• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E32/34 ] Лампи заднього ходу

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
247
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Всім вітання! Колеги, питання для пропозицій : не горять лампи заднього ходу, причина - стояла акп і все було запитано в один жгут який йшов до блока управління акп. Поставили механіку як результат, не горять. Хочу зробити через кнопку : взяти + з прикурювача на кнопку, з кнопки + пішов на фонарі, на лампу заднього ходу, відповідно маса туди вже підходить. Відповідно кнопкою замикаю/розмикаю + і по ідеї мають світити. Варіант??? Хто що скаже?
Всім дякую за пропозиції.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Варіант знайти нормального електрика)) А так да, світити буде.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
247
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Варіант знайти нормального електрика)) А так да, світити буде.
Ооо, боюсь навіть нормальний електрик за таке не візьметься, бо якщо я правильно розумію треба провести і запитати проводку до мозгів від датчика заднього ходу. Але якщо моя ідея робоча , то це вже + 😁
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Отак бмв стає жигулями. ;)
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
247
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Отак бмв стає жигулями. ;)
О май гад......хоча якщо в жигулях кнопка ,то не дивно😅, хоча вже є інфа по правильному "свапу"😉
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Ооо, боюсь навіть нормальний електрик за таке не візьметься, бо якщо я правильно розумію треба провести і запитати проводку до мозгів від датчика заднього ходу. Але якщо моя ідея робоча , то це вже + 😁
Может достаточно датчика з.х.?
Надо схему смотреть, как оно на механике устроено)
 

The_Glory

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
1,132
Город
Киев
А навіщо такий "хайтек" з кнопкою? )) Судячи навіть по ЕТК , (не відкриваючи ЕТМ чи WDS чи що там у Е32), видно, що на механічній КПП стоїть датчик ламп заднього ходу. І він точно такий же як на Е30 і на всіх кузовах тих часів. Логічно, що і працює він так же. Протягни два провода від нього до фонарів і буде тобі щастя і феншуй. Без всяких кнопок )
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
247
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
А навіщо такий "хайтек" з кнопкою? )) Судячи навіть по ЕТК , (не відкриваючи ЕТМ чи WDS чи що там у Е32), видно, що на механічній КПП стоїть датчик ламп заднього ходу. І він точно такий же як на Е30 і на всіх кузовах тих часів. Логічно, що і працює він так же. Протягни два провода від нього до фонарів і буде тобі щастя і феншуй. Без всяких кнопок
А хіба так буде працювати, якщо та сама проводка до фонарів вона ж через блоки , реле ,запобіжники йде?..
..а те як на Е30 і що однакове, знаю, проходили 😉.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
247
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
А хіба так буде працювати, якщо та сама проводка до фонарів вона ж через блоки , реле ,запобіжники йде?..
..а те як на Е30 і що однакове, знаю, проходили 😉.
Хоча до речі можна легко перевірити : кинути провода з датчика на банальну лампочку і ввімкнути задню🙄🤔, залишилось тільки датчик поміняти на якому контакти є, бо на моєму що стоїть вони обломані, і виконує він роль "пробки"😁
 

The_Glory

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
1,132
Город
Киев
А хіба так буде працювати, якщо та сама проводка до фонарів вона ж через блоки , реле ,запобіжники йде?..
..а те як на Е30 і що однакове, знаю, проходили 😉.
А чого ж не буде? Найпримітивніша схема. Це ж те саме, що ти описав на початку з кнопкою. Тільки роль кнопки виконує датчик - тупо замикає 12В від запобіжника, на якому є напруга при увімкненому запалюванні. А маса на лампі заднього ходу вже є.
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
247
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Значить треба спробувати,)))
 
Top