Прикольные картинки :)

«Не мое собачье дело», 1965 рік.

Чогось нагадалося- я одна ердельтер'єрів бачила востаннє ще в дитинстві? Порода ніби вимерла, а була такою розповсюдженою.

 
Реклама женского счастья :)

1446144666-da5be5463482c740111a86acc29dfba5.jpeg


Перевод для тех, кто презирает буржуйский в оригинале:
(заголовок) Он, *****, даже не поцеловал меня на ночь.
Устав от работы, занятий с детьми и дел по дому, женщина заслуживает хорошего, жесткого траха в жопу от своего мужа! Дорогие женщины, не ведитесь на отмазки, что любовь не существует за пределами орального и вагинального секса. Пробуйте анальный секс в своё удовольствие.
(подпись) Даёшь анальный секс любящим сердцам.
 
Все равно неправильно. Ожидается 15082 млрд.руб. это по курсу 235,7 млрд.дол. (по первой ссылке).
К тому-же у яблока год в сентябре закончился, в рф он календарному равен. Получается курочка в гнезде, яичко в...

Да и хрен с ними. Нам что от этого? На душе легче? Или в портмоне больше?:facepalm1:

Блин. Нужно заканчивать дискуссию, а то политика начинается. А тема про картинки.:scratch_one-s_head:
 
«Не мое собачье дело», 1965 рік.

Чогось нагадалося- я одна ердельтер'єрів бачила востаннє ще в дитинстві? Порода ніби вимерла, а була такою розповсюдженою.

Це ти фоткала ? :biggrin:
Нічого вони не вимерли.
 
Це ти фоткала ? :biggrin:
Нічого вони не вимерли.

Ти ж мене бачив!!! Хіба я така стара?? Ну-ну.......)

Я у Львові ерделів вже років 15 не бачила... Ну фокси ще попадаються. Колись інші собаки були- пуделі, коллі, вівчарки, боксери, ерделі, фокси, такси. Зараз такі не популярні.
 
Ти ж мене бачив!!! Хіба я така стара?? Ну-ну.......)
Зовсім ні..., так, пристаркувата трохи)))) :biggrin:;)
 
Что-то я делаю не так? :( Давно картинки не выкладывал...
 
Є така "секретна" опція - якщо натиснути на "вложеніє", то його можна побачити )))

побачити ось це

Сообщение форума
Вложение не существует или не указан идентификатор (номер). Если вы уверены, что использовали правильную ссылку, свяжитесь с администрацией
 
Колонизатор-купец использует местную женщину в качестве транспорта. Бенгалия, Британская Индия. 1903 год.



Я навіть не знаю як це коментувати. Ну просто пес дець. Забавний такий песик, який появляється зненацька.
Чоловік їде на жінці.... Занавєс.
 
Колонизатор-купец использует местную женщину в качестве транспорта. Бенгалия, Британская Индия. 1903 год.



Я навіть не знаю як це коментувати. Ну просто пес дець. Забавний такий песик, який появляється зненацька.
Чоловік їде на жінці.... Занавєс.




Не понял. Так а что Вам тут не нравится то??
 
Не понял. Так а что Вам тут не нравится то??

Якщо ви вважаєте що це норма, коли чоловік їздить верхи на жінці, то нам з вами нема про що говорити. Часи завжди однакові, чоловік завжди має залишатися чоловіком.
Невже в 1903 році коней не було? Такий поважний купець не мав чим добратися? Він цими діями показує свою перевагу, а не береже хворі ноги щоб доїхати до пункту призначення.
Завжди так було і буде- є люди і є АБлюди. Цікаво чи він би хотів щоб хтось так на його мамі їхав.
 
Не понял. Так а что Вам тут не нравится то??

Саша добавь смайлик в конце )))
 
Саша добавь смайлик в конце )))

Дійсно, бо я чесно подумала що вам таке до вподоби. Якщо там мав бути смайлик, то мої букви відміняються!)
 
Посоны,такая сегодня погодка,что нужно дуть лодку и тролить щуку......Ляну тролить бросьте)))
 
неа, мне вот что видно:
special for you отредактировал и перезалил картинки. теперь видно?)
 
Back
Top