BMW e39 m52b25 мкпп m-pac 1995 [луцьк]

шкода жінки не розділяють нашого захоплення бмв
надо было искать на БМВ форуме :)
 
найти їх в гарному стані, ще буде важче чим салон....та і щоб попасти в колір і структуру шкіри салону, це фаталізм(

я подумую їх просто перетягнути шкірою, скопіювати перетяжку м5??
а вставки і консоль під дерево, або обклеїти карбоном червоним в колір вставок салону або пофабувати.
 
надо было искать на БМВ форуме :)

все, з завтрашнього дня буду працювати над цим питанням:l_moto:
 
найти їх в гарному стані, ще буде важче чим салон....та і щоб попасти в колір і структуру шкіри салону, це фаталізм(

я подумую їх просто перетягнути шкірою, скопіювати перетяжку м5??
а вставки і консоль під дерево, або обклеїти карбоном червоним в колір вставок салону або пофабувати.


так ты ищи, ищи, ищи и найдешь торпедо и бороду под свою кожу...
а где кстати торпеда и борода от этого салона ?

ой..не надо клеить пленкой дерево.
красить? во что? в красный ? будет много красного...
лучше возьми обычные черные планки с е39....
или комбинированный, как в Эксклюзив Эдишн
 
так ты ищи, ищи, ищи и найдешь торпедо и бороду под свою кожу...
а где кстати торпеда и борода от этого салона ?

ой..не надо клеить пленкой дерево.
красить? во что? в красный ? будет много красного...
лучше возьми обычные черные планки с е39....
или комбинированный, как в Эксклюзив Эдишн

...или люминий
 
...или люминий


будет не "алё" ибо салон красный....
надо чтоб было черный-черный-черный)

ну это имхо конечно.
 
нееє люміній не запляше! якби вставки були б сірі, було б саме воно. вот мабуть чорні будуть добре, тільки шукати "чорний графіт"
або просто знайти чорні вставки і зробити як на індивідуалі, тільки замість дерева, пофарбувати ті частинки в червоний!

салон стояв на м5 червоного кольору, машина їздила в Швеції. там її побили, поляки на перепродаж купили тільки салон, так що торпедо і бороду з неї я думаю знайти буде не реально. думаю підібрати шкіру, і зробити перетяжку з закосом під оригінал, це буде мабуть найоптимальніший варіант.
 
тільки замість дерева, пофарбувати ті частинки в червоний!

нет, не надо ничего красить. Там очень красивое дерево, темное. И будет очень гармонично с твоим салоном.
Много красного - это не хорошо.
Набросай в фотошопе и сам увидишь...
 
очень серьезное отношеник к авто, удачи на дорогах.
за зеркалами и равнодлинным коллектором рекомендую обратится к http://www.drive2.ru/users/jmenbmw/ и армированные тормозные шланги он мне доставал
 
дякую друже)
нова хвиля доробок скоріше що почнеться з осені!
 
вирішив поставити вставки "чорний графіт". не хочу нічого фарбувати, буде виглядати якось більш колхозно.
вчора прийшли м коврикі, не оригінал, з червоною вистрочкою під колір вставок салону.
attachment.php

attachment.php
 
не хочу нічого фарбувати, буде виглядати якось більш колхозно

и правильно.


а вот коврики...
мне кажется ///M могло быть и поменьше.
и можно было бы без красной окантовки.
ИМХО.
 
а вот коврики...
мне кажется ///M могло быть и поменьше.
и можно было бы без красной окантовки.
ИМХО.

ну це як варіант) у мене ще 3 комплекти ковриків є))
 
оригінал в м стилі(з буквою "м" як в мене) 300 дол...чесно душить жаба скільки дати за коврикі)
у мене є ще прості оригінальні чорні велюрові без нічого.
 
у мене є ще прості оригінальні чорні велюрові без нічого

я про такие тебе и говорю )

а М коврики можно поискать в Польше, б\у....но и цена не будет 300у.е.
 
Как по мне вот этот вариант самый лучший:
View attachment 96621
Да и цена всего 100у.е. ;)
 
Как по мне вот этот вариант самый лучший:
View attachment 96621
Да и цена всего 100у.е. ;)

Артур, цена на такие коврики меньше чем 100 бакинских,я себе такие заказал у же едут, посмотрим что за качество))))
Теме аппп.
 
Артур, цена на такие коврики меньше чем 100 бакинских,я себе такие заказал у же едут, посмотрим что за качество))))
Теме аппп.

Ну это еще лучше)
есть просто разные, ну и доставка само собой)
8-го увижу их?)
 
Ну это еще лучше)
есть просто разные, ну и доставка само собой)
8-го увижу их?)

Если приедут к этому времени то увидеш.
Тсссс- флудим в чужой теме, а то нам СТОМАТОЛОГ все зубы то и по выбивает)))))))))) дружище звиняй за флуд в твоей теме!:thank_you2:
Теме Апппочки!
 
Last edited:
та ладно, я не такий...:blum:
я тільки вставляю:yahoo:

а коврикі то цікаві, шкода такі не знайшов(((
 
доброї ночі бумероводам:thank_you2:
вирішив продовжити своє повіствування про славний автомобіль БМВ:prankster2:
 
в вересні місяці була проведена заміна рульової рейки на нову, нажаль моя стара реставрована рейка потікла, і порібно було щось роби більш кардинальне) зупинився за новим оригіналом. заодно з рейкою замінив і подушки двигуна, і зроблений само-собою розвал і сходження.
 
и какая цена за новую оригинальную рейку ?
 
по салону так і не вирішив на що замінити декоративні вставки...придивлявся до чорного гафіту, поставив в салон, він не сподобався, вернув назад дерево. вирішив їх обтягнути шкірою разом з торпедо, але ще поки не дійшли руки! а так за цей час поставив матові кілця в приборку, рестайловий м-руль з рульовою колонкою і чорний оригінальний потолок. вирішив не колхозити алькантару, оригінал краще) ще докупив м-підшийники і вішак в підголовник.
з рульом правда секасу було....довелось міняти і рульову колонку і блоки і проводку...зате руль синхронізований з 2-дін магнітолою) заодно і замінив всі замки з ключами. тепер у мене 4 ключі. правда питання з імобілайзером ще не вирішив( покищо включений постійно..
 
Last edited:
Back
Top