как создать еще один регион

Автору топика:
По вопросу создания нового региона необходимо переговорить с Богданом, ник на форуме Dan. Он занимается развитием регионов. Позвоните ему, он в очень доступной форме ответит на все вопросы.
И не обращайте внимание на то, что написали вам в этой теме, никто из отписавшихся не владеет ситуацией в той мере, в которой владеет Богдан.
 
Лёша, спасибо

Я жду зонка от человека, как и договаривались
 
ты ж не в той области..

С такими темпами продвижения на Запад, Лёшке до Волыни не далеко ))))
 
Ну-ну! Ви не знаєте тутешній народ, а він дуже специфічний ...
Вже Рівне тут відкривалось, і ніби-то люди по трішки підтягувались, але якось так два-три появились і зникли. Чи їм не цікаво, чи не дуже той і цікавить їх те BMW ))), чи наше товариство, інших цікавив заробіток.
Але залишився з десяток найбільш злих, відморожених, хворих і т.д., і т.п. )))) БМВістів Рівного, готових тратити малі і великі суми грошей на свої старенькі і не дуже BMW, збиратись і спілкуватись, пити горілку і чай, диміти резиною і стояти збоку, і я дуже радий, що з всіма ними знайомий!
Але нас тут дуже мало таких (((
 
Ребята в Хмельницком есть филиал?
 
нашего нет, есть собственный клуб
 
Я например из Черновцов, BMW у нас валом каких только хочеш и не хочеш, у меня давно впринцыпе крутиться идея по открытию Черновицкого филиала. И действительно что нужно для етого.
 
Из опыта открытия филиала, сначала создается ветка для общения вашего будущего филиала (по этому вопросу мы обращались к Богдану ака Dan). Вы собираете единомышленников, общаетесь, знакомитесь, тусуетесь, дружите, обеъдиняетесь ну и остальные эпитеты (на форумсе с народом знакомитесь). А через пол годика/год, как поймете что доросли и готовы - открытие.

другими словами ви клуб створюйте, а потім, колись, ми вас можливо приймемо до нас. Ну тоді вже по 50 грн в місяць на розвиток ідеї - своя власна громадська організація і сайт з партнерами і спонсорами появиться.
 
другими словами ви клуб створюйте, а потім, колись, ми вас можливо приймемо до нас. Ну тоді вже по 50 грн в місяць на розвиток ідеї - своя власна громадська організація і сайт з партнерами і спонсорами появиться.

уважаемый, не несите ахинеи...
 
:sorry2: сурьезно как
 
другими словами ви клуб створюйте, а потім, колись, ми вас можливо приймемо до нас. Ну тоді вже по 50 грн в місяць на розвиток ідеї - своя власна громадська організація і сайт з партнерами і спонсорами появиться.

пообщайтесь с Богданом, пожалуйста :) это многое прояснит, честно :)
 
Ви мабуть думаєте що в мене фінансовий інтерес і що після вступу я буду шалені гроші економити показуючи картку члена клубу у ваших партнера і перепродувати ці товари у себе у регіоні. Це зовсім не так.
Де я запчастини купував, там і буду купувати дальше і моє знижка меншою не буде тому что я впевнений що саме там мені дають мінімальні ціни і відповідну якість товару (фігню ніколи не підсовували). Де я мив машину, там і буду мити машину (ціна і -20%(більшої знижки впевнений на 100% немає там ніхто) від неї мене цілком влаштовує при якості робіт), куди їздив на вулканізацію, туда і їздитиму (також маю хорошу знижку), куди на СТО їздив, туди і їздитиму - провірені часом і ділом хороші майстри і т.д.
 
А Ви вважаєте, що люди приєднуються до громади шанувальників та стають повноцінними членами клубу заради знижок та якоїсь міфічної вигоди? Тоді мені щиро шкода Вас! :(
 
Конечно нет, ну вы тут и устроили баттл.... а вопрос та был прост "как создать еще один регион" что для этого надо? Машин в городе хватает, нормальных и ненормальных BMWистов и они пока, каждый сам по себе, кого смог поймать поймал, спросил обменялись тел. и так потехоньку пошло-поехало. потом начали зозваниваться чаще, организовано встречаться, на авторынки в городе встречаться. А как зарегестрироваться не знали. Спасибо Леша за информацию.
 
Back
Top