• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E32/34 ] Потрібна консультація по заміні двигуна.

vanila190

Пользователь
Joined
Jul 12, 2012
Messages
62
Город
Тернополь
Доброго здоровя всім поціновувачам БМВ.Потрібна Ваша консультація по заміні двигуна а саме:в техпаспорті записаний 3,5 а по факту стоїть 3,0.Хочу поставити об"єм двигуна такий як записано в техпаспорті.Цікавить чи підійде МКПП,блок управління двигуном,та чи не буде проблем з карданом?Можливо ще є якісь нюанси?Всім наперед дякую за відповіді.
 
Маю на увазі чи підійде МКПП і все решта з 3.0 на 3.5?Дякую.
 
Якщо справа стосується М30, то ТАК.
 
хіба на е32 не м60б30 та м30б35 ? тобто 30 це 8 циліндрів, а 3,5 це 6 циліндрів. тоді коробка не підійде, ебу теж треба міняти, подкаподку теж всю міняти. по кардану не знаю.
 
дорестайл на м30, м70, рестайл - м60 и м70
 
хіба на е32 не м60б30 та м30б35 ? тобто 30 це 8 циліндрів, а 3,5 це 6 циліндрів. тоді коробка не підійде, ебу теж треба міняти, подкаподку теж всю міняти. по кардану не знаю.

дорестайлова 730 має м30 б30
 
Шановне панство.Вибачаюсь що не повністю надав інформацію.Авто БМВ е32 1989 року дорестайлинг..Двигун М30 В30(рядна шістка).Хочу поставити М30В35(ту ж рядну шістку)3.5літра записано в тех паспорті.Авто придбав ще у 2012 році по дорученню.Тепер хочу переоформити на себе.Але в МРЕО сказали що має стояти 3.5 згідно запису в техпаспорті.Тільки тоді я зможу зняти і поставити на облік. Хочу придбати двигун М30В35(РЯДНУ ШІСТКУ)ЕБУ двигуна повинен підійти.но не памятаю чи МКПП підходить з М30В30(рядноі шістки) на М30В35(РЯДНУ ШІСТКУ).Там здається кріплення різні,і не впевнений по довжині кардана.Щось не можу знайти потрібноі інформаціі на просторах інтернету....може хтось підскаже...Наперед дякую.
 
Мкпп подойдет. Кардан тоже. Dme разные но работать будет.
 
Мкпп подойдет. Кардан тоже. Dme разные но работать будет.
Все підійде. Навіть навісне.
В мене попередній власник саме таку процедуру й провернув. Замінив М30В30 на М30В34. При чому замінив тільки залізо (блок та голову). Все навісне, електроніка, трансмісія лишилися від 3.0. Навіть на колекторі надпис лишився 3.0. Все працює.
Мені ця заміна трохи вилізла боком при оформлення, але це інша історія.
Єдине, що робив я - це прошив прошивку рідну для 3.4 в ЕБУ від 3.0.
 
Мкпп подойдет. Кардан тоже. Dme разные но работать будет.

Скоріш за все різниця тільки в прошивці.
 
Всім щиро дякую за відповіді.
 
Окна впуска на б34 больше чем на б30... вероятность выдува прокладки высока..
 
Back
Top