Беня звонит о чем движуха по нефтИ

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Ст.99 Конституции гласит,что основной функцией НБУ есть поддержание стабильности нац.валюты.
А ст.367 ч.2 УКУ,говорит,что за это надо впаять одному и второй от 2 до 5, запрет на право занимать должности и штрафег небольшой...
Гарант кагбэ на то и гарант,что подать представление на привлечение к ответственности...ах,да-война,закон как дышло,должны нести политическую ответственность,москали,путин,лалала
 
Last edited:

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Хоча відповідь на поставлене запитання Ви собі самі дали,я лиш задам уточнююче запитання: яким чином НБУ повиння підтримувати нац.валюту?Написати на папері 8.00 грн і затвердити?Я не сильний економіст,хочу розібратись.
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
А я откель знаю?Пусть совет у папиредников спросят-тем удавалось.
Хотя можно и закон переписать-если нестелепні та неспроможні,то надо понять и простить,просьба это нарушением закона не считать
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Логічно.Мене теж це не хвилює.Мені потрібно щоб був розвиток.Нема розвитку,майдан(тьфу-хоровод)-суд (бажано лінча).Самі собі в покарання відрізають частини тіла тільки японці,тому і живуть нормально.
Просто зараз всім пох.,війна їх не зачіпає і нормально.Як Ви хотіли - стабільність наступила.....
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Вам не кажется,что у развитие в результате хоровода несколько отрицательное значение?лет эдак на ...нцать?))
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Вам не кажется,что у развитие в результате хоровода несколько отрицательное значение?лет эдак на ...нцать?))

Це теж логічне продовження.Як можна побороти систему водночас?От Ви з"їли :) випадково збудника грипу,поки їмунна система його побере,з Вами що тільки не відбудеться.Я вихід Вам запропонував.Або терпіти,або діяти і відстоювати своє.100 років на місці простояли.....досить!
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
А Вы уверены в том,что система рушится?А новая строится?По каким таким верным признакам?)
Пока видно только другие фамилии в системе,а проблемы,котооые были в стране,решаются только за счет пересичных
 
Last edited:

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
А Вы уверены в том,что система рушится?А новая строится?По каким таким верным признакам?)

Треба знайти ричаги на кумів,сватів і т.п. ;)Потрохи на ці ричаги тиснуть. Переналаштувати всю економіку,яка через наївність була зав"язана на кацапстані,теж справа не одного дня.
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Это как советовать нерадивому работнику послать на йух своего работодателя,потому что он мало платит.
Хорошо,послал...пистуй с голоду помирай....
Чето не видно очереди желающих подхватить то,что оказалось на востоке не нужно.
Квоты на экспорт остались(и по договору об ассоциации и останутся),безвизового режима не видать еще с десяток лет.Хде те плюшки,которыми тут жонглировали адепты перемен?
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
а не этими призывами Донецк и Луганск начинал?

Ні.Їм це пропонували коли вони в боротьбі з видуманими фашистами,позволяли кацапам прапори над ОДА міняти.Вони цього не чули,або не хотіли чути :)
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Это как советовать нерадивому работнику послать на йух своего работодателя,потому что он мало платит.
Хорошо,послал...пистуй с голоду помирай....

Будь-ласка,працюйте за булочку,проте стабільність.Раби так і жили ;)

П.с. А хто,хто працедавцем був?Тобто хто оплачував працю?
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Оплачивали продукцию,которая больше нигде не нужна...аллегория,есть такое понятие в литературе...почитайте,будет полезно,чтоб не переспрашивать
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Оплачивали продукцию,которая больше нигде не нужна...аллегория,есть такое понятие в литературе...почитайте,будет полезно,чтоб не переспрашивать

Так Ви так і кажіть,що повертатись потрібно в кам"яний вік.Для чого проводити модернізацію,краще болванки продавати,а ще краще прямо руду.Це ж шлях в нікуди :facepalm:
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Нет конечно,надо производить компьютеры,микросхемы,автомобили,ракеты и прочие товары с высокой добавленной стоимостью. Уже начали?Нашли рынки сбыта?Нашли персонал,который это сможет делать?Нашли инвесторов,которые согласны вкинуть денег в такие вещи?При условии. что на крупнейшие рынки вход закрыт.
Умный человек отличается от глупого барана тем, что прежде чем он что-то сделает, он думает.

Расскажите где прочитать опус "100 шагов от Украины к Японии" или "План преобразований Украины в Сингапур"...хоть какой-то план мероприятий,который бы показал конечную цель и по которому можно было бы понять,следуем мы хотя бы ему или нет?
 

speeddriver

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,019
Age
41
Город
Тернополь
Є такий прикол, що поки розумна та освіччена людина думає, аналізує, прогнозує ризики , то дурне тим часом бере і тупо робить))
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Расскажите где прочитать опус "100 шагов от Украины к Японии" или "План преобразований Украины в Сингапур"...хоть какой-то план мероприятий,который бы показал конечную цель и по которому можно было бы понять,следуем мы хотя бы ему или нет?

Так Ви ж тут тільки те і робите що пропонуєте план дій виходу з задниці,до якої йшли 20,та які 20,всі 100 років включаючи комуняк.В кожній темі тільки те і можна прочитати,вже як з пару місяців. Ви думаєте що кругляк металу діаметром 20см це вершина промисловості?Чому Ви свого Ахметова не заставляли розвивати промисловість?Він ж гаманець ПР,яку Ви так вихваляєте?А так вас всіх перетворили на чорних рабів,а ви і раді сидячи в своїх копанках.Модернізації нуль,соцзахисту нуль,охорона праці нуль.Про що Ви говорите?Які стабільні покупці :facepalm:?
 

speeddriver

Пользователь
Joined
Nov 10, 2011
Messages
1,019
Age
41
Город
Тернополь
Сподіваюсь, що ніхто не буде сперечатися на рахунок того, що Сєня версуз Азаров (як фахівець економіст та керівник уряду) - це як якийсь ПТУ-шнік проти випускника Гарварду по кваліфікації ...
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Так Ви ж тут тільки те і робите що пропонуєте план дій виходу з задниці,до якої йшли 20,та які 20,всі 100 років включаючи комуняк.В кожній темі тільки те і можна прочитати,вже як з пару місяців. Ви думаєте що кругляк металу діаметром 20см це вершина промисловості?Чому Ви свого Ахметова не заставляли розвивати промисловість?Він ж гаманець ПР,яку Ви так вихваляєте?А так вас всіх перетворили на чорних рабів,а ви і раді сидячи в своїх копанках.Модернізації нуль,соцзахисту нуль,охорона праці нуль.Про що Ви говорите?Які стабільні покупці :facepalm:?

Я не зрозумів,чого ви тут розійшлися та копанками дорікаєте?Я не з Донбасу,щоб відповісти фахово,чому у копанках сидіти комфортно,але не чув про сіліконову долину у вас в Червонограді,або ще деінде,звідкіля родом нинішні керманичі,які вам до вподоби та яких ви захищаєте.
І так,для розширення світогляду-Росія була покупцем продукції машинобудування,а Європа-заготовок та сировини.
От тепер будемо тільки сировину і постачати,тому що промисловість була оріентована на ринок колишнього СРСР.
Чи є приклади технологічного експорту у ЕС,Штати у промислових розмірах?Наприклад-перестали постачати двигуни с МоторСічі та почали ,їх постачати у Німеччину чи Францію...або перестали робити вагони для ТС і завалили ними ту ж Європу...
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Я не зрозумів,чого ви тут розійшлися та копанками дорікаєте?Я не з Донбасу,щоб відповісти фахово,чому у копанках сидіти комфортно,але не чув про сіліконову долину у вас в Червонограді,або ще деінде,звідкіля родом нинішні керманичі,які вам до вподоби та яких ви захищаєте.
І так,для розширення світогляду-Росія була покупцем продукції машинобудування,а Європа-заготовок та сировини.
От тепер будемо тільки сировину і постачати,тому що промисловість була оріентована на ринок колишнього СРСР.
Чи є приклади технологічного експорту у ЕС,Штати у промислових розмірах?Наприклад-перестали постачати двигуни с МоторСічі та почали ,їх постачати у Німеччину чи Францію...або перестали робити вагони для ТС і завалили ними ту ж Європу...

блин, просто умиляют все єти разговоры, как раньше было хорошо, и как же сейчас плохо. да я, если честно, в гробу видел Россию и в белых тапочках. кто мешал тому же Ахметову с 95 года модернизировать, перепрофилировать производство под евро нормы и потребности. начнём с того, а кому это было выгодно. все прекрасно знают кто такие наши олигархи и откуда они все без исключения взялись. европе не выгодно покупать нашу дорогущую продукцию, а модернизировать наши совдеповские заводы невыгодно финансово, дешевле новый построить. так кто даст? Ахметов? да ему насрать на модернизацию и на людей, о которых он так сейчас печётся, благодетель хренов. сколько доменных печей уже остановилось? выжимают все соки до последнего, а дальше что. да и России особо не выгодно было покупать нашу металлургию. вот сейчас мы видим последствия всего этого дерибана
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Я не зрозумів,чого ви тут розійшлися та копанками дорікаєте?Я не з Донбасу,щоб відповісти фахово,чому у копанках сидіти комфортно,але не чув про сіліконову долину у вас в Червонограді,або ще деінде,звідкіля родом нинішні керманичі,які вам до вподоби та яких ви захищаєте.
І так,для розширення світогляду-Росія була покупцем продукції машинобудування,а Європа-заготовок та сировини.
От тепер будемо тільки сировину і постачати,тому що промисловість була оріентована на ринок колишнього СРСР.
Чи є приклади технологічного експорту у ЕС,Штати у промислових розмірах?Наприклад-перестали постачати двигуни с МоторСічі та почали ,їх постачати у Німеччину чи Францію...або перестали робити вагони для ТС і завалили ними ту ж Європу...

А я когось захищав з влади??Я ж Вам вже вкотре говорю,Ви дійте якщо Вам недовподоби.Я Вас підтримую!
Щодо Червонограду,то у нас на фоні інших все не так і погано.З радянських надбань втратили тільки 1 підприємство оборонки колишньої.Шахти працюють,панчішна фабрика (зараз "Дюна") виробництво модернізувала і випускає конкурентну продукцію,Трішки менші фабрики,теж продукцію випускають і постачають на ринок європи в тому ж числі,крім того відкрито з десяток підприємстр середньої ланки.Завод металоконструкцій працює на повну потужність (спеціально знімлю Вам на відео приклад модернізації.Сучасні станки).Вугілля з високим вмістом золи збагачували на збагачувальній фабриці,яку "розвалили" бізнесструктури Донбасу.
Останній місяць проводять акціїї протесту шахтарі.Назначили нового гендиректора,народ сприйняв в штики і не допустив його затвердження.Затримали зарплату,продовжили бастувати.Ось так потрібно добиватись чогось.А не критикувати все навколо,при цьому не виклавши жодного плану.
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Ладно парни,лишь бы вам нравилось то,чего вы достигли...пройдет время и покажет,кто где срал))Мне пока надо работать над тем,чтоб ваши здобуткы и досягнення не сильно сказались на тех,за кого я ответственнен,потому как тыкать пальцами в папиредников или в наступников не приучен))хотя можно ж тыкнул на кого то и расслабил булки
 
Last edited:

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
нет - то что "достигли" - это вы, а у нас ещё всё впереди.:biggrin: рано циплят считать
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Ну тех что доживут и посчитаем))первый год уже прошел
 

mvibmw

Пользователь
Joined
Nov 22, 2011
Messages
4,116
Age
45
Город
Червоноград
Ладно парни,лишь бы вам нравилось то,чего вы достигли...пройдет время и покажет,кто где срал)

Влад,а Ви бачите щоб хтось радів?Нема чому радіти,поки що ;)Бардак навколо і все. .Але якщо постійно на людину говорити свиня,то вона обов"язково захрюкає :(
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,145
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
и это тоже пройдёт(с)
охарактеризуем эту ситуацию, как через тернии к звёздам
 

maxe38

Moderator
Joined
Nov 9, 2011
Messages
13,207
Город
Полтава
Нет конечно,надо производить компьютеры,микросхемы,автомобили,ракеты и прочие товары с высокой добавленной стоимостью. Уже начали?Нашли рынки сбыта?Нашли персонал,который это сможет делать?Нашли инвесторов,которые согласны вкинуть денег в такие вещи?При условии. что на крупнейшие рынки вход закрыт.
Умный человек отличается от глупого барана тем, что прежде чем он что-то сделает, он думает.

Расскажите где прочитать опус "100 шагов от Украины к Японии" или "План преобразований Украины в Сингапур"...хоть какой-то план мероприятий,который бы показал конечную цель и по которому можно было бы понять,следуем мы хотя бы ему или нет?

Влад,я слышал там Азиров какой-то талмуд накропал..Не читал???Может возьмём за основу и вперде??
 

VLADISLAV

Banned
Joined
Nov 9, 2011
Messages
6,161
Age
46
Город
Киев
Не читал...берите все,что хотите)))
Яценюк вон сказал, что последствия реформ украинцы ощутят уже через год. Мля,ну не врет же)))Они ощущаются уже сейчас))))
 

igor23hh

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
1,420
Age
45
[video=youtube;NYkNNf1iEOE]https://www.youtube.com/watch?v=NYkNNf1iEOE[/video]

Украина. ВЗЛЁТ экономики неизбежен!
 
Top