• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Помогите с выбором резины на разноширокие R17

JOYKIN

Пользователь
Joined
Mar 16, 2014
Messages
87
Страна
Украина
Город
Киев
Приветствую! Прикупил на лето разноширокие диски R17 (8,5j и 10j), теперь пытаюсь определиться с размером резины.
Знаю про стандарт BMW 235/45/17(перед) и 255/40/17(зад), но мне не нравиться, что низковат профиль и края дисков больше подвержены "бордюрке".
Посоветуйте, какой размер оптимальный на такие диски..
P/S Машина не занижена, даже чуть выше стандартного клиренса
 
для разнишироких дисков вариантов соовсем не много ))))
если жопа завышена то можно втулить 265-40
 
для разнишироких дисков вариантов соовсем не много ))))
если жопа завышена то можно втулить 265-40
Тоже думал за 265, но найти не так просто, размер редкий)
 
На Борбет А 10j было 275/40r17 без замечаний...
 
На Борбет А 10j было 275/40r17 без замечаний...
А впереди какой размер стоял?
 
фуххх... одне і те саме.... найбільший стандартний розмір на е34 235/45/17 та 255/40/17. Особисто я на альпінівських дисках 8,5 та 9,5 з вильотом ет24 цілком нормально їздив на 235/45/17 та 275/40/17(також на 265/40/17).


Навіщо купувати такі диски що б потім на шиномонтажах шукати БУ колеса під ці диски?
 
фуххх... одне і те саме.... найбільший стандартний розмір на е34 235/45/17 та 255/40/17. Особисто я на альпінівських дисках 8,5 та 9,5 з вильотом ет24 цілком нормально їздив на 235/45/17 та 275/40/17(також на 265/40/17).


Навіщо купувати такі диски що б потім на шиномонтажах шукати БУ колеса під ці диски?

Дякую за розгорнуту відповідь! Звідки ви взяли, що я Б/У шини шукаю??
 
Дякую за розгорнуту відповідь! Звідки ви взяли, що я Б/У шини шукаю??

Якщо я помилився - перепрошую.

досить часто новий власник е34 купує також за недорого величезні диски, а потім дуже сильно дивується скільки коштує гума на такі диски, і починає шукати аби шо аби налізло.

ще раз перепрошую якщо я помилився.
 
досить часто новий власник е34 купує також за недорого величезні диски, а потім дуже сильно дивується скільки коштує гума на такі диски, і починає шукати аби шо аби налізло.

В этом то и дело, что хочу купить НОВУЮ резину за НЕ МАЛЕНЬКИЕ деньги! Поэтому собираю побольше информации, чтоб не попасть "впросак"
 
http://shinteh.com.ua/shinnyy-kalkulyator
калькулятор допоможе зорінтуватися в розмірах, бо там чим ширше зад тим не все однозначно, але це такий розмір ... це потрібно щоб гума була доміком, це ідеал 235/45 і 265/40
 
http://shinteh.com.ua/shinnyy-kalkulyator
калькулятор допоможе зорінтуватися в розмірах, бо там чим ширше зад тим не все однозначно, але це такий розмір ... це потрібно щоб гума була доміком, це ідеал 235/45 і 265/40

Тобто 265 буде "домиком" на 10ж?
 
То есть Слышал)
 
якось зловив яму, диск у двох площинах рехтував, на гумы грижа вилізла. А так - 6 років відкатав, не особливо її шкодував. Задок тільки в цьому році дотерся, а передок був убитий шматом металевого профіла на дорозі, навряд там щось інше вижило б.
 
якось зловив яму, диск у двох площинах рехтував, на гумы грижа вилізла. А так - 6 років відкатав, не особливо її шкодував. Задок тільки в цьому році дотерся, а передок був убитий шматом металевого профіла на дорозі, навряд там щось інше вижило б.
Ясно!
Поки у мене 2 варінти: Toyo Proxes T1-R і Dunlop SP Sport Maxx.
Не було досвіду експлуатації других??
 
(про "низький" профіль і бордюрну болячку) помітив є по різному якось їздять, це мяко кажучи! короче ганявся я за 37 стілєм, ну в більшості грошей не адекват хочуть за них, тут найшов грошей копійки але задні вхлам ... просто металолом, ніхто їх не брав через це, але "хочу" взяло верх! і от незнаю як на них їздили до мене але я їх зробив і вилизав хер до...ся, їздив все літо і осінь, на 39й, спочатку обережненько а потім вже ганяв так що вже й передні ричаги довелось мінять ну діски живі (плюю через ліве плече) не розумію як їх порозривали, як умудряються 15 або 16ті побить, цеж вже не низький профіль, це бублики!!! це з закритими очима можна їздить
 
Ясно!
Поки у мене 2 варінти: Toyo Proxes T1-R і Dunlop SP Sport Maxx.
Не було досвіду експлуатації других??


Були ще Данлоп 9000 та 2000. Тойо набагато краще тримає.
 
(про "низький" профіль і бордюрну болячку) помітив є по різному якось їздять, це мяко кажучи! короче ганявся я за 37 стілєм, ну в більшості грошей не адекват хочуть за них, тут найшов грошей копійки але задні вхлам ... просто металолом, ніхто їх не брав через це, але "хочу" взяло верх! і от незнаю як на них їздили до мене але я їх зробив і вилизав хер до...ся, їздив все літо і осінь, на 39й, спочатку обережненько а потім вже ганяв так що вже й передні ричаги довелось мінять ну діски живі (плюю через ліве плече) не розумію як їх порозривали, як умудряються 15 або 16ті побить, цеж вже не низький профіль, це бублики!!! це з закритими очима можна їздить

Яка мораль цієї повчальної історії ? ))
 
Back
Top