• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ F10/11/12/13 ] N47 135 KW. Як підібрати МКПП GS6-45DZ ?

Sasaman

Пользователь
Joined
Nov 16, 2011
Messages
568
Город
Киев
Вітаю.

Маю F11 2012, n47. VIN C974904 з функціями старт стоп та асистентом парковки ( ніколи не користувався).

Хочу замінити МКПП на іншу, бо майже не вмикає задню передачу, тече мастило з сальників і часом вибиває передачі.

Почав придивлятись до коробки і бачу, что треба міняти на свіжу, якщо я не помилився в каталогу то це GS6-45DZ – HAN 23008609383, на всякий випадок прикріпляю скрін з realoem. Проблема у тому що їх немає…. Але продається багато коробок від E90 N47 чи від мотора B47 з інших кузовів.

Як підібрати ту, що підійде до мого авто, хочу купити свіжу в доброму стані, бо немає вже сил з тою коробкою.


REAL OEM LINK


Дякую!

 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,891
Город
Киев
У бмв мкпп частіше взаємозамінні, але з номерами тяжко. :)
Головне щоб до блоку приєдналася та передаточні числа були однакові.
При покупці можно звернути увагу на передаточне число редуктора. Якщо однакові то взагалі без питань.
Ну і питання в маховику, вижимному, вилка.
Так що спробуйте. Пробивайте номери вижимного, вилки, робочого циліндру зчеплення.
 
Top