E34 525 m50 4000$

В чем же проблема в этой машинке? Реально если бы была нормальная забрали и за 4500 давно!имхо давно за ней слежу) удачи
 
ребята, кто смотрел? отпиши пожалуйста в личку, спасибо
 
проблема в тому що люди хочуть шари) давали мені 4500 за неї, але я тоді не готовий був віддати за ці гроші) а тепер появився бус в продажі, хочу його забрати, тому віддаю вже за 4.
 
Машинка хороша і цікава, махнувся би якби не дизель і не потрібні срочно гроші) дякую за пропозицію.
 
Автомобіль пройшов сьогодні повну діагностику на хорошу сервісі БМВ. Можу відповісти на любе запитання і готовий загнати на любий сервіс. Але скажу зразу з любими пропозиціями за 3000-3500 можете навіть не звертатись. Менш чим за 4 не віддам. І буду чекати свого клієнта. Я не жмот, але за 3500 купіть собі нове жигулі і катайтесь без проблем. Ті люди які купляють такі машини знають на що йдуть і знають що машина не нова. Дякую за увагу. Темі Ап.
 
за 3500 жигулики новые не купишь, цена пойдёт удачи
 
кому нада 2.5?) їде дуже добре):biggrin:
 
Машинка хороша і цікава, махнувся би якби не дизель і не потрібні срочно гроші) дякую за пропозицію.

Ну если продам свою быстрее чем ты то позвоню тебе!
 
Машина продана. Закривайте тему. Всім дякую.
 
Добрый вечер!Авто еще в продаже?Готов приобрести в рассрочку.
 
саленты балки посмотри.такая же фигня была немог поймать развал норм.поменял полен нормальный
 
Back
Top