• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E46 ] M54B30 6-ступка: корзина без підгонки, варіанти

andriy_

Разборка
Joined
Sep 14, 2012
Messages
296
Город
Львов
Всім привіт,
Придбав 6-ти ступку з е60 520, саме таку яка ставилась на е46 330сі в рестайлі. Ставитиму на свою е46.
Педалі, куліса, кардан під вкорочення, з проводкою теж розберемось. Зіткнувся з питанням маховика і зчеплення.

Маховик
Той що стоїть в мене на машині зараз - практично новий, аналогічний як і на механіці 5-ти ступці, але в 6-ти ступки коротший вал, і під неї маховик має бути з підшипником.
Бажання поставити на такий маховик 6-ти ступку виникало не в мене одного, і вирішують таке питання перехідною втулкою.

Не знаю чи хороша ідея і не маю розмірів втулки під мій маховик.
Ніхто не стикався з такою проблемою? Чи краще не експериментувати?

Зчеплення
Теж новий комплект SACHS, і, по ідеї, з механічної коробки а не СМГ. Відповідно корзину можна залишити, помінявши при тому лише диск зчеплення під дрібні шліци.
Тут теж два питання.
Корзина SACHS Xtend(=Luk SAC) з механізмом підгонки(Self Adjusting Clutch)
52-40101-K70436-01-map.jpg

На практиці багато хто каже, що правильно встановлюється тільки перший раз, в теорії - знаю як взвести, та довіри мені цей механізм внушає :)
Через свою конструкцію зчеплення в одних підбуксовуває в інших швидко зношується, навіть при правильному встановленні.
Читав про корзину з e36 328, м3 e36 і м5 е34 3.6 - ну з цим зрозуміло теж, тоді постає питання де купити диск зчеплення на 22 шліца, так як окремо від стандартної корзини він не продається.

Буду вдячний за будь-яку інформацію.
 
Last edited:
закрийте, толку мало)
 
Привіт теж давно хочу поставити собі 6_ступки корзину вже багато разів взводив так як працую на СТО і ще не було випадків з буксо, і кардан під 6 МКПП теж потрібно замінити.
 
Last edited:
на вольво диск демферний він не підійде, а підшипник доведеться переносити в маховик або замінити маховик і підшипники різні.
 
на вольво диск демферний він не підійде, а підшипник доведеться переносити в маховик або замінити маховик і підшипники різні.

Якщо 6-ти ступка з м3 е36 3.2 то там вал довгий і підшипник в колінвалі, якщо ж з 330 то підшипник в маховику
 
Куплено:
Нова корзина m62b35

Користовані диск зчеплення і маховик отримав в подарунок, віддаю на реставрацію(фрикційні накладки Luk, балансування і тд)...гарантія 1 рік.
Викладу фото на днях. Можливо комусь в майбутньому буде цікаво.
 
Back
Top