• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] BMW PSdZData Lite

motorstate

Пользователь
Joined
May 29, 2013
Messages
19
BMW PSdZData 4.42.32 Lite

Оновлені файли програми BMW E-Sys для програмування, кодування електронних блоків управління серії BMW. А саме для серії Fxx F01 / F02 / F06 / F07 / F10 / F12 / F13 / F16 / F20 / F25 / F30 и так далі.
BMW-PSdZData-4.17.40-Lite-2019.jpg


BMW PSdZData Lite остання версія (посилання)
 
Під час використання PSdZData важливо дотримуватися інструкцій та виконувати процес програмування та кодування з належною увагою, оскільки неправильна робота з цими файлами може призвести до проблем з автомобілем. Можливо вам цікаво *якийсь лівий сайт на курси* і для чого воно? Веб програмування охоплює розробку веб-сайтів, веб-додатків, онлайн сервісів та інших інтерактивних ресурсів, доступних через веб-браузер. Це можна зробити за допомогою власних зусиль або за допомогою кваліфікованих спеціалістів.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top