"Якась хрінь в торпеді"(вирізано з Бортовика)

Не слухайте цього старпьора!
З віком, бачу, може й орієнтація в людини змінюватися…😳😳😳
Насправді мерс у мене вже півтора місяці (брав малому, якщо шо). Гарна машина, їде гарно, зроблена +/- щось подібне до БМВ, але емоцій не дає 🤣
 
Не слухайте цього старпьора!
З віком, бачу, може й орієнтація в людини змінюватися…😳😳😳
А ну нагадай мені, бдь-ласка, хто вага купив?)
 
А ну нагадай мені, бдь-ласка, хто вага купив?)
Це було один раз і то «по п‘яні». 😳
А один раз, як ти знаєш, -…не рахується!
😂😂😂
Зараз все по феншую: в малого BMW F30, а я, сука, пішечки… поки війна не скінчиться. Так собі вирішив.
 
Я промовчу)))) 🤣
Ти ще мав промовчати тоді, коли тобі в голову приплеплася дурна ідея порадити шановному товариству натуралів пересісти на Mercedes-Benz…🤨🤨🤨
 
Чорне бмв це вже ніхера собі підстава. ;)
Нормальна людина бмв не купить. ;)
Коли пару місяців тому було орієнтування на викрадену зрадниками чорну Е34, то мене на кожному посту спиняли з пальцем на запобіжнику, не дивлячись що в мене Е32 і сам по формі.😄
 
Ти ще мав промовчати тоді, коли тобі в голову приплеплася дурна ідея порадити шановному товариству натуралів пересісти на Mercedes-Benz…🤨🤨🤨
То жарт був, якщо шо)
 
То жарт був, якщо шо)
Не викручуйся і не спригуй тепер.
«Штірліц ще ніколи не був такий близький до провалу»…(с)
😂😂😂
 
Не викручуйся і не спригуй тепер.
«Штірліц ще ніколи не був такий близький до провалу»…(с)
😂😂😂
Це ти вимикай інколи)))) Всі зрозуміли, крім тебе🤣


🤣🤣🤣
 
Карочє….
Старий, готуйся.
F145FC41-202E-4D7E-B70A-3CAA5203CFD2.jpeg
 
ТОбі не пасує такий стиль))) 🤣
 
Щоб визначитися що краще - напевне треба мати і Мерс і БМВ, бо буде «а сусід казав…»…..))))
 
Ви тут про мерси, а десь на росії буряти дітей посилають до війска з надією, що прибьють і вони Ладу в «Спешиал едішен» ( це коли без безпеки, ГУРа та прочіх нескрепних плюшок) придбають.
 
Щоб визначитися що краще - напевне треба мати і Мерс і БМВ, бо буде «а сусід казав…»…..))))
Дві БМВ та Мерс. Звісно, Бехи кращі)))) Бо львівські пани вередувати починають😂
 
Не кращі і не гірше БМВ від Ауді чи Мерса..Вони різні..Гірше то про іпоннокорейський хлам...
 
Гірше то про іпоннокорейський хлам...
Не надоело еще??
Через год такой жизни как бы олигархи на сонаты не пересели а остальные пешком..
 
Не надоело еще??
Через год такой жизни как бы олигархи на сонаты не пересели а остальные пешком..
Я что то неправильно сказал?Или пропустил?
При чем тут теперешние реалии?
КИА стала лучше
Ауди или БМВ из за войны?
Дима,не газуй,заносит...
 
Откуда у алихархав на Сонаты?(((
 
Back
Top