Про повагу, хитровато...))

Salafetnik

Пользователь
Joined
May 30, 2012
Messages
752
Город
Киев
Шановні камради! В "пошуку", не шукав, але враховуючи креативність і загальний, достатньо високий рівень IQ, форумчан вирішив створити таку тему. Суть в наступному - петя поважає васю, але прямо писати про те не політкоректно, може сприйматися не адекватно і взагалі, не комільфо. Значить можна виразити своє ставлення трохи завуальвонно, але зрозуміло.

З.І. не уявляю як це буде, але впевнений, що креатив знайде своє місце в цій, прости Господи, гілці чи як там те називається :biggrin: Сміливіше друзі:mail1:

З.і 2. Наприклад мені душевно сподобався пост одного форумчанина, щоб віддячити йому (знову ж таки - душевний порив) я пишу так-то і так-то і придумую спосіб, щоб виразити йому своє позитивне відношення і т.д. Креатив в тому і заключається, що прямо не напишеш: "Дякую Петру 32 за пост стосовно футболу там-то і його ставлення до судді, а також несприйняття існуючого курсу доллару", наприклад ;)

З.І. 3. імхо - це може бути цікаво., як не прийметься - перепрошуюю, видаляйте:cray:
 
Last edited:
У нас тут уже были и Пети и Васи...пускай по телефоне друг друга интеллектуально серят))
 
Шановні камради! В "пошуку", не шукав, але враховуючи креативність і загальний, достатньо високий рівень IQ, форумчан вирішив створити таку тему. Суть в наступному - петя поважає васю, але прямо пистаи про те не політкоректно, може сприйматися не адекватно і взагалі, не комільфо. Значить можна виразити своє ставлення трохи завуальвонно, але зрозуміло.

З.І. не уявляю як це буде, але впевнений, що креатив знайде своє місце в цій, прости Господи, гілці чи як там те називається :biggrin: Сміливіше друзі:mail1:

Напевно мій IQ трішки не дотягує, щось я так і не зрозумів ні про Петю, ні про Васю...
 
Напевно мій IQ трішки не дотягує, щось я так і не зрозумів ні про Петю, ні про Васю...
Та мабуть вони да Ойропи збирають речі ?
 
Да они давно не стесняются.
 
Шота я не понял ни хрена, про педиков штоле? :shok:
 
ТС стесняется
 
Тю, камради, хай Бог милує, ви що?! Які педики! Таке привратне розуміння!..:biggrin: Але - реакція цікава!:biggrin: Щоб припинити можливі інсинуації - відразу відпишусь ніяких гомо, :beee:. Мова йде про просту чоловічу/людську повагу. Це як в спорті, програв чи вграв в поєдинку, наприклад, - не важливо, закінчився бій - поклонився, через те, що просто вдячний, через те що виграв/програв і де чому навчився - це ж так просто і важко водночас.
З.І. З глибокою повагою до всіх хто віписався і ще відреагує...;)
 
Тю, камради, хай Бог милує, ви що?! Які педики! Таке привратне розуміння!..:biggrin: Але - реакція цікава!:biggrin: Щоб припинити можливі інсинуації - відразу відпишусь ніяких гомо, :beee:. Мова йде про просту чоловічу/людську повагу. Це як в спорті, програв чи вграв в поєдинку, наприклад, - не важливо, закінчився бій - поклонився, через те, що просто вдячний, через те що виграв/програв і де чому навчився - це ж так просто і важко водночас.
З.І. З глибокою повагою до всіх хто віписався і ще відреагує...;)

Боюсь що закінчеться все як з членистоногим з жалом над головою :biggrin:
 
Достатньо завуальовано?:biggrin:
 
Потрібно навести приклад - зараз придумаю. Есенін - гарний нік і фантазія теж нівроку, але - мимо.:biggrin:
 
Досить цікаво....)))))
 
враховуючи креативність і загальний, достатньо високий рівень IQ, форумчан вирішив створити таку тему
Прачетал... Пашел праверять свой IQ... :umnik2:
 
Сыдю и гадаю,шоб такэ сказать...ничого нэ выходить...
З повагою...:biggrin:
 
Чтобы показать человеку свое уважение, нужно посмотреть ему в глаза, пожать руку и не стесняясь сказать об этом громко и вслух. Зачем здесь завуальованысть??? Разве это стыдно или неприлично??? Неужели проявления взаимного уважения - это пидарские замашки? У вас непорядок с моральными ценностями )))))))

Добавлено. А если человек - таки пидарок, то я тоже не вижу препятствий сказать об этом ему в лицо.
 
Last edited:
Чтобы показать человеку свое уважение, нужно посмотреть ему в глаза, пожать руку и не стесняясь сказать об этом громко и вслух. Зачем здесь завуальованысть??? Разве это стыдно или неприлично??? Неужели проявления взаимного уважения - это пидарские замашки? У вас непорядок с моральными ценностями )))))))

Добавлено. А если человек - таки пидарок, то я тоже не вижу препятствий сказать об этом ему в лицо.

Гарно сказано, по чоловічому, просто і відверто. :thank_you2: На жаль, прояв звичайної поваги наразі часто-густо сприймається, або як хитрість або як лицемірство, або підлабузництво. З моральними цінностями в мене порядок:blush: Можливо трохи перемудрив з ідеєю, перепрошую;)
 
:mail1::biggrin:
 
З моральними цінностями в мене порядок
Сомнительно звучит.Иначе зачем такие темы?
 
Ваш вброс идеален для взаимоотношений с женщиной. 99% особей женского пола оценят это в 1 балл за изобретательность и 1 балл за комплимент. Итого 2 балла в общую копилку.

Мужик же оценит в плюс один балл за выражение благодарности и минус один балл за непонимание того какого хрена человек так изворачивается, если вообще проассоциирует первую и вторую ситуацию (для женщин ассоциация в данном случае абсолютно неважна)... может что-то знает или что-то надо... +1-1= Итого: ноль баллов :)
 
Коли мені подобається чийсь пост, я жму кнопку "подякувати". Все просто.
 
Якщо камради вважають тему "вбросом" і непотрібною, будь ласка - видаліть її. Можливо трохи й перемудрив, бо получилось як у Чорномирдіна. Всім дякую.:thank_you2:
 
Back
Top