• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Паливні шланги

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,616
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
Передісторія така - роки 3 назад потік під хомутом шланг обратки під капотом. шланги тоді були ще рідні. вирішив поміняти всі. змінив на білоцерковські, протримались 3 роки і потріскались, але не текли. вирішив їх поміняти, бо потріскались.

зараз машина виїзжає раз в 2 тижні.
Після заміни всіх резинових паливних шлангів, починає текти/сопливити під хомутами саме на подачі. Тече саме на холодній машині, після прогріву ніде не протікає і не сопливить. Міняю хомут, на час перестає сопливити, але починає в іншому місці подачі.
Всі шланги нові Фагуміт польський, хомути також нові NORMA 8-12 з нержавєйки. Пробував вже самозажимні хомути, не допомагає.

Пробувати оригінальні шланги і хомути? у мене лише такий варіант. чекати 2 тижні їх з Баварії.
окрім Баварії десь гарантію на роботи дають? чи і на Баварії за Е34 не візьмуться?
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
я замовляв собі Gates паливні шланги, вони є різних діаметрів. горя вже два роки не знаю)
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,616
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
я замовляв собі Gates паливні шланги, вони є різних діаметрів. горя вже два роки не знаю)
так я також замовив ці шланги Фагуміт, розмір 8-13, те ж що треба, мов би ж не рукожоп, але вже задовбався ці хомути міняти.:cray:
 

moto11

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
2,309
Age
39
Город
Киев
На Баварии можете купить оригинальный шланг и хомуты,Гейтс тоже неплохой.Но вот хомуты я бы брал оригинал.У них что нет этого в наличии?
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,616
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
сьогодні завів - не тече ніде, хоча і тиждень стояла. якась містика. :(
але вже замовив вчора на Новокостянтинівській кусок 2м шлангу (д8-д13) і 14 хомутів (12-15). чекати до 3х тижнів.

P.S. доречі на Гавела (Лепсе) більше запчастини не продають. Склад переїхав.
 

Ingenieur

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
2,616
Age
40
Страна
Украина
Город
Киев
Вважаю що проблему вирішив, замінив шланги і хомути на оригінал. Не тече і не сопливить ніде.
Дорого але якісно і надійно.

PS в гаражі -6 морозу а шланг м‘яким і залишався, поряд неоригінал висів і вже був твердий.

Для себе тему вичерпав.
 
Top