Заміна кузова знову в "теме"

JooGun

Разборка
Joined
Nov 15, 2011
Messages
27
Age
35
Город
Львов
В звязку з внесенням змін в "Правила реєстрації ТЗ" знову стає актуальною заміна кузова на новішу модель тобто тепер можна маючи документи на Е34, взяти Е39 з забугра і зробити чисті документи як в старі добрі часи. Процедура та не з дешевих тому не розраховуйте на велику економію але 1000-2000у.о. завжди можна лишити собі на тюнінг. І так закон вступив в силу 1 липня 2012 року як тільки взнав вирішив спробувати і купив доки з Е34 за 800у.о. запамятайте доки НЕ ПОВИННІ БУТИ ЗНЯТІ З ОБЛІКУ !!!! На вас має бути виписана справка рахунок. Інститут ( вірніше рішалово ) бере за повністю готові доки 1500 у.о. тобто ви йому даєте техпаспорт,справку рахунок і декларацію на кузов і отримуєте готові доки але правда на київській реєстрації. В других містах де нема тих інститутів при поставленні переобладнаного автомобіля на облік з вас зідруть три шкіри !! Ну і саме страшене це те що кузов має бути легально розмитнений тобто в Польщі скидаєте ходову і ДВС грузите то всьо добро на евакуатор і везете через таможню де його і розмитнюєте но і тут є підводний камінь "Митне оформлення кузовів та шасі за кодами 87.06 та 87.07 згідно з УКТЗЕД (2371г-14), що ввозяться громадянами для вільного використання, здійснюється як митне оформлення зібраних ТЗ з урахуванням максимального об'єму циліндрів двигунів, що серійно встановлювалися на марках таких автомобілів відповідного року їх випуску" Тобто фізична особа буде платити за кузов як за цілу зібрану машину !!!!! А розмитнювати "полюдське" може тільки юр. лице. Коротше розмитнити кузов БМВ 535 2000р.в. обійдеться в 3800-4000у.о. це з послугами розборщиків і зборщиків машину в Польщі я придбав за 4300 у.о. тобто :
800+1500+4000+4300=10600у.о. це готова Е39 2000р.в. на повному фулі (без ТВ і наві) кортше ра***те самі чи вігідно це. П.С. скоро будем робити Е60 з Е39 скільки обійдеться потім теж напишу. Якщо хтось вже то робив і знає де дешевше прошу писати сюди або в Л.С. :bayan:
 
10600у.о. це готова Е39 2000р.в. на повному фулі
И за сколько ты ее здесь отдаш если не секрет?
 
робилась для друга дав мені 300у.о. за допомогу , а якби на перепродаж то ставив би десь 12500у.о. за 12000 у.о. думаю віддав би всетаки на 19 -тих титанах , але навряд би хтось купив 3,5 літрову розхід 10-11 траса не кожному по кишені ,а місто так взаалі 15-16 правда вона на АКП.
 
робилась для друга дав мені 300у.о. за допомогу , а якби на перепродаж то ставив би десь 12500у.о. за 12000 у.о. думаю віддав би всетаки на 19 -тих титанах , але навряд би хтось купив 3,5 літрову розхід 10-11 траса не кожному по кишені ,а місто так взаалі 15-16 правда вона на АКП.
Та то сказки врядле купил бы, двигатели с большим обьем всегда ценились ценятся и будут цениться. Вот к примеру на Е46 1,8 и Е46 3.0 разница 6-7к уе. И так на другие кузова тоже. А вобще по теме молодец ! Респект
 
да тема интересная,интересно как у нас в Одессе это сделать.
 
В Одессі напевно нема інституту а напряму через ДАІ це :heat: мені 2600 у.о. у Львові заспівали за саме переобладнання в Києві 1500у.о. Тільки я тут одну помилочку зробив доки можуть бути і зняті з обліку але ген.доручення неканає тільки справка-рахунок.
 
А если просто поменять кузов на такой же с такой же модели? Тоже 1500 берут?
 
А с е39 или других доков на Х5 можно делать?
 
случаем не в Стрыю это делаешь ??
 
Ціна за переобладнання однакова , якщо ви маєте доки з Е39 то можете зробит Е34,Е39 або Е60 більше нічого і за цих три варіанти 1500у.о. в інституті.В Стрию не роблю роблю на Волині хоч і сам львівський , найшов вже трохи дешевших брокерів тому 60-тий кузов буду таможити в них. Щоб зробити Х5 треба доки з Х5 але Е53 вже не вигідно вже краще Е70. Наразі на е60-ту 530 дизель 2003р.в. на повному фулі( тошо кліма однозонна) витратили таку суму доки Е39 - 3800у.о. , машина - 8000євро з Італії , 1500 у.о. преобладнання лишилось розібрати,розтаможити кузов і зібрати. І того 15300у.о. + десь 6000у.о. за кузов . Коротше обійдеться в 21300у.о. В нас такі стартують від 25000у.о. П.С. е60 це машина для лінивих людей майже сама всьо робить їде ліпше 3.0 дизель чим 3,5 бензин е39. Навіть якщо у вас приспустило колесо вона не дасть вам завести двигун. А при заносі сама пригальмовує і вирівнюється.
 
Тема как раньше работала, так и работает, просто был период когда не разрешали прыгать с 79 года на 99. Люди, которые сидели на этом, так и сидять нового ничего не придумывали. Документы, дозвол института МВД или гражданский в зависимости какие у вас доки, дозвол МРЭО + МД на кузов вот и новый техпаспорт. Мекка переоборудываний Львов, Киев, Одесса, Волинь, Полт. обл. Обращайтесь по старым адресам помогут.
 
Не памятаю якого числа але в Україні булло введено заборону на реєстрацію-переєрестрацію переобладнаних ТЗ тобто зняти чи поставити на облік його було неможливо закон підписаний 31.05.2012 вступив в силу 1.07.2012 , а чи щось змінилось незнаю бо до того тим не займався. Але тепер жоден інститут не підпише вам заміну кузова УАЗа на Мерседеса це я знаю 100% хоча в законі вказано що можна міняти модель і навіть марку автомобіля !!!
 
хм....стало любопытно, а с этими новшествами
можно с е28 прыгать на е39 или е60 ?

или можно с документами б.н. делать такую операцию ?
 
за остайніх 2 тижні бачив на лаветі розбірані s500 і х5 ( Шигині- Львів )
запитав водія лавети "що і куда" - сказав що в Тернополі відкрили знову розтаможку як в старі часи...

-сказав що на мої доки з е30 можна е36 зробити за 2500 дол за все.




тобто мої доки з е30, е36 на фулі -2500 дол + 2500 за розмитнення = приблизно 5000 за все :shok:
 
Last edited:
хм....стало любопытно, а с этими новшествами
можно с е28 прыгать на е39 или е60 ?

Должно быть можно. Моя Е39 в 2007 заезжала под Е28-й.
 
за остайніх 2 тижні бачив на лаветі розбірані s500 і х5 ( Шигині- Львів )
запитав водія лавети "що і куда" - сказав що в Тернополі відкрили знову розтаможку як в старі часи...

-сказав що на мої доки з е30 можна е36 зробити за 2500 дол за все.

тобто мої доки з е30, е36 на фулі -2500 дол + 2500 за розмитнення = приблизно 5000 за все :shok:

а если с Е-36 на Е-46 прыгнуть? присматриваюсь к 320-ой. с бензина на дизель можно перейти?
 
Трба дешевших розмитнювачів найти бо мої дуже дорого хочуть за кузов е39 4000 у.о. , за кузов е60 6200у.о. На таможні за розмитнення 39 -тки 2000у.о. це без розборки зборки і перевезення на лафеті. Коротше мав би лафету і якісь сервіс в Польщі було б набагато дешевше. За 36-ку хочуть 3500у.о.
за остайніх 2 тижні бачив на лаветі розбірані s500 і х5 ( Шигині- Львів )
запитав водія лавети "що і куда" - сказав що в Тернополі відкрили знову розтаможку як в старі часи...

-сказав що на мої доки з е30 можна е36 зробити за 2500 дол за все.





тобто мої доки з е30, е36 на фулі -2500 дол + 2500 за розмитнення = приблизно 5000 за все
Якби ви нарили мені телефон тих ділків я б був дуже вдячний.
хм....стало любопытно, а с этими новшествами
можно с е28 прыгать на е39 или е60 ?

или можно с документами б.н. делать такую операцию ?
Треба мати якісь ліпші звязки в Інституті шоб з е28 на е39 якщо це взагалі можливо. б.н. вам би нерадив брати вже дуже багато двійників на б.н. наробили.

Должно быть можно. Моя Е39 в 2007 заезжала под Е28-й.
телефончик тих хто вам допомагав з тим часом не зберігся ?
а если с Е-36 на Е-46 прыгнуть? присматриваюсь к 320-ой. с бензина на дизель можно перейти?
тип палива і обєм двигуна ролі не грають з е36 на е46 можна перестрибнути.
 
телефончик тих хто вам допомагав з тим часом не зберігся ?

Ее завозили первому хозяину на Украине, а я в 2009 уже купил у него. Так что подробностями не владею.
Есть копия Дозволу на переобладнання с Е28 520 1981г на Е39 523 1996г.
 
б.н. вам би нерадив брати вже дуже багато двійників на б.н. наробили.

за двойники я знаю :)))

мне просто стало интересно возможно ли..., если б.н. честная.
 
Можно если честная
 
Должно быть можно. Моя Е39 в 2007 заезжала под Е28-й.


:shok:
 
Last edited:
Кто-то знает, можно ли ввезти старое авто под документы более нового кузова или такое не пройдет?
 
можно но, например, под Е39 можно Е34 но не старее...
 
А есть какойто калькулятор чтоб подщитать стоимость растаможки.
Примерно стоимость авто 1500евро а сколько будет растаможка?
Может есть ссылки есть.
 
они не смотрят на стоимость за сколько Ты купил, у них есть каталог...от него и пляшут... вот сколько подмажешь...во столько и оценят)))))))
 
Экономия выходит только на 1 постановке на учет, а растаможку надо полностью делать? Или растаможить можно не по полной программе? И смысл тогда разбирать авто если кузов таможится как авто с максимальным объемом?
 
Кузов не таможиться як машина з максимальним обємом , це якщо ви самі повезете той кузов тоді вам так і порахують а якщо юр.лице то беруть вартість кузова (правда вони оцінють той кузов чуть не як ціле авто ) на неї накладається мито 10 % + ПДВ 20%. але ПДС або НДС накладається на вартісь кузова + мито і того десь 32% від вартості кузова ви лишаєте на таможні + двигун перевозиться ліваком і ходова теж. Кузов Е39 2000 р.в. вони оцінили в 5100 у.о. :shok: тобто всі легальні платежі це 1632 у.о. дальше нелегальні платежі брокер 300у.о. за мотор і ходову шоб таможинніки відвернулись коли ви повезете :biggrin: 500у.о. а то розмитнення двигуна рахується 2000 євро за 1000 кубів:shok: , розборка ,зборка + перевозка лафетою + сертифікат набігає 3800 у.о. вот такі то пироги.
 
Постановка на облік там як простої машини навіть трохи дешевше бо ви не платите за експертизу. Розбирати ОБОВЯЗКОВО !!!! Звісно якщо ви не кращий друг якогось з високопоставлених чиновників.
 
Back
Top