Ну очень хочется E30! :)

Влад, я не узнаю Вас - Лемф это же копия/подделка...
 
Я пока просто не лез в ходовку(да и вообще ремонтом не занимался,пока все на цяцьки уходит),но хочется понимать,с точки зрения местных авторитетов,как по феншую надо трицатик обслуживать
 
Я пока просто не лез в ходовку(да и вообще ремонтом не занимался,пока все на цяцьки уходит),но хочется понимать,с точки зрения местных авторитетов,как по феншую надо трицатик обслуживать

Продать, ибо денег на феншуй не хватит, сколько бы их ни было :biggrin:
 
Если "автивка" для души, то лучше не изменять себе и обслужить оригинальными ЗЧ. Жоповоз можно и лемфом))
 
Ну дык раз снято с производства,то понятное дело-онли ориджинал.

Если поставить ходовку по Лемфу,такая тридцатка прокатит как качественно обслуженная?Или это нищебродство?

Если это лично вопрос ко мне, то я не пойму причем тут нищебродство к качественно обслуженному авто? каждый для себя выбирает то,что он считает нужным, или у "обеспеченных" людей не бывает "необслуженных" машин?
И вообще, зачем эти выражения "местные авторитеты", зачем эти подъ**бы? я и сам кого хочешь поподъ**вать могу.
Если хотите узнать чье-то мнение, можно спросить прямо...
 
Скажите, пожалуйста, кто вкурсе цен на детальки е30 в безпроблемном стостоянии. Я буду писать те цены, которые мне когда-то называли, а вы поправьте если не так (и сразу наколочку где купить по вашим ценам).
е30
1. Передний бампер дорестайл. Не битый с идеальным хромом. - 100 -150 у.е
2. обвес родной Мтехник 1. передок 200, жопа -150, пороги - 100.
3. Руль мт2 - 100 у.е минимум
4. Седла спортситц (а еще лучше рекаро) - от 250
5. рейка рулевая с гидрачом. родная 150, от е36-е46 - 250.
6. рычаги задние дисковые вборе - 300 пара
7. редуктор с блоком - от 250
8. бортовик полный, комплект - 100
9. диски 16 (17 не вижу смысла) - от 300
10. покрасить машину - от 1500
12. заменить пороги, арки - от 1000 (с металлом)
13. электропакет (стекла+люк) - от 150.
14. Свап "взрослого мотора", считали м50в25 - 2000
15. кондиционер - 500.

Вот я и прикинул стоимость "поднятия" одного экземплярчика за 3500 до более менее состояния по этому списку. Думаю, без меня сможете сумму подбить.... И это еще оооочень не многое, без чего сложно (мне лично) представить свою е30....
 
1.100
2.1000+(если не собирать по частям)
3.150
4.250(+700 если не колхозно освежить салон)
5.250
6.250(+200 сделать регулируемый развал)
7.350+
8.100
9.600(с резей)
10-12.2500
13.300
14.2000+
15.500
Итого по минимуму 8 куе,чтоб оборачивались...а реально в десяточку,чтоб спать спокойно и всегда еще куда косарик присунуть)))А еще есть музико,надо комплект зимних дисков с резиной,как правило заменить нах проводку,сделать переднюю оптику,в М50 поменять гидрики и сделать ванос))))Да и амики вкруг с пружинами...короче список можно продолжать(я молчу про то,что на ебей лучше не заглядывать,а то список сразу вырастет)
 
Last edited:
To bumer_ANG & VLADISLAV

Ну вот, вот это я понимаю, серьезный разговор! Так оно и выходит обычно. А еще надо упомянуть сколько времени заберет поиск запчастей, доставка, нервы, что придет что-то не такое как ты ожидаешь, работа в мастерских, опять же нервы как оно получиться, время-время и время!!! А так, купил готовое, подтер сопли и катай.
 
Вот поэтому и резон есть брать вылизанную машину с ценником 6-8 тыс...это мегаэкономно по итогу.
 
Вот поэтому и резон есть брать вылизанную машину с ценником 6-8 тыс...это мегаэкономно по итогу.
абсолютно верно.но!вылизанная тобой и кем то-это две большие разницы.и многие от самого процесса воссоздания уже получают огромное удовольствие...забавно другое,что речь шла о надежности и дороговизне эксплуатации,а в смете цены только на "цяцьки".может я и не разбираюсь,но я не знаю бмв дешевле в обслуживании чем е30.а про надежность могу сказать как практик-очень надежная!свою покупал скоро уже 14! лет назад (правда,в идеале была.случайно при оказии, для прикола).потом понял,что редкая.потом прикипел.другие машины менялись,а эта до сих пор в семье.пробег уже ну очень не скромный...не поверите,а "ништяки" бывают и в заводской комплектации:biggrin:
 
Ну, якщо продати хорошу 540 на 6ст мех. за 8 це велика вдача - то "темний" тут хтось інший...
Але тепер мені уже дуже цікаво поглянути на фото Вашої Е30:yes:
Вибачте за мої наступні слова, але ви самі провокуєте мене їх написати:)
Отже спочатку про вашу машину.
1-Мотор замінений, в документах не вписаний.
2-Уже варились і пороги і арки.
3-Салон тряпка, хоча і рекаро.
4-Нема кондиціонера.
Я впевнений, що при детальному огляді можна знайти ще всіляких косячків по машині:dirol: І ви ще називаєте мене темним? В кінцевому рахунку подивимось за скільки продасте і скільки будете продавати)
Особисто я ніяким боком нехочу принизити ваше бмв, для мене всі бмв прекрасні. На цьому давайте цей оффтоп закінчим.

Тепер по Е30.
Моя бмв 1985 року випуску, з мотором М10, в повному оригіналі, все залізо в ідеалі, ніяких замін порогів чи арок, ніяких свапів, прикручування інших бамперів, ужасних тюнінхів, і т.д. Це машина вихідного дня, вона робить мене щасливим:) Фоток з нею в мене не так багато, в основному це сімейні фото, а такі фото я б недуже хотів показувати в інтернеті, зараз щось пошукаю спеціально для Вас)

Да БМВ по простоте как самокат, только четыре колеса :biggrin:
Тобто на моє запитання ви відповісти не хочете/не можете? Питаюсь ще раз...Що там є таке складне? Чим інші машини простіші?

Скажите, пожалуйста, кто вкурсе цен на детальки е30 в безпроблемном стостоянии. Я буду писать те цены, которые мне когда-то называли, а вы поправьте если не так (и сразу наколочку где купить по вашим ценам).
е30
1. Передний бампер дорестайл. Не битый с идеальным хромом. - 100 -150 у.е
2. обвес родной Мтехник 1. передок 200, жопа -150, пороги - 100.
3. Руль мт2 - 100 у.е минимум
4. Седла спортситц (а еще лучше рекаро) - от 250
5. рейка рулевая с гидрачом. родная 150, от е36-е46 - 250.
6. рычаги задние дисковые вборе - 300 пара
7. редуктор с блоком - от 250
8. бортовик полный, комплект - 100
9. диски 16 (17 не вижу смысла) - от 300
10. покрасить машину - от 1500
12. заменить пороги, арки - от 1000 (с металлом)
13. электропакет (стекла+люк) - от 150.
14. Свап "взрослого мотора", считали м50в25 - 2000
15. кондиционер - 500.

Вот я и прикинул стоимость "поднятия" одного экземплярчика за 3500 до более менее состояния по этому списку. Думаю, без меня сможете сумму подбить.... И это еще оооочень не многое, без чего сложно (мне лично) представить свою е30....

Ви прикинули не вартість "поднятия" а вартість всього що можна прикинути)
1-Бампера не обовзяково міняти на купленій машині, вони вже можуть стояти на ній)
2-Руль МТ2 - це не підняття з колін, це потіха для себе любимого
3-Сідушки аналогічно, рідні теж непогані як мінімум, і особисто мені більше подобаються чим рекаро.
4-Рейка...не скажу. В мене проста мех, б.у 250гр. Ремонт-просто заміна копієчної втулки.
5-Ричаги...ну тут уже кому треба, а кому ні)
6-Редуктор з блоком теж..
7-Покупка дисків ніяк не стосується машини. Диски потрібні для любої машини, а так як у всіх смаки різні то тут ви виключно платите за красоту яка буде подобатись вам.
8-Фарбування машини... ну впринципі згіден, головне щоб якісно)
9-Купляти машину щоб в ній міняти арки і пороги... нерозумно
10-електропакет це добре, але це наскільки противно виглядає коли він колхозится на машину яка має ручні склопідіймачі...вже ліпше ручні)
11-Кондиціонер- ну це вже знов для себе любимого.
12- СВАП...яке прекрасне слово, в голові виникають асоціації зі швидкістю, з -дорослим розміром-) і т.д. Але ситуація має і іншу сторону медалі, спочатку потрібно купити завідомо живий мотор, потім шукати все інше, лапи, коробку, кардан, редуктор, радіатор і всяку мєлочовку, паяти проводку, варити вихлоп. А потім якщо сам не маєш обладнання їхати на якесь СТО де вам добрий і порядний майстер зголосится встановити нове серце в машину. А тоді вже буде велике питання як він це зробить) На цьому форумі є дуже небагато людей з дійсно золотими руками і можливостями, вони таке зробити можуть, але їх більше вставляє сам процес свапу:)
А до чого це я?
Я за те, щоб машина була такою, якою зійшла з конвеєра, а не конструктором lego у який намагаються грати дорослі дядьки чи молоді хлопці без технічної підготовки. Якщо мені потрібно буде щоб моя машина була швидшою чи комфортнішою, я скоріше куплю ще одну бмв іншої моделі, чим буду портити творіння геніальних баварських інженерів!
 
Если купить полутруп,то делать из него целку уже глупо...другое дело если урвал в идеале-тогда конечно тюнинг-это кощунство
А так да-вон беленькая Андрюхина самэ тэ)))
 
Розумієте, в чому справа. Розмова йшла за автомобіль з ціною 3000 у.о. Якщо ви знайдете такий, що не потребує кузовних робіт і з ідеальними бамперами - я його куплю за 3000 хоч сьогодні. Жду пропозицій.

Далі - для мене особисто не зрозуміло, навіщо взагалі брати е30, якщо не довести її до стану який буде МЕНІ доставляти задоволення.
Вибачте мені, але особисто для мене е30 з мотором м10, механічною рейкою, барабанними гальмама, стоковими сідлами і т.д і т.п - просто нецікава.
Я бачив е30 з набагато більшим списком ОРИГІНАЛЬНИХ "цяцьок" ніж я привів. Все оригінал, все з БМВ. Це дійсно аппарати по підняттю настрою.

Я за те, щоб машина була такою, якою зійшла з конвеєра, а не конструктором lego у який намагаються грати дорослі дядьки чи молоді хлопці без технічної підготовких
Погоджусь, між колхозом і дооснащенням доволі тонка грань. Але не варто всіх міряти по собі. Замінити двигун чи доустановити АБС чи кондиціонер - можна зробити власноруч, було б бажання і рівні руки.

Ви прикинули не вартість "поднятия" а вартість всього що можна прикинути)
Повірте на слово, якщо писати список ВСЬОГО, що можна - ще кілька тисяц у.о набіжить. При чому враховуватися будуть лише БМВшні "цяцьки"

:)

Відчуття, коли куплений кілька років назад "корч" власними руками перетворюється на серйозний аппарат з чудовим комфортом і ходовими властивостями, не передати словами. Тільки спробувати. Це як риболовля. Купити коропа на 20 кіло можна, але щастя приносить саме його ловля власними руками.

Не претендую на істину, просто ще одна сторона медалі.
 
Если купить полутруп,то делать из него целку уже глупо...другое дело если урвал в идеале-тогда конечно тюнинг-это кощунство
Коротко і ясно! Єдине що добавлю, полутруп в плані кузова навіть неварто купляти)
 
Розумієте, в чому справа. Розмова йшла за автомобіль з ціною 3000 у.о. Якщо ви знайдете такий, що не потребує кузовних робіт і з ідеальними бамперами - я його куплю за 3000 хоч сьогодні. Жду пропозицій.

Далі - для мене особисто не зрозуміло, навіщо взагалі брати е30, якщо не довести її до стану який буде МЕНІ доставляти задоволення.
Вибачте мені, але особисто для мене е30 з мотором м10, механічною рейкою, барабанними гальмама, стоковими сідлами і т.д і т.п - просто нецікава.
Я бачив е30 з набагато більшим списком ОРИГІНАЛЬНИХ "цяцьок" ніж я привів. Все оригінал, все з БМВ. Це дійсно аппарати по підняттю настрою.

Погоджусь, між колхозом і дооснащенням доволі тонка грань. Але не варто всіх міряти по собі. Замінити двигун чи доустановити АБС чи кондиціонер - можна зробити власноруч, було б бажання і рівні руки.


Повірте на слово, якщо писати список ВСЬОГО, що можна - ще кілька тисяц у.о набіжить. При чому враховуватися будуть лише БМВшні "цяцьки"

:)

Відчуття, коли куплений кілька років назад "корч" власними руками перетворюється на серйозний аппарат з чудовим комфортом і ходовими властивостями, не передати словами. Тільки спробувати. Це як риболовля. Купити коропа на 20 кіло можна, але щастя приносить саме його ловля власними руками.

Не претендую на істину, просто ще одна сторона медалі.
Якщо я знайду такий автомобіль то ліпше ще один собі куплю) в музей)
е30 звісно має приносити задоволення, і тільки ви в праві визначати що вам ще треба для щастя. Вам може бути нецікава машина з мотором М10, і стандартними сідушками, а мені вона цікава) Я їду і нікуди не спішу, я їду на класиці якій пішов вже 29 рік, на неї звертають увагу і проводжають поглядом, і мені неважливо що там нема кондиціонера чи там механічна рейка. Сподіваюсь ви це розумієте.

Коли я тільки купив машину в ній також були косячки, поступово я все міняв, приводив до ладу, але такими масштабними переробками як заміна мотору я не займався не по причині що це було тяжко чи треба було грошей, набагато більше задоволення мені доставляло приводити свою машину до оригінального стану, і цей процес триває і зараз. На порядку денному знайти сідушку водія для купе в суперстані з робочими механізмами) Моя трішки збоку протерта, покищо одів чохли щоб цього небачити)

ps. Доречі риболовля мені ну дуууже знайома справа) І вміти знайти/зловити хорошу машину чимось нагадує риболовлю)
 
Talyan, я на глупые вопросы не отвечаю...так как можно открыть ЕТК ( ну или авто каталоги запчастей различных марок), открыть интересующие узлы и провести аналогию...для себя я ее провел на примере нескольких марок авто, которые в семье...
 
Talyan, я на глупые вопросы не отвечаю...так как можно открыть ЕТК ( ну или авто каталоги запчастей различных марок), открыть интересующие узлы и провести аналогию...для себя я ее провел на примере нескольких марок авто, которые в семье...
Отже коли ви стверджуєте що БМВ е30 ну дуже складна машина то це нормально) коли ж я питаю що там складного і в порівнянні з якими машинами, ви говорите що я задаю дурні запитання, при цьому не можете нічого конкретного сказати.
Хоча впринципі мені вже все зрозуміло з вами. :bayan:
 
Отже коли ви стверджуєте що БМВ е30 ну дуже складна машина то це нормально) коли ж я питаю що там складного і в порівнянні з якими машинами, ви говорите що я задаю дурні запитання, при цьому не можете нічого конкретного сказати.
Хоча впринципі мені вже все зрозуміло з вами. :bayan:

Да практически со всеми машинами, это ж БМВ-не зря она так едет/рулится/тормозит/обеспечивает комфорт и безопасность, пусть это даже старая Е30-это что так тяжело понять...спроси конкретно по какому-либо узлу что тебя интересует(если я буду в курсе, я отвечу...если нет-значит не судьба) или мне нужно все устройство автомобиля здесь описать? что конкретно сказать?откуда дети появляются? - вопрос, как в небо пальцем
И в конце: я очень рад,что ты такой понятливый, но на личности переходить не надо :bayan:
 
Вже все ясно. Ми закінчили:dash3:
 
вот это развили темку))) Блин - все прочитал - только один пост меня огорчил - почки-то подешевели, а я грешным делом до сих пор думаю что за 1 -20-ку дают((( А что ТС - надумал чего, или нет? Или как я в свое время плюнул на все советы типа "дорого, не надо...." и купил свой корчик е34 (ох и гемору он мне принес, но люблю его всей душой!) и уже катает тридцатик?
 
Скоро девять дней...как автора темы нет в обсуждениях.:dirol:
 
Автор темы вернулся :)
В связи с ситуацией в стране я немного перегорел покупкой машины. НО! Вот опять я хочу ее, е30.
Если почитать все Ваши сообщения (за что всем ОГРОМНОЕ спасибо) становится совсем неясно. Двуякое мнение о е30. Одни кричат бери и не парься, мол будешь себе ездить да делать потихоньку. А другие Джели блин советуют, ну ваще ппц :)
http://auto.ria.com/auto_bmw_318_13228318.html плохой вариант да?)
 
Back
Top