• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E39 ] Вибір амортизаторів на е39

Kosik

Пользователь
Joined
Apr 10, 2019
Messages
7
Страна
Украина
Город
Стрый
Доброг дня. Стою перед вибором передніх амортизаторі. На вибір два варіанти TRW JGM240T (100$ пару) або SACHS 556 834 ( 235$ пара). По він коду М-тех та показує ці два варіанти.
Можливо хтось з вас має досвід з експлуатації? Можливо є інші варіанти?
Буду вдячний за інфо.
 
У меня кони спорт 8 лет, один убился отремонтировали рекомендую
 
Ето жолтые, многие говорят что жосткие. В будущем планирую менять и задние но ка знаю то Кони не делают для е39 с пневмой.
 
Ето жолтые, многие говорят что жосткие. В будущем планирую менять и задние но ка знаю то Кони не делают для е39 с пневмой.
 
Нормально как для этой машины. Что значит с пневмой? Пневмы на БМВ не было.

ПС Для Стрыя, я выбрал бы Патрол )))
 
Пневма на е39 вродь была по заду на турах.
 
Пневма іде на універсалах тільки на зад від обєму мотора 2.5 або 3.0 і вище а на інших двигунах та седанх була як опція.
 
"Пневмы на БМВ не было "
Заметил,что все эксперты в "Беседке" ,такие же "эксперты" и в Гараже.
А себе колодки выбрать не в состоянии .
 
2003, 3.0 дизель, туринг, М-пакет - пневма.
 
"Пневмы на БМВ не было "
Заметил,что все эксперты в "Беседке" ,такие же "эксперты" и в Гараже.
Каждый раз тихо радуюсь, что речь идет не о медицине и здоровье. Хотя, предполагаю, что и в этих вопросах ситуация не лучше :(
 
Доброг дня. Стою перед вибором передніх амортизаторі. На вибір два варіанти TRW JGM240T (100$ пару) або SACHS 556 834 ( 235$ пара). По він коду М-тех та показує ці два варіанти.
Можливо хтось з вас має досвід з експлуатації? Можливо є інші варіанти?
Буду вдячний за інфо.
По оригіналу ставлять SACHS. При всій повазі до TRW - 100 за пару ну дуже підозріло. Не уявляю де і з чого можна зробити аморт, щоб його за 50 уо продати в роздріб в іншій країні....
 
По оригіналу ставлять SACHS. При всій повазі до TRW - 100 за пару ну дуже підозріло. Не уявляю де і з чого можна зробити аморт, щоб його за 50 уо продати в роздріб в іншій країні....
Trw всюди ціна одинакова +\-. Знаю що сакс іде в оригіналі та щоб за такі гроші вони не працювали так як trw які викликають сумніви.
Якщо б заміна самих амортизаторів була простішою як буває на задніх підвісках авто що відкрутив два болта і все а так то не дуже хочеться за короткий час знову туди лізти. Я так на віто на зад купляв одни раз TRW а другий Monro по 700-800 грн за штуку та за 4 роки та 110 тис. км. міняв два рази та продав авто ще з побочими амортами. А на переді у віто сакси які коштували по 90 дол вмерли за три місяці та 15тис. померли.
 
Last edited by a moderator:
Якщо б заміна самих амортищаторів була простішою як буває на задніх підвісках авто що відкрутив два болта і все а так то не дуже хочеться за короткий час знову туди лізти. Я так на віто на зад купляв одни раз TRW а другий Monro по 700-800 грн за штуку та за 4 роки та 110 тис. км. міняв два рази та продав авто ще з побочими амортами. А на переді у віто сакси які коштували по 90 дол вмерли за три місяці та 15тис. померли.
 
Каждый раз тихо радуюсь, что речь идет не о медицине и здоровье. Хотя, предполагаю, что и в этих вопросах ситуация не лучше :(
Как подумаю, какой с меня инженер, так страшно к доктору идти))
 
"Пневмы на БМВ не было "
Заметил,что все эксперты в "Беседке" ,такие же "эксперты" и в Гараже.
А себе колодки выбрать не в состоянии .
о разошелся эксперд )))
 
Мне настоятельно рекомендовали амморты Кони.
Купил у оф.представителя. Оранженевенькие такие. :)
 
Офігів в добоку сенсі? Дивився наконі але не бачив на зад з пневмою тільки для пружин. А нема сенсу на перед коніа на зад щось підбирати інше.
 
Позвони оф.представителю Кони
0503125183 Владимир
Не в курсе работают ли по субботам.
 
Back
Top