BMW 520i Limousine Automatik

_andriy_

Пользователь
Joined
May 14, 2012
Messages
92
Age
37
Город
Львов
Покупка була спонтанна, адже планував шось свіжіше, але при оглядинах вразив її стан, тому не роздумуючи купив.

Отже Brokatrot metallic 520іА м50 Ванос, 93 року. з 98 в Україні та лише в одних руках. Рідна фарба! Без корозії.
Присутні 4ри ключі + інструкція до автомобіля та автомагнітоли

Зимою не використовувалась, у теплий сезон їздила по трасі.
Попільничка та прикурювач як нові, в машині не курили

з комплектаціїї:
АКПП 5ст
Самоблокуючий диф
АБС
Подушка безпеки водія
кондюк
4 ел вікна
Ел дзеркала
ел люк
коректор фар
Підігрів личинки замка
підігрів форсунок омивача лоб скла
Індивідуальна підсвітка салону
противотуманні фари
коректор фар
градусник+годинник
пояснична підтримка водія
магнітофон BMW С Reverse
задній пілокітник
задні підголівники
велюрові коврики
заводська сигналізація
знак аварійної зупинки та весь набір інструментів

Фото на момент покупки:IMG_1638.jpgIMG_1639.jpgIMG_1641.jpgIMG_1638.jpgIMG_1639.jpgIMG_1641.jpg
 
Last edited:
Відразу купив страхівку
та нові шини Vredestein SPORTRAC 5

Після чого взявся за ходову, бо спереду шось стукало, ззаду скрипіло:biggrin:
Після діагностики на СТО, затарився наступними запчастинами:

зовнішні наконечники MOOG - 2шт
сайлентблоки передніх верхніх ричагів LEMFORDER - 2шт
Верхні важелі SWAG - 2шт
Нижні важелі SWAG - 2шт
втулки переднього стабілізатора SIDEM - 2шт
"яйця" SWAG - 2шт
пружини задні нові KYB - 2шт
опори задніх амортизаторів SWAG - 2шт
задні амортизатори КУВ Excel G - 2 шт
пильники+відбійники зад BOGE комплект
антифриз SWAG 5L + дистильована вода
Термостат Wahler
Фільтр паливний
Фільтр повітряний
Фільтр масляний
Мастило BMW 5w40
Свічі 6шт NGK
Роліки 2 шт INA
Ремінь Continental

Потім відвідав майстра по ремонту генераторів, бо мій шумів.
Замінили
Щітки
Підшипники 2шт
 
Last edited:
Наявність кондиціонера тішило, але те що він не вмикався, мене не влаштовувало, тому поїхав до спеціаліста, де мені перевірили всю систему повністю, заправили заново фреоном і о чудо....прохолода, яка так доречна у літню спеку....

з віком фарба кузова мого автомобіля трохи потускніла, та й дрібні подряпини по кругу не додавали краси..тому записався на професійне полірування та нанесення захисного твердого шару воску. Результат мене дуже вразив, відновився колір, він став дуже глибоким, та почав переливатись на сонці, та міняти свій відтінок в залежності від освітлення. від коричневого до вишневого з синім відливом:
IMG_1681.jpg
Доречі тепер миюсь лише на тій мийці де робили полірування, при кожній 4-5ій мийці на кузов наносять якусь таку шнягу, що відштовхує бруд та воду..
 
їдемо далі....

Мене не влаштовувало запотівання на кришці АКПП де хвостовик, тому вирішив одразу замінити всі сальники КПП та фільтр з оливою
Сальники брав оригінал ZF
олива Арал синтетика 5.4літри
Процедура зайняла біля 5 годин.

Через +- 500км пробігу знову поїхав у сервіс де роблили ТО АКПП для перевірки рівня оливи та сальників. Все було ОК, долили 100 грам масла....

Так як кондиціонер працював, я вирішив замінити ремінь+ролік+ нятягувач ременя.
ролік та натягувач взяв ІНА, ремінь Контіненталь.
 
Last edited:
На початку Липня ганяв 34тою до Відня , Брно, катнув 2.000 км.

При вїзді у Відень на зїзді з автобану трапилась прикрість, зірвало кріплення патрубка на радіаторі, стара пластмаса не витримала... підлатав, доїхав до Готелю, поселився, на наступний день віддав машину на СТО, де за 350 Ойро мені поміняли радіатор:biggrin:
Розхід за поїздку 7.6л на сотку. 2 осіб в машині + багажник з речима та холодильником. їзда 130-200км год
Загалом поїздкою задоволений. е34 ковтає кілометри швидко та незамітно, що є + для водія.

кілька фото:IMG_1818.jpgIMG_1811.jpgIMG_1808.jpgIMG_2030.jpgIMG_2031.jpg
 
Днями купив нову кришку радіатора, оригінал:
BMW 17 11 7 639 022

Та замінив розбиту туманку.
Тепер ми виглядаємо так:7778.jpgIMG_2054.jpgIMG_0787.jpgIMG_2053.jpgIMG_0807.jpg
 
Як вже писалось, в комплекті з машиною я отримав всі 4ри заводські ключі, серед яких ключ для управління штатною сигналкою та цз.
пульт чомусь не працював, порившись в неті я знайшов алгоритм самостійної підвязки ключа до сигналки....заміна батарейок, 10хв маніпуляцій з кнопками та все працює. Тепер ц.з. можна відкривати-закривати з ключа та ставити під охорону.
 
Вся в оригинале:good3:,поздравляю. Береги ее!
 
Блин, диски быстрее ставьте хорошие, ну никак без них!
Состояние супер конечно!
 
Вау! Невероятно !)

Дима, б/у диски испортят вид такой машины ) да и рисунок колпаков интересный ...
 
Дякую за вітання!
Диски шукаю неспішно, бажано 5 стиль.
Великих балонів не буде, бо не хочу втрачати м"якість машини:dirol:
 
Неее, 5ым ты ее сделаешь старой
Я за 10 стиль. Если мы о 15"...
 
як варіант 16 стиль в 16 розмірі.
10 мені не дуже подобається, лише в 17" розмірі.
 
16ые в узкой мордой не очень. А тут весь цинус в узкой морде.
Из 16ых еще 29стиль. Если 17ые, то 21 или 29. Вообще конечно 21стиль лучшее для е34
 
Какие новости ?)
 
Какие новости ?)

заправив вчора повний бак, бо виїздив попередній:biggrin:
а, ще вкрали значок з ковпака:diablo: бидло якесь.
застановився з дисками, але це на наступний сезон. Бо дорого виходить, тим більше скоро зима, треба купити 4 нові шини. хоч зимою і в слякоть машину не експлуатую, але колеса мають бути.
 
Подарунок від дилера:
рамки під номер перід+зад
:dirol:IMG_2122.jpgIMG_2132.jpg
 
Last edited:
Щелрый диллер ) ничего не скажешь ...)

А шильдик с колпака может на мойке потерялся от керхера ?
 
після мийки він був на місці.....
шукаю ковпак другий в ідеалі, бо саме той має трохи бордюрку, буде стимул поміняти на ідеальний))))

щедрий дилер це з сарказмом чи як? ))
 
після мийки він був на місці.....
шукаю ковпак другий в ідеалі, бо саме той має трохи бордюрку, буде стимул поміняти на ідеальний))))

щедрий дилер це з сарказмом чи як? ))

да все дилеры на шару рамки выдают,своеобразная реклама ))
 
Так, сарказм.


Получается вы их рекламируете ....
 
да все дилеры на шару рамки выдают,своеобразная реклама ))

В Киеве на АВТ рамки продают ,на шару вешают только на купленную у них машину .
 
В Киеве на АВТ рамки продают ,на шару вешают только на купленную у них машину .

Спасибо буду знать ! Просто видел вывеску что поменяем вашу рамку - бесплатно ,правда не на АВТ БАВАРИИ
 
у многих дилеров рамки продаются. причем у некоторых они бывают двух видов и в разные деньги. Выше верно написали - даром только при покупке авто у них.
машинка хороша. Цвет шикарен
 
Машинка классная! Маленькая ностальгия у меня по 34 - ке,потому-что была в нашей семье BMW 525i 1991 г.в целых 10 лет. Пригоняли сами с Германии с пробегом 171 тыс. км, до пробега 280 тыс. км кроме масла и фильтров ВООБЩЕ машине ничего не делали!
 
Класна машинка таких в стоку і в такому стані в Україні на пальцях порахувати можна. Вітаю з покупкою. Сам таку мав ще 2 роки назад тільки 1995 року в аналогічному стані але довелось продати тепер тоска на душі коли бачу такі машинки на дорогах. Бережи її.
 
Класна машинка таких в стоку і в такому стані в Україні на пальцях порахувати можна. Вітаю з покупкою. Сам таку мав ще 2 роки назад тільки 1995 року в аналогічному стані але довелось продати тепер тоска на душі коли бачу такі машинки на дорогах. Бережи її.
Я памятаю твою машину. Крута була. Де вона зараз?
 
готую сани літом:
Vredestein SnowTrac 3image.jpg
 
Last edited:
я літні брав нові Vredestein Sportrac 5. Теж дуже сподобались, мякі, тихі, тримають дорогу прекрасно. Відверто я не відчув різниці між ними та Мішелін енерджі сейвер, які купував собі на попередню машинку. При тому що мішеліни коштують суттєво дорожче.
 
Back
Top