Помогите выбрать ноутбук

Avtex

Пользователь
Joined
Dec 12, 2011
Messages
1,687
Age
38
Город
Киев
Всем привет.
Как говорили в фильме- Не помнимаю я по вашему ни..ера...
Не понимаю я в этих процессорах ничего, а просто наобум брать не хочу.
Задача у ноута простая, инет, офис клацать и иногда в КС побегать :)
бюджет в идеале до 10, бренд наверное Леново.
Подскажите или порекомендуйте на что обращать внимание.
Спасибо
 
Постою, послушаю))

На самом деле под такие задачи нечего заморачиваться, их в этой ценовой категории сотня наберется наверное.
Не обязательно Леново, можно и НР и Асус взять, имхо получше будут.
Дешевый, бюджетный Айсер я бы не брал, а вот их премиум линейка вполне ходит, но там ценник на уровне ведущих производителей.
 
Без рекламы надеюсь.
Вбиваете требования и ОК получаете результат.
В ТОПы за 10ку не залезешь, так что +/- все одинаково.
Удобный подбор и сравнение.
 
Ребята, спасибо что откликнулись. Сегодня звонил товарищу, тот предложил леново, процессор ай3, ссд веник на террабайт без видяхи -390 зеленых, это нормальный прайс?
 
Ребята, спасибо что откликнулись. Сегодня звонил товарищу, тот предложил леново, процессор ай3, ссд веник на террабайт без видяхи -390 зеленых, это нормальный прайс?
без відяхи - це як? Він Б/В чи мається на увазі інтегрована відеокарта? І по вартості - просто подивитись скільки така сама модель в інету коштує і порівняти
 
без відяхи - це як? Він Б/В чи мається на увазі інтегрована відеокарта? І по вартості - просто подивитись скільки така сама модель в інету коштує і порівняти
имеется ввиду интегрированная. да я не спрашивал если честно маркировку :)
 
Всем привет.
Как говорили в фильме- Не помнимаю я по вашему ни..ера...
Не понимаю я в этих процессорах ничего, а просто наобум брать не хочу.
Задача у ноута простая, инет, офис клацать и иногда в КС побегать :)
бюджет в идеале до 10, бренд наверное Леново.
Подскажите или порекомендуйте на что обращать внимание.
Спасибо
CS 1.6 чи GO?
 
Ноут для повноцінної комфортної роботи повинен мати:
Якісний екран, тобто це як мінімум IPS матриця. Діагональ 15" розділова здатність Full HD, тобто 1920*1080.
Пруткий та економічний проц, тобто Intel i3(або більше) 7го, або 8го, покоління.
Мінімальний об'єм оперативної пам'яті - 8гб
SSD накопичувач, від 240гб і більше.

Оперативна на постійна пам'ять майже в кожному ноутбуку може бути змінена буквально на колінах, без серйозного втручання.

За озвучений бюджет можна підібрати такі варіанти:

Ось такі варіанти вважаю доречними, якщо до уваги ще брати Якість екрану. На обох IPS, та норм проц. ТАк, є недолік -Вони обидва з HDD, SSD можна легко втулити при нагоді, будь якої місткості. Так само і оперативку, нагадаю найнеобхідніший мінімум для комфортної роботи - 8гб.
Якщо не брати до уваги екран, то найкращий варіант такий:
 
Ноут для повноцінної комфортної роботи повинен мати:
Якісний екран, тобто це як мінімум IPS матриця. Діагональ 15" розділова здатність Full HD, тобто 1920*1080.
Пруткий та економічний проц, тобто Intel i3(або більше) 7го, або 8го, покоління.
Мінімальний об'єм оперативної пам'яті - 8гб
SSD накопичувач, від 240гб і більше.

Оперативна на постійна пам'ять майже в кожному ноутбуку може бути змінена буквально на колінах, без серйозного втручання.

За озвучений бюджет можна підібрати такі варіанти:

Ось такі варіанти вважаю доречними, якщо до уваги ще брати Якість екрану. На обох IPS, та норм проц. ТАк, є недолік -Вони обидва з HDD, SSD можна легко втулити при нагоді, будь якої місткості. Так само і оперативку, нагадаю найнеобхідніший мінімум для комфортної роботи - 8гб.
Якщо не брати до уваги екран, то найкращий варіант такий:
Кстати мне нравится по характеристикам :) Спасибо большое за подсказку!
 
можна підібрати такі варіанти

Диф а это что за чудо, Китай от дядюшки Ляо!?
Ультрабук Vinga Twizzle J116
 
Диф а это что за чудо, Китай от дядюшки Ляо!?
Ультрабук Vinga Twizzle J116

Чорти його зна. Особисто я з технікою Vinga не стикався, але чув поки що тільки хвалебні відгуки. По великому рахунку все і так Китай.
А як воно там з якістю - покаже тільки час. Конкретно ця модель в принципі характеристики досить непогані, IPS, 2 відра та 4мб кеш, хіба що пам'яті малувато. Що оперативної що постійної. Мінімум 120-160 постійної SSD, та 8 гб оперативної. В принципі потім доставити можна, але зазвичай це потрібно повністю цю попільничку розбирати, аби це зробити.

Поїдь, візьми в руках потримай. Покрути його, спробуй на міцність. Якщо в руках не розвалиться і бажання купувати його не зникне - бери. Потім нам роpповіси що воно таке ця Vinga))
 
Поїдь, візьми в руках потримай. Покрути його, спробуй на міцність. Якщо в руках не розвалиться і бажання купувати його не зникне - бери. Потім нам роpповіси що воно таке ця Vinga))

После тебя))
 
Дабы не плодить темы, спрошу тут.
Что за хрень!?
Самопроизвольно сворачиваются все окна и вылазит такое сообщение.

IMG_20200317_114509.jpg
 
Дабы не плодить темы, спрошу тут.
Что за хрень!?
Самопроизвольно сворачиваются все окна и вылазит такое сообщение.

View attachment 684025

Або переставити вінду
 
  • Like
Reactions: RAI
Або переставити вінду
Спасибо Диф!
А то как ни принесу ноут в ремонт, так сразу на жесткий диск попадаю))
 
Спасибо Диф!
А то как ни принесу ноут в ремонт, так сразу на жесткий диск попадаю))
Ну скажімо так.... не виключено і таке, але це можна перевірити
 
Ок, понял)
поставь нормальную винду и замени винт на ССД. Весь софт старайся ставить официальный с .
Желательно ставить 10ку с оф сайта если оперативки больше 2х...
А какие параметры ноута?
 
Я зараз вдома, можеш набрати, подивимось варіанти.
Валик я под Борисполем живу, в Вишневое доехать проблематично пока)
Но спасибо за предложение)
 
Валик я под Борисполем живу, в Вишневое доехать проблематично пока)
Но спасибо за предложение)
Та нікуди не треба їхати поки є інтернет))
Ну як хочеш
 
Та нікуди не треба їхати поки є інтернет))
Ну як хочеш
Валентин, по роутеру подскажешь? Apple ставил? Говорят беспроблемные, поставил и забыл. Если нет, то какой, чтобы раз настроить и не лазить. Спасибо
 
Валентин, по роутеру подскажешь? Apple ставил? Говорят беспроблемные, поставил и забыл. Если нет, то какой, чтобы раз настроить и не лазить. Спасибо
Та без питань. Набирай, так простіше буде
 
Back
Top