Куплю БМВ е21 2.0 не на ходу, або кузов.

Ice_B_West

Пользователь
Joined
Apr 4, 2015
Messages
34
Age
34
Город
Ивано-Франковск
Всім доброго.
-Шукаю Е21 не на ходу, обов'язково саме з 2.0 (м20б20), під поварку,покраску і т.д. Можливо частково розукомплектовану, можливо після не важкого дтп.
-Або голий кузов, по доках любий-315,316,318... Аналогічно під поварку,покраску. Можливо після не важкого дтп.
З можливістю переоформлення.
Пропозиції в приват.
 
Last edited:
Куплю кузов.
 
Куплю кузов.
 
Розгляну варіант 320 на ходу в поганому стані.
 
невже в Франківську не має кузовів?) у вас там клондайк по е21))) є у нас саме 320 в продажі. продається без документів, хоча на нашому обліку, але людина документи лишає собі. є проблема з номером кузова, м20 замінили на м10 1,8. стан кузова був на тверду 4. авто не їздить вже 3-4 роки. повністю комплектна. я дивився літом собі на запчастини, але для мене задорого було 700 баксів, зараз вона мені не потрібна.
 
невже в Франківську не має кузовів?) у вас там клондайк по е21))) є у нас саме 320 в продажі. продається без документів, хоча на нашому обліку, але людина документи лишає собі. є проблема з номером кузова, м20 замінили на м10 1,8. стан кузова був на тверду 4. авто не їздить вже 3-4 роки. повністю комплектна. я дивився літом собі на запчастини, але для мене задорого було 700 баксів, зараз вона мені не потрібна.

Були б варіанти-не було б цього оголошення.
варіанти з проблемними документами,без документів і т.д не цікавлять, як я вище і написав.
Буде 320 з доками нормальними-маяч, буду вдячний.

ап
 
Не актуально.
 
Back
Top