Прикольные картинки :)

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
В цьому питанні потрібно діяти дуже обережно. І справа не в "какая разніца", а в самому підході. Багато хто з російськомовних і радий би був перейти на солов'їну, але надто наполегливий підхід до цього їх відвертає. Ми ж нація вільних людей, то ж і перехід повинен бути не під примусом, а за заохочуванням.
View attachment 694881
Трохи не погоджусь стосовно «заохочення». Це як ?!? Цукерочки роздавати чи премію квартальну виписати за те, що спілкуються українською ?!? Ви ж бачите, що за 30-та років незалежності нічого не змінилося. Поки «грім не вдарив»… Давно треба було обмежити весь контент кацапською на ТВ/радіо/сфера обслуговування і, на законодавчому рівні, закріпити рідну мову. Немає «перехідного періоду». Ми не переходимо на латину/ідіш і т.п. В нас є своя рідна мова!
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Трохи не погоджусь стосовно «заохочення». Це як ?!? Цукерочки роздавати чи премію квартальну виписати за те, що спілкуються українською ?!? Ви ж бачите, що за 30-та років незалежності нічого не змінилося. Поки «грім не вдарив»… Давно треба було обмежити весь контент кацапською на ТВ/радіо/сфера обслуговування і, на законодавчому рівні, закріпити рідну мову. Немає «перехідного періоду». Ми не переходимо на латину/ідіш і т.п. В нас є своя рідна мова!
Що значить "на законодавчому рівні"? У нас взагалі то і так державна мова одна, і то точно не "Язиг"
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Що значить "на законодавчому рівні"? У нас взагалі то і так державна мова одна, і то точно не "Язиг"
А на початках незалежності ?!? Закріпляти регіональність за тією чи іншою мовою ?!? Звичайно ж, що в першу чергу малася на увазі кацапська, щоб потім протягти її на другу державну. Я от якраз і про ці «танці з бубном» навколо мови цієї сексменшини.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Повністю підтримую такий підхід до справи. Є, правда, одне зауваження: берці мають бути з гладкої шкіри (не нубукові). З них кров кацапська легше змивається…:))
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Як варіант берцем по єбальніку. Важаю, що охуєнне заохочення. Можна двічі.
Навіть якщо це ЗСУшник або волонтер?

Примус - не вихід. Повторюю - ми нація ВІЛЬНИХ!
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Навіть якщо це ЗСУшник або волонтер?

Примус - не вихід. Повторюю - ми нація ВІЛЬНИХ!
Вільних, але треба з цим щось робити. Інакше толку не буде.
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
А на початках незалежності ?!? Закріпляти регіональність за тією чи іншою мовою ?!? Звичайно ж, що в першу чергу малася на увазі кацапська, щоб потім протягти її на другу державну. Я от якраз і про ці «танці з бубном» навколо мови цієї сексменшини.
Це взагалі до чого? Закон про регіональні мови втратив чинність у 18 році. Державна мова одна - українська. Єдине, що дійсно є - це особливе відношення до кацапської, але ті норми нічого абсолютно не міняють, та і навряд саме зараз вносити зміни до конституції.

Вільних, але треба з цим щось робити. Інакше толку не буде.
Так я тільки за, але не примусово. Третій закон Ньютона в психології має не меншу силу ніж в фізиці - сила дії дорівнює силі протидії. Та і ми ж виступаємо як демократичне суспільство, в тому числі право вибору захищають наші хлопці на війні, в той час як кацапня це право намагається відібрати. Є купа інших дієвих методів. Можна ввести паспорт не громадянина, як це є у Латвії. Можна в закладах обслуговування ввести правило що у випадку якщо клієнт звертається українською - надати йому знижку 10%. По факту це просто змусить іншомовних платити на 10% більше, але приховано і законно. Та і мовні квоти на радіо і телебаченню зробили неабияке зростання україномовного контенту. То ж методи є і їх чимало. І до того ж вони дієві. А тупий примус - це до кацапів та інших диктаторських племен.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Це взагалі до чого? Закон про регіональні мови втратив чинність у 18 році. Державна мова одна - українська. Єдине, що дійсно є - це особливе відношення до кацапської, але ті норми нічого абсолютно не міняють, та і навряд саме зараз вносити зміни до конституції.
….
Ну як це до чого ?!? А тих же ж 18 (!!!) років що робилося задля рідної мови ?!?
В нас половина депутатів не розмовляла навіть в Раді мовою. Як таке можливо?!? Є хоч одна цивілізована європейська країна, де народний обранець не може спілкуватися державною ?!?
І стосовно «не на часі» - в нас завжди такі відморочки… А коли цей час має настати ?!? Коли, як не під час агресії підаростану викорінити все кацапське? Відновлюємо армію, віру і мову.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
Як варіант берцем по єбальніку. Важаю, що охуєнне заохочення. Можна двічі.
Може я трошки грубо написав, але як бути з тими, хто принципово не хоче? Даїшника забули в Одесі та ТЕЛЯЧУ МОВУ?! Таких би я стріляв на місці.
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Ну як це до чого ?!? А тих же ж 18 (!!!) років що робилося задля рідної мови ?!?
В нас половина депутатів не розмовляла навіть в Раді мовою. Як таке можливо?!? Є хоч одна цивілізована європейська країна, де народний обранець не може спілкуватися державною ?!?
І стосовно «не на часі» - в нас завжди такі відморочки… А коли цей час має настати ?!? Коли, як не під час агресії підаростану викорінити все кацапське? Відновлюємо армію, віру і мову.
Ще раз. У військовий час вносити зміни до конституції ЗАБОРОНЕНО! Хочете ви того чи ні.
Стосовно депутатів - я б сказав що це в першу чергу питання до тих хто за тих обранців голосував. Але якщо я не помиляюсь то всі держслужбовці зобов'язані в роботі користуватись виключно українською. Далі вже питання щодо дотримання цих вимог.

"І стосовно «не на часі» - в нас завжди такі відморочки…" - так а хто і що Вам заважає? робіть що вважаєте за потрібне, потім поділитесь інформацією про результати.
Я свою думку висловив, Ви її почули.
Може я трошки грубо написав, але як бути з тими, хто принципово не хоче? Даїшника забули в Одесі та ТЕЛЯЧУ МОВУ?! Таких би я стріляв на місці.

Та звісно копи, незалежно від регіону, повинні на службі користуватись виключно українською, як і будь який посадовець.
Але розстріл - це знов ж таки не вихід. Тут потрібно починати з керівництва. В даному випадку з очільника поліції в Одеській області. Саме керівництво задає тон роботи своїм підлеглим. Змінити очільника, дати вказівки а потім через невеликий проміжок часу провести контрольний зріз. А очільник вже сам нехай визначає кадрові зміни щодо поставлених завдань. Механізми вирішення Є!
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Так можна захейтити мокшанський язик і без змін в Конституцію. Якось з москальським патріархатом потроху получається. А після перемоги закріпити вже все законодавчо.
 

DIFFERENTIAL

Тут може бути ваша реклама.
Joined
Nov 9, 2011
Messages
5,852
Страна
Украина
Так можна захейтити мокшанський язик і без змін в Конституцію. Якось з москальським патріархатом потроху получається. А після перемоги закріпити вже все законодавчо.
Суть мого спіча в тому, що не потрібно хейтити якусь окрему мову, потрібно навпаки приференціювати українську мову над іншими. Що б пересічному було ЗРУЧНІШЕ користуватись українською, аніж вдаватись до іншої мови. І так потрібно діяти з багатьох причин, банально нам за нашу "демократичність" і дають левову частку гуманітарки. А будь яку нашу заборону кацапня тут же розмаже по своїм фейкНовинам. І справа не в тому що нам тут всім все зрозуміло, справа в тому що якомусь обивателю з Німеччини, Франції, Італії чи США це так не очевидно як нам. Він просто бачить заяву по новинам і відразу підтвердження цій заяві. Так сіють сумніви в електораті наших союзників, що потім виливається нам в затримку того чи іншого озброєння.

На рахунок УПЦ ФСБ - я досі не вірю що там не можна притягнути до відповідальності весь той клопівник за співпрацю з ворогом
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,053
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Вангую, що херр хітлар в аду негодує та готує якусь лопату, щоб дати по ліцу по прибуттю володимиру, бо це якась ганьба, херр хоч і монстер, але ідєйний, а це непорозуміння тікі срав по куткам та пиздив своїх, більше чім чужих….
04822da9-efbe-4ad7-bdaf-68b433fa8b73-jpeg.694924
 

Attachments

  • 04822DA9-EFBE-4AD7-BDAF-68B433FA8B73.jpeg
    04822DA9-EFBE-4AD7-BDAF-68B433FA8B73.jpeg
    130 KB · Views: 197

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Зе треба було написати, що це з чеської преси…
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,053
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Нація дегенератів….(
 

Nemo2115

Пользователь
Joined
Dec 5, 2019
Messages
2,053
Страна
Украина
Город
Кременчуг
Ось так виглядають справжні бляді 🤮
7D31155C-083F-4367-85D9-5A4D7DEFFBF9.jpeg
 

GeisT

Пользователь
Joined
Nov 19, 2011
Messages
249
Age
43
Страна
Украина
Город
Киев
Це фото б'є всі рекорди сьогодні в усіх бмвешних групах😅. Але ж реально дизайн топ! Мабуть натхнення брали з моделі Mack Anthem )))
 
Top