Прикольные картинки :)

Сьогодні зайшов я до товариша в автомагазин.Він розповів.Брали в нього запчастини (постійні клієнти) і принесли те що не пригодилось.Ну це й пройшовся по номерах на коробках і вже хотів їм повернути гроші.Але щось запідзрив,що дуже легка коробка з стойкою стабілізатора.Другий день в магазині ржач :biggrin:

 
Сьогодні зайшов я до товариша в автомагазин.Він розповів.Брали в нього запчастини (постійні клієнти) і принесли те що не пригодилось.Ну це й пройшовся по номерах на коробках і вже хотів їм повернути гроші.Але щось запідзрив,що дуже легка коробка з стойкою стабілізатора.Другий день в магазині ржач :biggrin:

:rofl::rofl::rofl:
 
:rofl::rofl::rofl:

Не ржи,ти тепер перевіряй що в коробках,а то купиш отаку стойку стабілізатора і прийдеть ще стаб міняти на якийсь з ліщини і аморт-протез дерев"яний ставити,щоб клей ПВА тримав :biggrin:
 
attachment.php
 

Attachments

  • собак.jpg
    собак.jpg
    22.3 KB · Views: 459
Сьогодні зайшов я до товариша в автомагазин.Він розповів.Брали в нього запчастини (постійні клієнти) і принесли те що не пригодилось.Ну це й пройшовся по номерах на коробках і вже хотів їм повернути гроші.Але щось запідзрив,що дуже легка коробка з стойкою стабілізатора.Другий день в магазині ржач :biggrin:


Це ще фігня, от якось мопед з дерев'яним поршнем продавали...)))))))
 
Вова, ты меня начинаешь пугать.....

это же надо .столько всматриватьсы в кортинку. чтоб увидеть там член ...... почему не сиськи ??? ))))))
 
Це версія для чужого ринку :biggrin:
а шо такэ? как же так? продает шоколадки в стране-агрессоре::facepalm1::biggrin:
 
Вова, ты меня начинаешь пугать.....

это же надо .столько всматриватьсы в кортинку. чтоб увидеть там член ...... почему не сиськи ??? ))))))

Ви почекайте,мерс від"їде і ви переконаєтесь що я правий :biggrin:
 
а шо такэ? как же так? продает шоколадки в стране-агрессоре::facepalm1::biggrin:

Мусить же їх хтось травити. Це не шоколад ,а пластилін :biggrin:
 
член там намальоманий,а на його "вершині" мерс.
Напомнили анекдот:
Приходит мужик в психиатру, говорит:
- Доктор, меня все знакомые почему-то считают озабоченным извращенцем...
- Давайте вас обследуем. Вот вам картинки, скажите, что вы на них видите (при этом достаёт картинки с нарисованными геометрическими фигурами чёрного цвета). Показывает квадрат...
Мужик: "Ну это же групповуха - 3 мужчины и одна женщина".
Доктор показывает круг...
Мужик: "Ну это женщина мастурбирует двумя вибраторами".
Доктор показывает треугольник..
Мужик: "Ну это лесбиянки в позе 69".
Доктор говорит: "Вы действительно озабоченный извращенец".
Мужик: "Доктор! Это вы - озабоченный извращенец. Были б вы нормальным, зачем бы на работе такую коллекцию порнухи держали?!"
 
Back
Top