[ E90/91/92/93 ] BMW e91 LCI 320d AT

Adywan

Пользователь
Joined
Dec 30, 2014
Messages
3
Город
Львов
Всім привіт!
Не знайшов на форумі теми де вітаються новачки, тому привітаюсь в бортовику.
Звати мене Макс, я зі Львова. Нещодавно купив е91.
Дуже довго шукав саме 320д на автоматі, в хорошій комплектації.

Що маємо:
- 2008рік, Рестайлінг
- мотор 2.0 дизель N47d20 177коней
- Автомат
- Пробіг 178тищ підтверджений. І на паперах і через місцевого дилера BMW теж перевіряли.

Що по комплектації: Рижий, шкіряний м-салон з електрорегулюванням, підкачкою, підігрівом і пам'яттю сидінь, м-руль, чорний потолок, велика навігація, роздвоєний підлокітник, підстаканники спереду і ззаду (виявляєтсья це в бмв опція О_о), блутуз, фари ксенон+лед поворотники, підтемнені вікна, "жалюзі" перед радіатором, підсвітка ручок, фаркоп, задній парктронік, м-підвіска.

Вів бортовик на місцевому форумі, проте копіпастити звідти думаю немає змісту.


 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Вiтаю.
Где взял. Всколько встала.
Пробег приятный.
Подходит ряд работ по пробегу как для n47.
 

Adywan

Пользователь
Joined
Dec 30, 2014
Messages
3
Город
Львов
Вiтаю.
Где взял. Всколько встала.
Пробег приятный.
Подходит ряд работ по пробегу как для n47.
Купував трішки підбиту в передній правий кут, в польського перекупа, з бельгійського аукціону страхового. Тому власне з таким пробігом і получилось вицепити її. Шукав тільки за кордоном, ще десь з серпня місяця, купив в грудні.
Повністю зі всіма витратами, разом з пригоном, проживанням там, ремонтом тут і другим комплектом коліс стала 11 500.
Стосовно ряду робіт можна детальніше?) Цеп міняють всі ближче до 250. Європейські зустрічав що і при 300 ще без заміни їздили.
Наразі єдине що діагностували це підтікання масла з-під корпусу масляного фільтру - усунув одразу.
Що ще очікувати?
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
Этот технический так сказать блогер единственный был принят мною к просмотру.
Там не только за цеп.
View: https://youtu.be/2uqx3kRH8OA
 

Adywan

Пользователь
Joined
Dec 30, 2014
Messages
3
Город
Львов
Мав вільну суботу і кльову погоду - пішов кулупатись в машині.
Перше до чого поліз - це водійський замок.
Ось відос того, що відбувалось з замком:
View: https://youtu.be/ocWBZ8YmQ1k

Далі купуємо в неті ремкомплект замка (я в шоці, що таке існує) за 250грн.
Розбираємо дверку. Розбирається все дуже легко, не поламавши ніодної кліпси.
Дістаємо замок і ось він, винуватець свята

Стрілкою позначене місце, де обламується маленький шматок пластику і замок перестає відкривати або закривати.
Ось, власне той шматок і лежить в шестерні.

беремо детальку з ремкомплекту, ставимо все назад. Все працює, тішимось як слон, що проблема коштувала 10$.

Далі були певні маніпуляції, після яких авто виглядало так:

В такому вигляді я катався 2 дні, один день габарити-глазки світилися і була помилка лише по правій фарі. Потім перестали горіти і глазки на лівій фарі. Поставив праву фару назад, досі не працює ні одна ні інша.
І тут я прошу Вашої допомоги. Чому перестали горіти габарити?
1) згоріли лампочки - сумніваюся, так як права фара працювала перед демонтажем, після демонтажу ні.
2) записалась помилка десь в блоці - прочитав помилки, є помилка 9cc5, 9cc6, не стираються. Це помилка по дзеркалам, але з дзеркалами все ок. І в неті багато інфи по тому, що це може бути і через датчик дощу і через протитуманки і тд і тп.
3) потрібно перепрограмовувати блок FRM.
БМВ-шники, допомагайте.😓
 
Top