• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ E60/61/64 ] 2.5 tdi втрата тиску надува...

OlegARX

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
247
Город
Ужгород
Всім привіт. Говорю відразу, на даний момент все пишу через телефон, через пошук нічого не знайшов так шо не закидуйте камінням.
Тепер по ділу.
Двигун М57 2.5 Е60, заслонки видалені, конвертор тиску недавно замінений. Але все одно є провали до ~2000 rpm, а потім ривок потужності (по відчуттям не дуже різко але рівномірного набору швидкості нема). Діагностика показала дві помилки: 3F25 давления наддува шланговые провода ошибочные... і 3FF1 термоанемометр. расходометр воздуха. Сравнение номин. знач./факт. знач.
Як мені пояснили, що скріш за все, може расходометр і в порядку,помилка через негерметичність системи тиску. Може хтось з таким зіштовхувався? Може є "слабкі міста" де може бути пробій шлангу???
 
Если коды ошибок актуальны и были зарегестрированы примерно в одно время то однозначно проверяйте систему впуска и управление турбиной.
 
Так одночасно. Просто знати би хоть приблизно де шукати:(
 
Начните с интеркуллера,прокладок под впускным коллектором и соединений на воздушных патрубках.
 
Ок) домовися на четвер, може ще хто якісь гіпотези підскаже)
 
Что с ЕГР на моторе?
Все гуд вроді, десь місяць назад поміняв інвертор тиску, почистив клапан егр і коллектор, поміняв всі прокладки, видалив заслонки. ЕГР не глушив якшо шо.
 
Осталось ерунда - выполнить тест блок ДИСом или Истой по контролю воздушной массы
 
А може бути просто сам расходометр під заміну???
 
Каррроче. Був тільки що в другому сервісі, там комп взаглі нічого не показав, а всі параметри і дані в межах норми, і по разходометру і по надуву... все протестили і при візуальному огляді нич не знайшли wtf? Значить якийсь комп бреше. Що скажете?
 
Каррроче. Був тільки що в другому сервісі, там комп взаглі нічого не показав, а всі параметри і дані в межах норми, і по разходометру і по надуву... все протестили і при візуальному огляді нич не знайшли wtf? Значить якийсь комп бреше. Що скажете?

Знайдіть програмне забезпечення DIS (ISTA) - будете мати результат.
 
Говорив з електронщиком, казав, що таке можливо, може десь галіма соляра попалася, бо дійсно перед другим разом заправлявся на другій заправці. А ще обадва компи також відобразили одну і ту саму помилку по свічці, так шо комп або бачить або не бачить машину, вибірково помилки він не виписує. Буду далі спостерігати.
 
Говорив з електронщиком, казав, що таке можливо, може десь галіма соляра попалася, бо дійсно перед другим разом заправлявся на другій заправці. А ще обадва компи також відобразили одну і ту саму помилку по свічці, так шо комп або бачить або не бачить машину, вибірково помилки він не виписує. Буду далі спостерігати.

Існують сканери, які такі пЕрЛы видають, що можна заплакати від сміху :biggrin:
 
Говорив з електронщиком, казав, що таке можливо, може десь галіма соляра попалася, бо дійсно перед другим разом заправлявся на другій заправці. А ще обадва компи також відобразили одну і ту саму помилку по свічці, так шо комп або бачить або не бачить машину, вибірково помилки він не виписує. Буду далі спостерігати.

В Ужгороде ул .Гагарина 050 516 65 05 Набири и договорись с ними о диагностики ,очень толковые спецы на удивление.
 
На Гагаріна:/ Ну як сказати... у мене там друг був, приїхав і поїхаа на своїй машині, по їхньму діагнозі машина навіть би не мала завестися.
 
На Гагаріна:/ Ну як сказати... у мене там друг був, приїхав і поїхаа на своїй машині, по їхньму діагнозі машина навіть би не мала завестися.

Лично видел этих людей в работе ,не ожидал такого уровня знаний и качества работы . Но решать вам ,про этих людей с Гагарина сугубо из личного опыта и никакой рекламы ,даже не помню как кого зовут там .
 
Я не буду сперечатися, просто кажу яка ситуація була у мого друга)
 
Я не буду сперечатися, просто кажу яка ситуація була у мого друга)

Я не пойму ,ты хочешь проблему найти в своей машине или слушаешь друзей на полутрупах. Тебе никто не предлагает ее там ремонтировать ,приедь на диагностику заплати 150-300 гр и узнай в чем проблема с твоей машиной .
 
Я хочу відремонтувати машину, а не шукаю діагноста! Я не ставлю під сумнів свого діагноста (з ним проблем не було, зате були проблеми з тими діагностами яких рекомендували ви, доречі в мого друга BMW останньої моделі і мій діагност знайшов правильно причину). Я у першому повідомленні питав, що мене цікавить.
 
Back
Top