[ F10/11/12/13 ] BMW 520i LCI эволюция из базы в князи)

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Учитывая то, что Д2 не наш сайт (мягко говоря) постепенно информацию оттуда перенесу сюда).
За 2 года владения машинкой - сплошной позитив.
После войны поставлю кафас2. Проекция уже куплена. Решил не менять торпедо, так как мой цвет салоне редкий, да и можно сделать самому нормально)
получилось так:

IMG_7502.jpeg

А вообще первое, что сделал - поставил 6WA под проекцию. Так как кафа без проекции мне не интересен.
Установка не сложная.
Главное обнуленная панель.
Так же продавец подогнал колпачек для разъема, который пришлось заменить.
В бомж приборке два штекера (оптика и основной)
А в блэк- один.
Но ничего резать не нужно
Вынул из старого и засунул в новый.
Так же нужна вставочка для оптики (осталась после установки Хармана)

Штатная навигация стала еще красивее)

IMG_6874.jpeg
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Как то мне попались за недорого задние шторки.

Когда я их купил и начал промерять обнаружил, что в картах без штор отсутствуют крепления.
Вообще врезка штор достаточно геморройное занятие, нужна очень точная разметка.
Но нас этим не испугать)))
F02402FE-B44A-4538-B4B6-3E5838C5D769.jpeg
Гравер, паяльник, термоклей, пластмасса (вырезанные части от этих же карт) и шторы на месте.

92965295-23D0-4109-B5D7-4ADE33D6E953.jpeg

смотрится красиво и с тонировкой вопрос отпал.
Заднюю думаю тоже поставлю.

stay tuned….
 

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Заметил, что в меню есть пункт синхронизация времени, но он у меня был не активный.
поправил параметр и все заработало. Мелочь, а приятно, особенно после снятия клеммы, время теперь всегда точно выставляется по GPS, а было закодировано на телематику.
Итак: нужно вместо "online" выбрать "navigation"

Снимок экрана 2022-04-23 в 21.31.28.png IMG_7501.jpeg
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Установка HUD.
в принципе ничего сверхъестественного, но работы с утра до вечера.
- всю проводку и кодировку сделал за один вечер, слесарные работы на второй день.
- разобрать консоль, бардачок, вытянуть торпеду, прорезать по внутреннему шаблону и собрать)
IMG_7760.jpeg IMG_7762.jpeg
Результатом доволен, даже с обычным стеклом.

IMG_7763.jpeg IMG_7669.jpeg IMG_7765.jpeg IMG_8431.jpeg
вобщем "скромняжка" потихоньку жирнеет)
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Вітаю друзі!
Ну ось і остання лампочка запрацювала)
Відбулась реалізація опції 5AG
радарі на місці, все працює, штука дуже корисна та розумна.
ставив сам, нічого складного
IMG_9191.jpeg

все працює)

IMG_9251.jpeg
Дооснащеня виявилось не дорогим, дзеркала знайшов без стекляшек та без кришок, але шедоу лайн)

Взагалі можна й без дзеркал, потрібні лише радари, екрани, дроти та фішки/
чотири дроти (шина та живлення). По складності як RDC
ZGW можна залишити на 4 порти. Я вже думав шукати на 8 портів, але Олексій (M5Proud) підтвердив мої здогадки що можна відкрити не задіяний порт Flexray та все буде працювати)))
Сам е так й вийшло.

Ну й результат
IMG_9418.jpeg IMG_9450.jpeg
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Заміна гальмівних дисків.
диски з покупки (2020) були вже на підході, але я їжджу спокійно, тому два роки думав, що ставити)
Ставити можна що завгодно, але двокомпонентні, оскільки такі диски не веде від перегріву.
Поставив комплект Текста + керемічні колодки.
результатом цілком задоволений, нічого не скрипить та не так много пилу від колодок.
 

Attachments

  • IMG_9330.jpeg
    IMG_9330.jpeg
    1.4 MB · Views: 51

barbos77

Пользователь
Joined
Nov 30, 2013
Messages
42
Город
Киев
ничего себе ты ее нафаршировал.:D:D:D
Это на грани зравного смысла.
Нет слов, красавчик.
Надо встретиться, мне нужно это все увидеть.
 

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
ничего себе ты ее нафаршировал.:D:D:D
Это на грани зравного смысла.
Нет слов, красавчик.
Надо встретиться, мне нужно это все увидеть.
to be continued))))
 

VladP

Пользователь
Joined
Dec 27, 2022
Messages
3
Страна
Украина
Город
Киев
Гарнюня, взял себе практически такую же и список пожеланий такой же :) как ощущения?

я пока добавлю NBT, М руль, и приборку 6wb.
 

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Гарнюня, взял себе практически такую же и список пожеланий такой же :) как ощущения?

я пока добавлю NBT, М руль, и приборку 6wb.
Спасибо на добром слове) Ощущения все лучше и лучше)))) потихоньку жирнеем, обрастаем ассистентами. Я считаю, NBT если ставить то ЕВО (из за карплей). Отсутствие мобилы на торпеде это это очень удобно.
По поводу 6WB есть пара моментов, с которыми пока не знаю что делать. На проекции нет поворотников и полос.
 

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
А поки що черговий ніштячок)))
6UK и 5А3
Система Найт вижн із розпізнаванням людей\тварин та підсвічуванням цілей.
Навіщо це все?
Взагалі я не думав, що колись буду дооснащувати авто цією штукою, ну тобто, дивитись на НБТ коли їдешь по дорозі якось нерозумно), навіть якщо люди розпізнаються як жовтопузики, що дуже спрощує ідентифікацію.
Але NIVI 3 підкорегувало мої плани кординально
Отже NIVI 3 працює в фоні та взаємодіє з КАФАС. Тобто, якщо Ніві бачить людину або тварину на дорозі або поряд з дорогою, то виводиться попередження на проекцію в залежності від обставин (людина на дорозі, людина збирається переходити дорогу, а також поперердження про тварин (навіть котів), правда у вигдяді оленів)))))
Ще замість туманок ставиться направлена підсвітка цілей, яка пуляє проміні на людей та тварин (приблизно по пояс, щоб в очи не світити) що також додає безпеки при ізді вночи.
З урахуванням того, що зара холодно, а я переважно роблю все сам, це трохі затягнулось, але поки прортягнув проводку та шину ну й закодував все.
Жовтопузики з'явились)
IMG_9868.jpeg

Незабаром скину бампер та поставлю направлену підсвітку цілей.
Приклад роботи
View: https://youtu.be/itZrXUPb_6Y
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Ну ось, нарешті Дима MDU своїми рівними руками просверлив в моїй тачці дирочку та прокинул шнур мені під капот, теперь камера Найт вижн на місці а також шина під АСС вже чекає свого часу, поки замінив кнопки на кермі. Бажано одразу подумати про дооснащення та прокинути всі дроти, оскільки під капотом треба свірлити гумову "хрєнь", що чим меньше разів, тим краще)))
Взагалі є два СТО в Києві, яким я можу довірити моє авто, це Дима MDU та Олексій M5Proud! (Всім рекомендую).
Я маю на увазі прилежність та якість робіт.
Я як не гляну у друзів дооснащення, то "рукаобличчя"))) навіщо купляти колодку для запобіжиків та прокладати дріт через весь салон, якщо можна в будь якому місці взяти плюс..... навіщо додержуватись товщини дротів, їх ще замовити треба.... і т.д.
Дима мені проклав дроти як для себе, все через заводські гофри (хоча й помучився...)
IMG_9937.jpeg IMG_9938.jpeg

В інших місцях був негативний досвід, але це виключно мій досвід, та я не заперечую, що є й інші станції з гарними спеціалістами.
Отже, прокинули кан3 та під'єднали блоки направленої підсвітки. Все закодувалось та запрацювало.
Старі туманки коштують приблизно як й нові, тому їх на продаж, та вважаємо, що так й було)
Пару слів про кермо.
Знайшов М кермо від F10 дорест під АСС, за кошти, які можна зрівняти з ціною нових кнопок під АСС)
Ну й думаю, візьму, а своє спорт кермо продам.
Але, коли я взяв в руки це кермо, я був приємно вражений. Воно зовсім не таке як спорт. Інша шкіра та воно м'ягке як й в М кермі рестайл.
Отже, М-кермо дорест набагато приємніше ніж спорт кермо рестайл.
Рестайл М кермо звичайно красивіше, але в повній комплектації (АСС, вібро, гарний стан) під Ф10 воно коштує як весь комплект АСС)))
IMG_9980.jpeg IMG_9984.jpeg IMG_9976.jpeg

Далі буде)
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Епопея дооснащення асистентами підходить до фіналу, нарешті знайдено комплект АСС, чекаю пару запчастин з Німеччини та будемо ставити)
 

Attachments

  • camphoto_1804928587.jpg
    camphoto_1804928587.jpg
    187.4 KB · Views: 26
  • camphoto_1804928587 2.jpg
    camphoto_1804928587 2.jpg
    156.4 KB · Views: 16
  • Снимок экрана 2023-02-28 в 22.43.31.png
    Снимок экрана 2023-02-28 в 22.43.31.png
    463.9 KB · Views: 49

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Ну що, пару візитів до Дими MDU, де пацани з рівними руками поставили мені спочатку DSC, нічого складного немає, ну тікі підйомник треба та пару литрів тормозухи. Прокачали гальма під тиском та за допомогою ISTA D
потім я вже сам поставив ICM та все відкалібрував. А сьогдні знову у Дими приклепали радар, та все запрацювало.
IMG_0493.jpeg
 

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Чи є на ф10 автопілот? Так, простенький, але є))))
Опція 5AR - асистент руху в пробках. Тобто це такий режим адаптивного круїзу, при якому автівка тримає дистанцію а також не виходить за межі смуги, шляхом підрулювання.
Для цього треба кермо з матом присутності, або емулятор. Плюс емулятора те, що керма взвгалі не треба тримати.
Що, я й зробив. Емулятор на ebay - 120$
Ну й коротенький видос з прикладом роботе асистента
ПРИКЛАД РОБОТИ
 
Last edited:

judge_of_mind

Пользователь
Joined
Nov 18, 2011
Messages
404
Age
46
Город
Киев
Майже рік пройшов, коли я щось довстановлював, настала черга головного світла.
Для Ф10 є єдині фари, які ії пасують, але коштують вони дорого. Мені запропонували ЛЕД фари з деякими несуттєвими дефектами, але за 60% вартості, ну і всі дефекти я пофіксив)))
тоже тепер вигляд головного світла - як треба

IMG_2591.jpeg

Слід зазначити, що після встановлення що "пробудились" дві важливі опції, які були, але не працювали
1. Асистент дальнього світла почав працювати в режимі "неосліплюючого", а не просто автоматично вмикати бліжнє світло, як раніше. Зара система створює коридор с тінню для попутних та зустрічних автівок, що дозволяє по трасі їхати на дальньому постійно.

Як буду на трасі, обов'язково засниму відос

2. Запрацювала система Dynamic light spot, яка вже була, але без адаптивних фарр вона не працює. Це напрввлені прожектори, що ставляться замість протитуманних фар, та підсвічує направленим промінем людей та тварин, що знаходяться в зони ризику зіткнення.
Нажаль зробити гарний відос не просто, бо треба їхати прямо на людей)))
ось приклад, який вдалося засняти.
ПРИКЛАД РОБОТИ
 
Last edited:
Top