Забрав авто через 3,5 роки з штраф майданчику

Vania_E32/E36/E39

Пользователь
Joined
Jul 19, 2013
Messages
91
Страна
Украина
Город
Ивано-Франковск
Може хтось пам'ятає, я писав що забрали авто бмв е32 і тд Так ось я забрав її тепер за спеціальним документом, кому цікаво пишіть розповім детальніше!
 
Расскажите плиз тут в теме
 
Поделись со всеми, что за "спеціальний документ"
 
Спец документ "франклин"))
 
Ждемс:)
 
Так ось, машина стояла 3,5 роки на майданчику ( купив, катався 2 роки, зупинили, забрали, експертиза, виявився двійник), за допомогою адвоката найшов свою справу, вона вже була в прокуратурі, а не в поліції. Зробив документ який свідчить що авто я забераю на зберігання, тому що на майданчику псується його технічний стан, а як не як це моя власність і я маю право доглядати за ним і тд. Віддали авто без тех паспорта як залізо! Без права їзди, продажу, та оформлення. З авто за цей термін нічо не пропало, але з'явились ум'ятинини дверях і значок бмв вкрали! Передаю привіт тим, хто 3,5 роки назад писали що я автовоз і розводжу людей дурною темою та все придумав і вигадав. Я ще просив допомоги у Вас і поради!
 
І до речі ніяких "франклінів не було" ))) :)
 
З клопотанням про арешт майна до слідчого судді, суду має право звернутися прокурор, слідчий за погодженням з прокурором, а з метою - забезпечення цивільного позову, також цивільний позивач.

http://pidruchniki.com/1056041248432/pravo/timchasove_viluchennya_mayna

я так догадываюсь, что з клопотанням про арешт майна там ни следователь ни прокурор к судье не обращался,
потому как не барское это дело, просто втупую забрали на штрафплощадку, а там как получится..
а в то что просто так отдали без денег мало верится..
хотя, может то производство закрыли уже давно, а трофей сберегли, пробовали может продать да никому не нужен..
и типо и за площадку тоже не платил?
 
http://pidruchniki.com/1056041248432/pravo/timchasove_viluchennya_mayna

я так догадываюсь, что з клопотанням про арешт майна там ни следователь ни прокурор к судье не обращался,
потому как не барское это дело, просто втупую забрали на штрафплощадку, а там как получится..
а в то что просто так отдали без денег мало верится..
хотя, может то производство закрыли уже давно, а трофей сберегли, пробовали может продать да никому не нужен..
и типо и за площадку тоже не платил?
причем тут арест имущества с целью обеспечения гражданского иска?
человек вроде написал, что машина двойник.
тобиш, если и было уг производство, то скорее всего по подделке ТП и изменению номеров на кузове....статьи я думаю Вы знаете.
Кому какой ущерб нанесен и вообще кто тут потерпевший, что бы иск в деле писать? Тут и заявителя то не было....просто остановили и тачку забрали.
такие машины изымаются следователем, который дежурит в СОГ, протоколом ОМП, после чего загоняются на штрафку.
как кто так..
а ржавую е32, простоявшую 3.5 года могли и так отдать....без документов сколько она там стоит?
 
иск тут гражданский не при чем..
МАЙНО ПО НОВОМУ КПК просто так НЕ вылучается следователем, только временно
а к следственному судье следователь не обращался ;))

Стаття 169. Припинення тимчасового вилучення майна

1. Тимчасово вилучене майно повертається особі, у якої воно було вилучено:

1) за постановою прокурора, якщо він визнає таке вилучення майна безпідставним;

2) за ухвалою слідчого судді чи суду, у разі відмови у задоволенні клопотання прокурора про арешт цього майна;

3) у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 171, частиною шостою статті 173 цього Кодексу;
Стаття 171. Клопотання про арешт майна
5. Клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

Стаття 173. Вирішення питання про арешт майна
6. Ухвалу про арешт тимчасово вилученого майна слідчий суддя, суд постановляє не пізніше сімдесяти двох годин із дня находження до суду клопотання, інакше таке майно повертається особі, у якої його було вилучено.
 
Last edited:
уверен, что ареста никакого не было, а пацанчика просто лоходромили 3,5 года..

потом убедились что этот корчЬ никому вообще не нужен, + еще и перебитый и с левацким техпаспортом,
потому и отдали железяку..
а что за площадку не заплатил не поверю..
 
З клопотанням про арешт майна до слідчого судді, суду має право звернутися прокурор, слідчий за погодженням з прокурором, а з метою - забезпечення цивільного позову, також цивільний позивач.
?
 
Стаття 171. Клопотання про арешт майна

1. З клопотанням про арешт майна до слідчого судді, суду має право звернутися прокурор, слідчий за погодженням з прокурором, а з метою забезпечення цивільного позову - також цивільний позивач.

цивільний позивач может, но это не тот случай
Стаття 315. Вирішення питань, пов’язаних з підготовкою до судового розгляду
3. Під час підготовчого судового засідання суд за клопотанням учасників судового провадження має право обрати, змінити чи скасувати заходи забезпечення кримінального провадження, в тому числі запобіжний захід, обраний щодо обвинуваченого. При розгляді таких клопотань суд додержується правил, передбачених розділом ІІ цього Кодексу. За відсутності зазначених клопотань сторін кримінального провадження застосування заходів забезпечення кримінального провадження, обраних під час досудового розслідування, вважається продовженим
 
но опять таки, здесь дуализЬм присутствует...
по доверенности и не хозяину можно и не отдавать.. :dirol:
а еще и перебитую с левацким техпаспортом..
не.... лучше не отдавать..
но если аргументы адвоката были весомыми ( в $) то Е32 можно и отдать..
даже лучше чем просто сгниет. :biggrin:
 
Ты теперь ее можешь просто хранить? На запы ее можно продать и оставить только кузов?
 
Всім привіт, на дворі 2021) згадав про цю тему, хочу поділитися, е32 усе-таки я забрав з штраф майданчика як не транспорт а як власність( металолом) і продав на розборку) до речі забрав за допомогою адвоката який довів справу до логічного кінця, тобто винного не знайдуть а авто треба віддати власнику так як воно на майданчику зберігається в неналежних умовах і там пошкодиться) всім дякую хто відгукнувся і щось порадив
 
Штрав майданчик обійшовся десь в 100$ і могорич))))
 
Ну 100 баксов это по идее не так уж много по-идее за такой долгий простой))
 
Back
Top