VitaliyE60
Пользователь
- Реєстрація
- 29.11.2014
- Повідомлення
- 96
- Город
- Николаев
Всем привет. Неделю назад стал счастливым обладателем BMW 530d E60 2008 г.в. Перешел с Форестер клуба.Надеюсь на помощь и консультации знающих.:yahoo:
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
Всем привет. Неделю назад стал счастливым обладателем BMW 530d E60 2008 г.в. Перешел с Форестер клуба.Надеюсь на помощь и консультации знающих.:yahoo: