• В разделах «Гараж» и «Бортовые журналы» для того, чтобы отфильтровать темы по вашему индексу кузова, вы можете просто нажать на него в начале любой соответствующей темы.
    Ребята! Есть огромная просьба - если создаете тему с вопросом в "Гараже", не ленитесь отписаться, как именно решилась проблема, что сделали и т.д.
    Только тогда наш "Гараж" станет реальной базой знаний!!

[ Все|другие модели ] F25 виє кондиціонер (можливо хтось щось порадить?)

roger36

Пользователь
Joined
Jul 24, 2019
Messages
14
Страна
Украина
Город
Киев
Усім привіт. Я новенький на форумі та і власником бмв став недавно, тому не кидайтеся шапками :)
Виникло питання по кондиціонеру (авто 2016 року, 65 тис пробігу).
Після вкл. кондиціонера з'являється підвивання (шум) яке чути в салоні.
Майстри автокондиціонерщики нічого не почули і порадили кататись далі поки щось конкретно не зламається.
(відкрили капот, послухали, нічого не почули. Ще поміряли компресію фреону і сказали що усе гуд.)
Для мене це не вихід, оскільки шум я чую і розумію, що шум вилізе боком і потягне заміну компресора, чистку радіатора і т. д.
Можливо хтось з такими симптомами стикався і може щось порадити?
 
Найти профильное БМВ СТО с специалистами которые знают что делать а что не надо.
 
Если система работает исправно, то я бы снял компрессор, заменил масло и подшипник (подшипник при необходимости), заменил фильтр (осушитель), заправил и спокойно катался.
 
Голосую за замену фильтра и потом по технологии,которую прописал уважаемый ГлавбуХ...)))
 
Какой смысл открывать капоты и слушать ТАМ вой который издает САЛОННЫЙ вентилятор?
 
Ну это уже перебор. Не отличить вой вентилятора от шума работы компрессора...
 
Ну это уже перебор. Не отличить вой вентилятора от шума работы компрессора...

Кто сказал что это шум компрессора?
 
Після вкл. кондиціонера з'являється підвивання (шум) яке чути в салоні.
Вот эту фразу я воспринял, как шум идущий из под капотного пространства, который слышно в салоне.

Читаю я всегда внимательно.
 
Вот эту фразу я воспринял, как шум идущий из под капотного пространства, который слышно в салоне.

Угу.

А там тупо вентилятор салонный шумит.
Но ты эту машину в глаза не видел, а меня удивляют «специалисты» которые лезут под капот что то искать...
 
Дайте человеку контакты нормального СТО. Где работают ЛЮДИ, а не обезьяны.
 
Так диагностика ведь уже была)) И ничего не нашли)
 
Так диагностика ведь уже была)) И ничего не нашли)

Человек слышит. И это его беспокоит.
Тут минимум три варианта:
1. ты понимаешь что специалисты это специалисты и "Майстри автокондиціонерщики нічого не почули і порадили кататись далі поки щось конкретно не зламається."
2. искать других специалистов. Которые возможно знакомы с понятием профилактика узлов и агрегатов. Что как бы лучше снять перемазать, что бы потом узел в сборе не покупать.
3. купить набор головок, трещеток, выучить TIS по БМВ.
 
Бывает компрессор воет. Вентилятор или нет определить легко по зависимости от оборотов двигателя. Если с набором оборотов звук меняется - то при чем тут вентилятор?
Чаще всего противный такой вой отчетливо слышно на сбросе оборотов. Очень напоминает звук от обгонной муфты генератора. При выключении кондера пропадает.
Хотя абсолютно не факт, что этот звук именно от компрессора, а не от любого компонента навесного оборудования нагрузку на который меняет включение компрессора.
 
Человек слышит. И это его беспокоит.
Тут минимум три варианта:
1. ты понимаешь что специалисты это специалисты и "Майстри автокондиціонерщики нічого не почули і порадили кататись далі поки щось конкретно не зламається."
2. искать других специалистов. Которые возможно знакомы с понятием профилактика узлов и агрегатов. Что как бы лучше снять перемазать, что бы потом узел в сборе не покупать.
3. купить набор головок, трещеток, выучить TIS по БМВ.
Плюсую полностью. После фразы (майстри там побували), я сделал вывод про компрессор. Ибо нужно быть совсем не далёким майстром, что бы не услышать вой вентилятора.
 
Плюсую полностью. После фразы (майстри там побували), я сделал вывод про компрессор. Ибо нужно быть совсем не далёким майстром, что бы не услышать вой вентилятора.

А вентилятор конкретно у F25 воет совсем не так, как вы все привыкли.
Там «моторный звук», поэтому хомячье под капот и полезло :)
 
А вентилятор конкретно у F25 воет совсем не так, как вы все привыкли.
Там «моторный звук», поэтому хомячье под капот и полезло :)
Вот тут с тобой тоже согласен. Как можно открывать капот автомобиля, который ты тупо не знаешь? Да ещё раздавать советы про "ездить, пока не поломается" ...!?
 
Кстати, автор..
Если уж нет контактов нормальных мастеров, то почему не заехать на ту же Баварию и не сделать нормальную диагностику? Ты же киевский!
 
усім дякую за активні коментарі. Зрозумів, що дав мало інформації - виправляюсь.
1. Це не вентилятор в салоні авто, оскільки при виключеному кондиціонері і працюючому обдуві шум відсутній.
2. Шум збільшується при збільшені оборотів двигуна, а не при збільшені потужності салонного вентилятора, тому швидше за все це проблема з навісним (генератор, натяжний ролик або компресор кондиціонера).
3. генератор відкидаю, оскільки при його завантаженні (дальнє світло і т.д.) та виключеному кондиціонері шуму нема.
4. Залишається компресор кондиціонера або натяжний ролик.
5. Цікаво, що шум залежить від температури повітря на вулиці. наприклад від +10 до + 18 шуму нема взагалі.
6. Цю тему підняв на форумі, оскільки власником бмв став недавно і майстрів перевірених по бмв особисто не знаю. Думав, що це одна з стандартних болячок цього авто і хтось підкаже куди конкретно копати (наприклад - як помирання задніх фонарів).
7. На баварію не їду, оскільки в офіціалів майже ніколи не обслуговувався (не хочу платити за один викручений болт 100 грн), і на офіціалі працюють такі ж самі люди. Вважаю, що нормальний перевірений спеціаліст (не універсал) відремонтує не гірше і в рази дешевше.
8. "купить набор головок, трещеток, выучить TIS по БМВ" - обов'язково це зроблю але не все зразу.
9. насправді по авто ще є декілька питань які хочу вирішити, але не знаю до кого їхати (заміна масла коробки, переднього і заднього мостів, роздатки, заміна сальника півосі заднього мосту, і т. д - приблизно на штуку бакинських ягуарів). Я не олігарх, тому і шукаю адекватних варіантів.
10. І ще, почав розуміти чому більшість фанатів бмв інших автівок не сприймають.
 
Вам в помощь програмулька. Есть более новее. Но эта мне просто визуально больше нравиться.
http://bmw-autocats.ru/parts-catalog
Есть удобный магазин: https://bmwfix.com.ua/

5. Цікаво, що шум залежить від температури повітря на вулиці. наприклад від +10 до + 18 шуму нема взагалі. - ролик какой то выносит мозг. Но это не точно.
8. "купить набор головок, трещеток, выучить TIS по БМВ" - обов'язково це зроблю але не все зразу. - не обов"язково це робити. Найкращій варіант знайти ту людину, якій довіриш проведення ТО автомобілю. Яка скаже: Треба робити и ти не думаєш собі, а треба чи ні.
10. І ще, почав розуміти чому більшість фанатів бмв інших автівок не сприймають. - :) є масса інших авто. Особливе місце в душі властника БМВ займає Тойота. :)
 
Про майстрів у Києві (особистий досвід)
1. На проспекті науки заїжджав до електрика в гаражах (по бмв) перепрошивав мозги з США на Європу залишився довольний і ціною і якістю (спеціаліст знає що робить), однак черги великі.
2. В "бмв гараж" міняв підшипник передньої ступіци (в зборі). враження позитивні але вони не працюють після 19 00 і тереторіально мені не дуже підходять.
3. В бмв сервіс (біля лавіна мол) робив то. до майстрів питань нема, але загальне враження не дуже позитивне.
4. Їздив у вишневе, також робив то. - більше не поїду (пробки жахливі після 18 00).
Можливо я багато хочу, але зараз стоїть задача поміняти масло в коробці. Є 2а варіанта:
а) віддав ключі, заплатив гроші і їздиш далі, а що насправді робили з авто, і чи взагалі хтось щось міняв - невідомо. Якщо і поміняли масло то невідомо як зажали болти піддона коробки і через скільки часу масло почне підтікати.
б) заїхав на сто, тобі розказали що будуть робити і чому, пояснили що масло в коробці можна міняти повністю або частково, перед заміною масла (самі, а не на моє прохання) зробили програмну діагностику короби, після заміни прогнали коробку на усіх режимах і провели програмну оптимізацію, затягнули болти піддона по схемі динамометричним ключем, а не ломом, + роз'яснили що запчастини і масло можна не лише оригінальні ставити, а взяти аналоги набагато дешевші та перевірені і так далі. - Хтось таких знає?
5 Про надійність тойоти спорити не буду - достойні автівки, але бмв то ж мрія дитинства :)
 
б) заїхав на сто, тобі розказали що будуть робити і чому, пояснили що масло в коробці можна міняти повністю або частково, перед заміною масла (самі, а не на моє прохання) зробили програмну діагностику короби, після заміни прогнали коробку на усіх режимах і провели програмну оптимізацію, затягнули болти піддона по схемі динамометричним ключем, а не ломом, + роз'яснили що запчастини і масло можна не лише оригінальні ставити, а взяти аналоги набагато дешевші та перевірені і так далі. - Хтось таких знає?
:) Уровень требований к СТО выше среднего.
Я таких не знаю. :)
 
Вот тут с тобой тоже согласен. Как можно открывать капот автомобиля, который ты тупо не знаешь? Да ещё раздавать советы про "ездить, пока не поломается" ...!?
На Жигулях так и советуют)
 
На Жигулях так и советуют)
Там и советовать не нужно) По себе помню, пять штук поменял.. Как вспомню, так вздрогну. Каждую неделю, как ни одно, так другое, как ни другое, так третье.. А ходовая каждый год?! А при хреновых запчастях, то два раза в год))
 
Back
Top