Вибір бюджетного авто

aldir

Пользователь
Joined
Sep 24, 2017
Messages
278
Страна
Украина
Город
Киев
Привіт!
Батько в пошуках нового авто, бюджет 7к$.
Основні вимоги: дизель, економне, не бородатих років.
Із того, що видивились, можна взяти:
- Fird Fiesta
- Ford Focus
- Fiat Punto
- Skoda Fabia
- Opel Astra H
- Siat Ibiza
Я взагалі не орієнтуюсь в цих авто, чисто візуально Punto подобається, спогади про NFS :)
По суті авто для 2 людей, в основному використання по місту, 2-3 рази на рік вилазки на 150-300км.
Буду вдячний за будь-які поради.
 
з всього вашого списку вибивається форд фокус, він самий більший з всіх, і клас вищій. я би надав перевагу однозначно фокусу. взагалі безпроблемне авто, надійне і комфортне. як для старших людей, з невеликими вилазками на трасу саме то)
 
Так, Фокус також подобається, за цю суму це буде 2010 року.
Якщо є ще якісь хороші варіанти - називайте, пошук не обмежується тільки цим списком.
 
П.С. Думав Астра +/- таких же габаритів як Фокус.
 
бюджет 7к$.
Основні вимоги: дизель, економне, не бородатих років.

Что то одно надо убрать)
 
Что то одно надо убрать)

Ну чому, всі авто зі списку, дизельні, вписуються в цей бюджет не старіше 2010р.
 
П.С. Думав Астра +/- таких же габаритів як Фокус.

дійсно, вибачаюсь) він одного класу, але виглядає меншим. ще рено меган попадає ппід вашу категорію. в мегане весь салон з твердого пластику, опель задуже аскетичний. форд виграє по всім параметрам, як по якості матеріалів, так і по надійності. фієста, доречі, також варта уваги як і фокус. але вона менша, суттєво менша, 300км по трасі досить не зручно їхати, втомлюєшся
 
Ну чому, всі авто зі списку, дизельні, вписуються в цей бюджет не старіше 2010р.

С пробегом в 300-400 тыр!?
 
Тануна....:shok:

НУ чего та ну на?
Выбор бюджетного авто тема.
Практически любой авто б/у у нового владельца потянет до 1кг долларов на первое ТО и сопли.
Тут тебе новье китайское которое уже не то кетайское которое тогда.
Грывневый кредит сладкий.
В итоге получаем новый попелац.
А покупать бу дизель бюджетный с пробегами х.з. сколько но явно много та еще лотерея.
 
С пробегом в 300-400 тыр!?
До 200к.

Тануна....:shok:
Я теж так подумав :)
У співробітника Тіго, старіша модель, їде як шкарабайка, тарахтить вся.
 
До 200к.

С официальной сервисной, или со слов продавана!?
 
С официальной сервисной, или со слов продавана!?
Ну так, це я про ті, що з оф сервісною йдуть.

Тато поки що до Skoda Fabia схиляється. Поїде ще на тижні в Луцьк на авторинок, по всіх цих авто пройдеться вживу.
 
Мамой клянусь :)

Это весомый аргумент)

Поїде ще на тижні в Луцьк на авторинок, по всіх цих авто пройдеться вживу.

)))
 
НУ чего та ну на?
Выбор бюджетного авто тема.
Практически любой авто б/у у нового владельца потянет до 1кг долларов на первое ТО и сопли.
Тут тебе новье китайское которое уже не то кетайское которое тогда.
Грывневый кредит сладкий.
В итоге получаем новый попелац.
А покупать бу дизель бюджетный с пробегами х.з. сколько но явно много та еще лотерея.
Друже, не хочу тебя разочаровывать, но не каждое китайское ведро то третьего ТО своим ходом доезжает. И лотерея тут 50/50. Есть такие, что 200тыс выхаживают, а есть, что и на 50 тыс моторы капиталят. Не сильно жирно за 12-15 зелени?
 
не думаю, що є великий шанс нарватись на лохматого фокуса чи шкоду фабію. хіба, що під таксі була. я свою фієсту продавав, то на спідометрі 21000км була) у кума на фокусі за 10років тільки наблизилась до 100 тисяч. ну і є просто багато знайомих на фордах, ніукого не має великого пробігу. це ж не корчі розривні
 
Друже, не хочу тебя разочаровывать, но не каждое китайское ведро то третьего ТО своим ходом доезжает. И лотерея тут 50/50. Есть такие, что 200тыс выхаживают, а есть, что и на 50 тыс моторы капиталят. Не сильно жирно за 12-15 зелени?

Да я не разочаровался особо. :)
Владеете реальной статистикой?
 
Да я не разочаровался особо. :)
Владеете реальной статистикой?

Реальной практикой и наблюдениями.
 
У меня дядя на Черри Амулете тыщ 200 или 300 накатал.. и следом на Черри МК11 (или как его там) уже 270к за 7 лет :) при том по всей стране, и выезды в Европу! Доволен как слон...
Я сам в шоке
 
Я ж не топлю за кЭтай. Человек хочет бюджет. Для меня бюджет, это авто купил и на три года проведение ТО.
Бу авто при том что 8летние и дизель бюджетное авто с новья с х.з. каким пробегом может отиметь а может и не отъиметь. Тут уж как повезет.
По кетайцам уверен что не так все плохо. Явно не хуже АВТОВАЗА :) а явно лучше.
Я не вдавался в подробности выполнения гарантийных обязательств диллерами кетайцев.
унылое авно? Да уныле авно. НО оно новое унылое авно на гарантии. А чо не унылое авно? эМ, Брабус, АМГ, Альпина, эрэс? :)
 
Из практики, лачик на газу, от хозяина.
И в обслуге очень удачен и газ настроенный спасает от расхода дикого как на бензине.
Ну и судя по бюджету заявленному, то ещё и на мойку детальную хватит
 
За 7кБ от АМГ,Брабуса и М-ки можно только набор оригинальных шильдов купить..
 
+ за лачика, ще ні разу не читав про нбого щось поганого
 
За 7кБ от АМГ,Брабуса и М-ки можно только набор оригинальных шильдов купить..

Макс где здесь про брабус!?
Ты темы перепутал!?)))
 
Макс где здесь про брабус!?
Ты темы перепутал!?)))

То я ранее написал, а меня не правильно наверное поняли.
Еще ранее в теме про поиск бюджетного авто с бюджетов в 7уе, предложил обратить внимание на новых кэтайцев +кредит в ГРН. На что был получен четкий ответ, шо кэтай унылое авно. А фабия дизельная с возрастом +8лет не унылое авно?
На что, я написал, шо то авно шо то авно только новое и на какой то гарантии :)
А не авном должно быть как раз брабус/эМ/эрэс/альпина и все остальное не авно с бюджетом в +150ойро :) Хотя владельцы Феррари/Ламбо могут и по этому поводу что то сказать. :)
 
Back
Top