• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

Хелп, глохну.....

sergiush

Пользователь
Joined
Nov 26, 2011
Messages
36
Age
41
Город
Ровно
Ситуація така- їздив собі їздив, і тут раптом заглушив, і машина погано завелася, скажімо так, не з першого разу- стартер маслає двіжка не запускається, покрутив трохи завелася....Постояла машина вихідні, прийшов, завівся все в нормі, проїхав 100 км- машину на стоянку.....На другий день- зранку завелася нормально, проїхав трохи поки не прогрілася до робочої і тут глохну.... Стою маслаю стартером посеред дороги а вона ніфіга не заводиться.....Постояв трохи, потім завелася....
Поїхав де електрика, підключили компа- б"є помилку по датчику розпредвала а також показало помилку по датчику коліна...Поміняли ДРВ, вечір поїздив все в нормі.... На другий день за клометрів 5 глох разів 5, і симптоми всі такі ж...Купую ДКВ (датчик коліна) міняємо його... Поїздив, прогрівся до роб температури і знову таж куйня- машина глохне....Тепер не знаю що вже і робити....
п.с. Симптоми- на холодну їде, як тільки температура доходить до робочої машина починає підтруювати, а потім і взагалі глохне...Хз що вже і робити і на що грішити....
 
Датчики новые ?

Машина Урал или ГАЗ ?
 
не доливает топливо, может?
клапан Х.Х. живой?
 
Датчики повністтю нові сємьони....Двіг м50в20......
Якби напевно клапан х.х був не робочий, то комп би показав щось..
 
А чому б тоді це ставалося тільки на прогрітому авто, на холодному все гуд..
 
ну, у меня та-же фигня на м20б25, при чем, когда глохнет из выхлоной бензин вытекает. И тоже, когда хорошо прогреется. Вот, думаю, может катушку попробовать поменять.
 
датчик распредвала.
 
у меня на м20б25 была такая фигня!!! заменил датчик температуры синего цвета он идет на мозги и все стало в норме!!!
 
у меня на м20б25 была такая фигня!!! заменил датчик температуры синего цвета он идет на мозги и все стало в норме!!!

А опиши подробней, плиз, что было? Тоже бензин вытекал из трубы? И глохла/дергалась после прогрева? (просто я его не задолго до этого менял, может он не рабочий какой-то).
 
все как обычно утром в морозы заводил прогревал немного и поехал,проезжал примерно километров 5-7 когда температура доходила до средины то она останавливалась как вкопаная и перегазовку никак нельзя было сделать потомучто была на автомате и из глушителя шла большая вонь несгоревшего бензина но когда остывала минут через 20-30 то немного можна было проехать а дергатса начинала перед тем как заглохнуть должна была и троила.
 
все как обычно утром в морозы заводил прогревал немного и поехал,проезжал примерно километров 5-7 когда температура доходила до средины то она останавливалась как вкопаная и перегазовку никак нельзя было сделать потомучто была на автомате и из глушителя шла большая вонь несгоревшего бензина но когда остывала минут через 20-30 то немного можна было проехать а дергатса начинала перед тем как заглохнуть должна была и троила.
Ну да, очень похоже...что ж, спасибо, валялся у меня где-то датчик, попробую поменять.
 
Питання- а якщо цей датчик виходить із ладу, по ньому помилка не б"ється...?? Мається на увазі датчик температури.....
п.с. Наголошую- датчик розпредвалів замінений і датчик положення колінчастого вала також....
п.п.с. Питання, де той датчик температури знаходиться...???
 
Наголошую- датчик розпредвалів замінений і датчик положення колінчастого вала також....
Повторную проверку сканером проводили?
Двигатель какой?
 
Повторную проверку сканером проводили?
Двигатель какой?
В понеділок знову поїду на повторне сканування....... Мотор 2,0, М50В20 з ваносом.....
 
Доречі, ще помітив одну річ- при скиданні газу, коли різко гозонути, у вихлопній ідуть простріли....не знаю з чим пов"язано...
 
тиск палива міряй. схоже, що насос в тебе помирає...... а помилки по колінвалу і т.д можуть бути через те, що глохнеш на ходу....
 
Так, уже три варіанти- датчик температури, ЕБУ, і власне паливний насос....
п.с. Але ж знову таки питання- чому саме на прогрітій глохне...
 
Так, уже три варіанти- датчик температури, ЕБУ, і власне паливний насос....
п.с. Але ж знову таки питання- чому саме на прогрітій глохне...

насосу недостатнью тиску для продавлення регулятора. все, що давить насос - в рейці. при прогрітому моторі паливо в рейці закипає. через форсунки йде не паливо а пар.

це тільки версія. манометр в розриві подачі дасть відповідь.....
 
Був ще на одній діагностиці- почали грішити на Ванос....:shok:
 
кароче, поменял я клапан ХХ и долил литр антифриза (не хватало), уже 2-й день как все ок.
 
что ещё за клапан XX ????
 
Жесть коротше....Перед тим як їхати на один серйозний сервіс машина перестала глохнути, я в шоці....Але поїду всеодно....
 
что ещё за клапан XX ????

клапан холостого хода.


Жесть коротше....Перед тим як їхати на один серйозний сервіс машина перестала глохнути, я в шоці....Але поїду всеодно....

Может, была мокрая погода и вода заливала где-то...а сейчас сухо более-менее, вот и перестала.
 
Спасибо. Буду знать=)
 
Фарби згустилися.....Як і писав вище машина перестала глохнути, але робота мене не дуже влаштовує....Поїхав до мужиків у яких є купа обладнання і там провів цілий день- виставили розпредвали, ну а потім добралися до електроніки.....Помилки по ДПКЛ вже немає а от датчик розпредвала таки гемороїть....Наголошую- був поставлений новий VDO.... В чому суть проблеми- на заглушиній машині ЕБУ його бачить і можна стерти помилку ( дуже виликий градус по помилці б"є, неприпустимий для роботи), як тільки машину заводимо- датчик немов скрізь землю провалюється....ТОбто машина працює так, наче його немає... Пошукали дані по датчиках, які мають бути- не пам"ятаю між яким і яким контактом опір має бути 12 або до 12 Ом, на моєму новому чомусь 14.... Взяли з іншої машини, там також 12.... Далі продзвонили всю проводку від датчиків від мозку-норма, зняли та оглянули візуально під лупою ЕБУ-норма....Вирішили осцилографом заміряти показники амплітуди датчика уже на контакті мозгів, і тут вилізла походу трабла- від індуктивності має виникати ток 1-2 Вольти, а у мене постійно по синусоїді менше 0,5 Вольт...Ось тут напевно і криється основна загвоздка...Але вже було пізно і колупатися далі змоги не було....Думаю в четвер знову цим питанням займемося...
п.с. Які у кого думки..??
 
Last edited:
Раз ні у кого немає думок то скажу я.....Як виявилося, новий датчик ВДО- гівно, і вся прчина була у ньому... Він мав не такий як допускається опір, коли поставили інший, з робочої машини все стало на свої місця.... Ось така якість зараз нових запчастин....
п.с. Тому хто має трабли з датчиками, не видумуйте велосипед- міняйте їх і не бавтеся.....
 
Back
Top