Е34 Баланс гальм

в мене передні супорта з дисками від е32, зад сток, вакум сток, колеса перед 225-45-17 зад 255-40-17 питань по тормозах не виниколо николи, пасажири носом клюють об лобове.
Дуже радий за Вас. Як це стосується теми?
 
Дуже радий за Вас. Як це стосується теми?
ну звичайно я радий) дякую)
ладно бачу Ви на діалог нехочте йти, в мене така проблема була, алеж ца нестосуться теми;)
 
ну звичайно я радий) дякую)
ладно бачу Ви на діалог нехочте йти, в мене така проблема була, алеж ца нестосуться теми;)

Не сток у Вас тільки передні гальма, все інше сток. В мене проблеми лише з тим, що не догальмовує задок. От тепер поясніть мені будь ласка що спільного тут?
 
Не сток у Вас тільки передні гальма, все інше сток. В мене проблеми лише з тим, що не догальмовує задок. От тепер поясніть мені будь ласка що спільного тут?

та нічого спільного, просто я бачу дві проблеми, перша те шо Ви не хочте нікого слухати тавариші дають дельні поради нарахунок тормозів, а Ви вчіпились до якогось регулятора. а завсіма законами механики і електроніки, якщо шоось не працює то воно зломане, чи нетак? провіряйте магістраль до задніх тормозів, зніміть всі трубки провірте чи вони незабиті ржавчиною, провірте тройніки на задні балці шланги всі повині легко продуватись, в мене була така проблема, тормоза задні прокачуються але нетормозять, причина була забитий тройник на балці. замінив і вуаля, не тре придумувати велосипед.
 
я в темі як мінімум два рази вже писав на рахунок вищезгаданого, не уважно читаєте
 
та нічого спільного, просто я бачу дві проблеми, перша те шо Ви не хочте нікого слухати тавариші дають дельні поради нарахунок тормозів, а Ви вчіпились до якогось регулятора. а завсіма законами механики і електроніки, якщо шоось не працює то воно зломане, чи нетак? провіряйте магістраль до задніх тормозів, зніміть всі трубки провірте чи вони незабиті ржавчиною, провірте тройніки на задні балці шланги всі повині легко продуватись, в мене була така проблема, тормоза задні прокачуються але нетормозять, причина була забитий тройник на балці. замінив і вуаля, не тре придумувати велосипед.

В мене АБС, то ж ніякого тройніка нема, все йде через блок АБС на кожне колесо
 
длинна трубок разная на каждое колесо,где самая короткая трубка там самое быстрое торможение,компенсирует все абс,когдато на тазу спортсменам с отключеным задом передние трубки подгонял до миллиметра,также попробуйте положить в багажник вес полного бака,сейчас редко у кого полный бак,развесовка сильная штука и 80 кг за задней осью в 20 см от земли тоже важно.ради експеремента (если в гтц контуры по цилиндрам идут-перед,зад) я бы завтулил место под передний поршень,а поршень уменьшил в диаметре на 2 мм (только ради експеремента).
 
не знаю, поставил перед от Е32 750, зад от Е34 540 (такие же как и на Е32 750), колодки зад оригинал, диски оригинал, перед диски хрен знает какие (по производителю) колодки Роад Хаус, далеко не лучшие, ставил для проверки, да так понравилось, что до сих пор ездит на этих тормозах. Пробеги маленькие на этом авто. Хотя колодки лежат оригинал новые уже пару лет, и диски оригинал держу на пульсе.

Так вот, по моим ощущениям, машина не клюет. Мотор м62 4.4, тоже не легкий. А когда посмотрел на задние диски, так они нормально стерлись, я честно говоря думал что гораздо медленнее стираться будут.

Валик, может все-таки в чем-то другом проблема. Давай встретимся. проедем, попробуешь торможение, сравним....
 
Имей ввиду. Отличие задних тормозов 750,е32 от 540,е34 заключается в разнице "высоты", вылета диска на 8 мм. На е32 вылет ступицы и диск выше.
 
В мене АБС, то ж ніякого тройніка нема, все йде через блок АБС на кожне колесо
ну в мене тоже АБС а тройнік на задній балці всеж таки посутній! і АБС нічого невзмозі зробити з корозією тормозних магістралей, яка часто стає причиною несправних гальм, машині всеж таки за 20....
 
Дякую Вєталь, розгребусь якось і наберу


ну в мене тоже АБС а тройнік на задній балці всеж таки посутній! і АБС нічого невзмозі зробити з корозією тормозних магістралей, яка часто стає причиною несправних гальм, машині всеж таки за 20....

Z


Ну і де тут той "тройнік"?
 
і де тут той "тройнік"?

АБС були двох видів - трьох контурні (з трійником) та 4-х контурні (без нього). У вас різні системи просто.
 
Сьогодні міняв пильовик на гранаті, спробував важелем прокрутити колесо, коли хтось тисне гальма. Прокрутити вдалось......

Наступне питання - чи є рем.комплекти для ГТЦ? Хтось його перебирав?
 
Не рекомендуется "перебирать", возможен износ цилиндра.
 
Не рекомендуется "перебирать", возможен износ цилиндра.


а взагалі це передбачено? Є якісь рем комплекти? Просто якщо розібрати то все стане ясно чи є там знос чи нема.
Може від якогось більш нового кузова з розборки взяти?
 
знайшов рем. комплект. Набір гумових ущільнювачів та кілька стопорних кілець
 
Имей ввиду. Отличие задних тормозов 750,е32 от 540,е34 заключается в разнице "высоты", вылета диска на 8 мм. На е32 вылет ступицы и диск выше.

Да, прошу прощения, имел ввиду суппорта... )
 
Back
Top