• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Впуск M30

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Стандартна система впуску у М30 просто жахлива(та частина, яка йде до повітряного фільтра). Але лазив по ЕТК і знайшов дуже цікаву штуку

0.png


В мене стоїть херня під номером 13. А зацікавила мене чортівня під номером 11.

Знайти цю картинку можна в етк на шляху
Выбрать другое авто => Подготовка и регулир. рабочей смеси => Глушитель шума всасывания воздуха

не можу знайти номер цієї деталі і взагалі будь яку інфу про неї
 
Last edited:
№ 11 это на 7ках стоит
 
Ну це конкретне зображення я витягнув з розділу Е34 в ЕТК
 
ВСАСЫВАЮЩИЙ ПАТРУБОК 13711726133 до 04.1988
 
Дякую, номер правильний. Але ніде не можу знайти хоча б фото цього патрубка, або як він там стоїть. Якщо не помиляюсь, то єдине вікно, у яке він може стати - зайняте шлангами кондиціонеру. Може хтось стикався з такою штукою?
І що за деталі 5,6?
 
невже ніхто цей шнорхель раніше не бачив?
 
так а сбствнна в чем проблема впуска?))) задыхается мотор на входе?
не хватает азону для рывка?))
мал диаметр в сравнении с дросселем?
 
Двигун всмоктує гаряче повітря з підкапотного простору. У М60 забірник іде в лонжерон. От я і шукаю методи без втручання болгарки зробити забір свіжого повітря. Але виникають сумніви на рахунок того, чи буде куди вивести той патрубок.
 
м60 забор воздуха за правой блок-фарой.
от основного радиатора заборник отделен перегородкой
но летом в жару это не особо спасает ибо сами гофры и расходомер и сам дроссель здорово нагреваются.
 
этот патрубок с семерки, тебе ж написали) потому ты и не можешь найти фото на е34
 
У меня на Е32 с М30 такой стоит ( № 11). Думаю, что на разборке не проблема его купить.
 
Пи.Си. Исходя из ЕТК, он ставился для стран с тропическим климатом.

Так ось і думаю....навряд для країн з тропічним кліматом робили авто без кондиціонеру. А єдина дірка в "телевізорі" для виходу цього патрубка закрита радіатором кондиціонера. От і стоїть питання куди ж тоді іде патрубок.


У меня на Е32 с М30 такой стоит ( № 11). Думаю, что на разборке не проблема его купить.

А сфоткай його будь ласка, особливо куди він там в телевізор входить. На машині є кондиціонер?
 
Last edited:
Да у меня тоже м30 с климой этот патрубок вставляется в рамку радиатора с права внизу
 
Да у меня тоже м30 с климой этот патрубок вставляется в рамку радиатора с права внизу

Фото зробити зможеш? І особливо куди саме він вставляється.
 
Ну сегодня попробую
 
як там фото?
 
Дякую за фото....(
 
сори был на работе и забыл
завтра к обеду выложу обязательно!
 
блін, здається по фото в мене такого вікна нема( Чому ж ЕТК тоді ту фігню пише...
 
Ну тут я незнаю я вам сфоткал как мог у меня е32 м30 б 30
 
Back
Top