Украинский видеоклип порвал интернет.

ну и ВУЗы годам к 23-м уже заканчивают

Это ошибочное мнение... Как грится - никогда не рано, и никогда не поздно

менеджер міжнародного туризму

А к культуре это каким боком ? Задом что ли ? Потому и не танцуем ?
 
А к культуре это каким боком ? Задом что ли ? Потому и не танцуем ?
коли я поступав було МІНІСТЕРСВО КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ
 
ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА! оторал.



фух , отпустило:shok:
 
Табачник назвал видеоклип "Привіт, Америка" розвагами божевільної людини


Міністр освіти і науки Дмитро Табачник не радить серйозно ставитися до скандального відео "Привет, Америка", оскільки серед студентів "є і розумово відсталі, і навіть ті, хто потребує допомоги лікаря".
Про це Табачник заявив у середу, коментуючи скандальне відео студента Київського національного університету культури і мистецтв Назарія Павелеси, повідомляє "Радіо Свобода".
"Якщо в Україні студентський квиток має 2 мільйони 200 тисяч осіб, то я можу сказати, що серед них є і розумово відсталі. І невиховані люди. І навіть ті, можна припустити, хто потребує допомоги лікаря. Ну, що зробиш?", – зауважив він.
При цьому міністр зізнався, що скандального відео не бачив.
"Ну, навіщо мені кліпи дивитися? Якась божевільна людина розважається, а я буду це дивитись?", – зазначив Табачник.(с)
 
Студент родом из Львова на полном серьёзе сваял этот "шедевр" современности и совсем не собирался шутить. Вот, что он сказал о своем клипе "Привіт Америка":
Цю роботу подавав як курсову, проте її у виші не прийняли, попросивши вирізати еротику. А відео таке знімав, щоб показати красу українських жінок.
Я людям, вважаю, що показав щось нове, чого вони не бачили раніше, і що було для них закрито завісою неосталінізму. Я показав новий стиль української жінки - це українська повногруда красуня козацької доби. Я задоволений, що цей твір набув такої популярності.
:)
 
Я людям, вважаю, що показав щось нове, чого вони не бачили раніше, і що було для них закрито завісою неосталінізму. Я показав новий стиль української жінки - це українська повногруда красуня козацької доби. Я задоволений, що цей твір набув такої популярності.

Табачник прав :)
 
2pavlja
Бачили вже це відео, чудова робота!
Але ж ми і не говоримо, що всі студенти Київського національного університету культури і мистецтв безталанні, просто серед них, як і скрізь є, як кажуть, виключення...:girl_wink:
 
при просмотре,в голове одни слова крутятся-свиноматка,свиноферма)
 
при просмотре,в голове одни слова крутятся-свиноматка,свиноферма)
и скотомогильник
 
Back
Top