• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E38 ] bmw e38 гудить гідропривід кришки багажника

kretovich

Пользователь
Joined
Jan 26, 2012
Messages
181
Age
42
Город
Тернополь
Всім привіт !! При низькій температурі повітря починає гудіти гідропривід кришки багажника, кришка піднімається важче. Чим холодніше, тим важче... В сильний мороз потрібно навіть рукою припіднімати кришку, щоб відкрилася. Моторчик гудить в розрив, а кришка ледве піднімається. Якщо відкрити декілька разів підряд, то стає чуть краще. Таке враження що тиск пропадає... В літню пору такого немає.
Рівень рідини в нормі, правий амортизатор відреставрований, навіть додали більше тиску. Лівий, робочий амортизатор, запотівший.
Можливо в когось була подібна проблема і знаєте як вирішити, буду вдячний. Не хочеться зимою знов позоритися поки підніметься кришка :)
 
Прохання перенести теми у відповідний розділ. Помилився...
 
я бы сказал, что уровень низкий, но раз в норме....
 
Якщо мотор в нормі (влітку нормально робить) і рівень гідравлічної рідини в нормі, можливо залитий не той тип гідравлічної рідини. Ви не знаєте чи вона мінялась вами чи до вас?
 
Якщо мотор в нормі (влітку нормально робить) і рівень гідравлічної рідини в нормі, можливо залитий не той тип гідравлічної рідини. Ви не знаєте чи вона мінялась вами чи до вас?

Чи мінялася не знаю, але доливав я ATF(один раз) :blush: .
На прикладі амортів капота замітив, що вони зимою слабо тримають а літом добре, потрібно заміна. Можливо в багажнику запотівший робочий аморт не тримає тиску...
 
Або дійсно, можливо при низькій температурі міняється структура рідини, плотність чи щось таке...
 
Проблема в том что в системе же не АТФ льётся...
 
Проблема в том что в системе же не АТФ льётся...

Та знаю... :) Просто начитався відгуків, що доливали атф.
 
я в е61 долил пентозин и уже два года полет нормальный
 
Аналогично. Доливал оригинальную жидкость - 4 года полёт нормальный) Но дополнительно менял правый аморт на новый оригинал для выталкивания
 
у меня такая же проблема... никогда не лазил, грешу на то что жидкость мало, товарищ отделался при такой проблеме просто доливом жидкости
 
Шукайте на полицях супермаркетів :biggrin: :

 
Шукайте на полицях супермаркетів :biggrin: :



Оу!! Вот я бы вам рассказал где Шелл размещает заказ на линейку АэроШелл.... Сами они его не делают.
 
Back
Top