ні вигляду ні функціоналу, бо важко тиснути кнопки, тому купив нову, та переставив, ось результат:image.jpgimage (1).jpg
 
Last edited:
Я памятаю твою машину. Крута була. Де вона зараз?
Поїхала в Суми( але потрапила в хороші руки я за неї спокійний)
 
А що зі старим бензонасосом?
 
ціна вийшла дешевшою ніж на екзісті, тому рішив купити прозапас.
 
Last edited:
ціна вийшла дешевшою ніж на екзісті, тому рішив купити прозапас.


А где это цены такие ?)
 
Випадковість. Людина замовила насос та не забрала. тому вдалось відкупити по закупочній ціні.

Доречі комплектація насоса:
Насос в пластмасовій оправі більшій та меншій. фішка на зєднання з двома контактами. Інструкція.
 
Потребую поради.
Дивлюсь я на свою машинку ззаду, виникає думка що бракує чогось......довший час не міг подумати чого саме, що зайвий раз натякає на її вік ( я розумію що з бабусі целку не зробиш, але моя машина як Мадонна, хоч і не нова, але класна 8) ).....сьогодні подумав, що не було б лишнім поставити насадку на вихлоп. Є оригінальні БМВ чорні та хромовані, такого плану:

http://www.turnermotorsport.com/image/BMW_Parts/BMW-82119401456-i.JPG

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/249835_x600.jpgIMG_2126.jpg
 
виникає думка що бракує чогось..

Пока не поставите хорошие диски, "бракувать" будет постоянно, и прикручивания всяких свистелок не поможет имхо.
Ну и затонировать хотя бы слегонца.
 
я не в90-х живу щоб машину тонувати:biggrin:
зелені вікна ліпити плівкою це колхоз імхо.
диски будуть на наступний сезон.
 
Last edited:
Как по мне все очень даже красиво и без насадки. Если чего-то в машине хорошей не хватает, самая тема у друга ВАЗ взять покататься денек, потом опять все идеально). Я вот как на рабочем пирожке поездию потом в свою 39ку сажусь и вообще ничего менять не хочется, все устраивает. Имхо без насадок лучше
 
Тонировать точно не нужно. насадку, если хочешь - ставь. Хуже не сделаешь, но и не кайфанешь)

п.с. может нижний молдинг крыла поменяй ?)
 
Ай да хорошА! Глаз радуется! :good2:
Я думал, таких состояний уже в Украине не осталось.

Сестричка моей, на день раньше с конвейера сошла :yes:
У самого 30.06.1993, М50В25 мкпп, с пробегом 197 (на сегодня), в родной краске (diamantschwarz metallic). Но, состояние лакокрасочного у твоей однозначно лучше, вынужден признать :)
Любопытно с комплектациями у них: у меня тоже шэдоулайн, люк, такой же магнитофон, сигнализация, кондиционер и малый БК. Плюс кожаный салон с подогревом и R15 литые диски (2-ой стиль). Но, при этом электростеклоподъёмники только передние, нет противотуманок и блокировки дифференциала. На твоей этот приятный набор опций присутствует))

Тоже 4 ключа, и кнопки с главного высыпались, но ещё раньше. В 2013м на ибее заказал эту же резиновую детальку и освежил. Увидел тут, почти прослезился :cray: Такие мелочи выдают подход к автомобилю :) Уважуха!

P.S. Цена, как по мне, более чем адекватна.
Весной ценитель предлагал 8.5, но я ответил что меньше 10 даже разговаривать не настроен. Не хочется отдавать живую легенду :)
А вам удачи в продаже! Надеюсь, найдётся достойный претендент.
 
Дякую! я не спішу, машина в повному оригіналі, таких навіть в бундесі майже нема, а ті що є коштують біля 5к євро і більше.
Тому, буде реальний клієнт з ціновою пропозицією, готовий вислухати.
 
Останні теплі сухі дні....трохи поїздив...після чого....повна мийка, воскування....теплий гараж...закриття сезону :)))
залишилось докупити силікон та обробити ним всі гумки.image.jpg
 
и на чем будешь зимой ездить ?)
 
на чомусь іншому :))) є варіанти на зиму. все залежатиме від бабла
 
Last edited:
Запчастини для весняного ТО:

Сальник колінвала передній: 11 14 2 249 532
Сальник піввісі редуктора: 33 10 7 505 602
Пістони з розпірними втулками (8шт) 51 71 1 928 946

Сальники не течуть, але незначі запотівання є.
 
Last edited:
хорошо относились к автомобилю)
 
чому в минулому часі?
він в мене ще є :dirol:
 
Замінив обидва молдинга переднього бампера.image.jpeg
 
классно ! а не было на два выхода ?
 
на два вихода хіба для 2.5. бо там дві труби.
для 520их лише одинарні. хром або чорні.
 
на два вихода хіба для 2.5. бо там дві труби.
для 520их лише одинарні. хром або чорні.


я всегда когда захожу ее посмотреть понимаю, что хочу ее)) но отговариваю себя тем, что нужно гараж покупать и вторую машину поджопную ))
 
Машинка замечательная, Макс, но то что тебе нравится е34 вплоть до рассмотрения к покупке удивлен.
 
Хай щастить новому власнику!
 
Машинка замечательная, Макс, но то что тебе нравится е34 вплоть до рассмотрения к покупке удивлен.


а что удивительного ? машина в таком состоянии дает тебе возможность телепортироваться в прошлое и ощутить, как должна держаться за дорогу целая е34) была бы у меня возможность я бы много машины с того времени купил )
 
в хороші! Людина пересіла з рестайлової е39.
буде мало їздити, тому машина обиралась для душі та задоволення.
 
Back
Top