Продавали засирають форум апаючи 100500 тем щоденно.

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Кожен має 10-15 тем з товаром і апає їх щодня. За їхнім мотлохом не видно нормальних тем, вони просто губляться. Також це змушує інших людей апати свої теми частіше, бо вони дуже швидко пропадають з першої сторінки.
Про користь від цього судити важко, але у мене особисто тільки негативний досвід - спитав про товар, сказали вже продано, на зауваження щодо неправдивості оголошення послали нах.

Останньою краплею, що спонукала написати нарешті цей пост було те, що вони дійшли навіть до того, щоб мати дві теми на один товар!
http://www.bmwclub.ua/threads/165120-Продам-двигатель-3-0-бензин-(М54В30)-1000-свап-МКПП-М57-3-0-350
http://www.bmwclub.ua/threads/181804-Продам-двигателя-М54В30-МКПП-и-М57D30


Можна якось з цим боротися? Пробував додавати героїв до чорного списку, але це не допомагає ніяк, бо їх теми все одно видно.
 

Ттт

Пользователь
Joined
Nov 11, 2011
Messages
3,315
Страна
Украина
Город
Хмельницкий
Так то ж раздел без правил. Не заходи в ту помойку да и все.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Так то ж раздел без правил. Не заходи в ту помойку да и все.

Я не ходжу по розділах, а натискаю "Нові повідомлення", щоб показало все нове на форумі.
Хз, якось не зручно мені по розділах ходити.
 

GLAVBUX

Moderator
Joined
Dec 16, 2011
Messages
13,708
Город
Киев
От горе.. дві теми в розділі, де можна хоч 50 створювати..
Сумно? Не ходіть по мусорніках.
 

Spacewalker

Пользователь
Joined
May 8, 2013
Messages
1,083
Город
Киев
Поиск по специальным фильтрам, автоблок спамеров по номерам и картинкам, электронные торги, автоматический вызов эксперта по объявлению ... любая функция на сайте за ваши деньги.
К сожалению, бесплатные форумы ограничены энтузиазмом владельцев. Спасибо и на том.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Я ж не претензії прийшов пред'являти, типу мені всі винні. Просто описав свою проблему, може ще у кого така є, може є готове рішення, а може можна щось зробити за пару кліків.

І щодо ентузіазму по різному буває, бувають і прибуткові форуми. Хз, як тут.
 

BUGAS

Член Клуба
Joined
Nov 3, 2011
Messages
2,988
Age
46
Страна
Украина
Город
Киев
Я ж не претензії прийшов пред'являти, типу мені всі винні. Просто описав свою проблему, може ще у кого така є, може є готове рішення, а може можна щось зробити за пару кліків.

І щодо ентузіазму по різному буває, бувають і прибуткові форуми. Хз, як тут.

Скоро этот мусорник исчезнет, потерпите.
 
Top