Як допомогти товаришу?!

Salafetnik

Пользователь
Joined
May 30, 2012
Messages
752
Город
Киев
Камради, на днях мій товариш відправляється на схід. З екіпіруванням проблематично, потрібен бронежилет (4-го рівня), каска, наколінники. Як допомогти? Власне потрібен або захист, або гроші на його придбання. Буду вдячний всім за любий конструктив.
 
давай номер привата я скину, я тебе доверяю
 
Дякую Номер свій чи товариша?
 
думаю лучше твой,тебя тут люди знают
 
реально многие хотят помочь но адресно, хотят видеть что будет с их помощью, если сможешь потом отчитаешся,мол куплен бронежилет,разгрузка,каска и тд
 
Прекрасно розумію. Ніхто не хоче кормити якогось аферіста чи бути розведеним. Як все получиться потім відпишусь. Є варіант придбання жилетки 4-го класу за 2200 і каски за 80 євро.

номер привата: 5211 5379 0011 3296 Журба Олег
 
Last edited:
Есть еще желающие ближайшие 10 дней обсуждать надобность этой поездки вне этого форума???
Потрите сообщения, которые не относятся к теме и носят провокационный характер.
 
Last edited:
Дякую за конструктив, форумчани... Окреме дякую за поради, типу "хай не їде", можна подумати в нього вибір є. Власне я на багато і не сподівався, та багато і не треба, мінімум який може допомогти врятувати життя...
P.s. жилетку вже знайшли...
 
Дякую за конструктив, форумчани... Окреме дякую за поради, типу "хай не їде", можна подумати в нього вибір є. Власне я на багато і не сподівався, та багато і не треба, мінімум який може допомогти врятувати життя...
P.s. жилетку вже знайшли...

Життя може врятувати тільки мозок, якщо його задіяти
 
Вибір є завжди. Треба вимикати телевізор і вмикати голову.
 
Любой по следующий пост не по теме будет уделен, автор отправлен в БАН. И поверьте не на 10 дней.
Предупрежден - вооружен.
 
Олег, если есть возможность надо брать 6-й категории. Скинул денешку.
 
Last edited:
Отримав, Льоша! Дякую за підтримку і міцно жму руку:thank_you2: 6-ка коштує близько 4600 грн, але с жилеткою вже питання вирішили.
 
.....жилеткою вже питання вирішили.

под вопросом найти в Киеве, осталось нормальная каска, подлокотники и наколенники..может кто знает в Киеве контакты?
 
А зачем тему почистили???Пусть все люди прочитают,что было.Правда глаза колити?
 
Last edited:
А зачем тему почистили???Пусть все люди прочитают,что было.Правда глаза колити?
От таких писак, как ты, и почистили.Скройся
 
А зачем тему почистили???Пусть все люди прочитают,что было.Правда глаза колити?
У каждого своя правда...И твоя правда ничем не лучше ...
 
підпишусь на тему..
завтра закину трохи грошей.
 
А зачем тему почистили???Пусть все люди прочитают,что было.Правда глаза колити?
Я попросил почистить. Есть вопросы - пишите в ЛС, тут тема о помощи человеку, а не о разных "правдах".
 
А зачем тему почистили???Пусть все люди прочитают,что было.Правда глаза колити?
ПНХ, чмо!
 
Еще раз и точно последний - не нужно в этой теме оффтопа, писать ересь и отвечать на нее хамством. Хотите помочь человеку - помогите делом, нет - проходим мимо.
Кто хочет отстоять свою точку зрения - вот контакты для записи.
 
підпишусь на тему..
завтра закину трохи грошей.
Дякую і міцно жму Вашу руку!:thank_you2: Підписуватись, мабуть, не варто, так як тему скоро буде закрито.
 
З повагою до всіх хто прочитав, зрозумів і допоміг як зміг. Коротко відзвітую: жилетку - купили, каску - купили, наколінники і тактичні окуляри - купили - друзі і знайомі допомогли. Наші скромні внески теж підуть на технічне оснащення.
П.с. Товариш - наш форумчанин і любитель БМВ.
 
Завтра тоже помогу деньгами!
Слава Україні!
 
Дякую, друже! Героям Слава!
 
Камради, спасибі всім хто відгукнувся. Кого цікавить цільове використання - ласкаво прошу в приват, відзвітую. Тему можна закривати!
 
Прийшли. Міцно жму руку!:thank_you2:
 
Back
Top