Горы и лыжи в Украине.

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Кто в курсе - поделитесь хорошими местами для остановки на местных лыжных курортах. Со следующей недели вижу намечаются снега, ну и решил свозить семью на лыжи куда-то тут по месту. Может Буковель, может Плай, может ещё что. Буду рад и благодарен за любые проверенные места и контакты.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Добавлю - никто из моих профессионально кататься не умеет, потому рассматривается только наличие горок для начинающих.
 

geracks

Пользователь
Joined
Nov 5, 2013
Messages
209
Город
Одесса
Я за Буковель, там реально круто, с Плаем не сравнить! Сам туда еду 11.02. Цены на жилье зависят от удаленности от трасс. Для начинающих самая подходящая трасса №7( есть еще детская, но вообще маленькая), на выходных очень много людей. Был ближе к центру отель "Червона рута" и чуть даль "Альпин" шумоизоляция номеров хорошая и номера нормальные. Из подешевле "Садиба Предків", но в номерах слышно соседей или кто сверху ходит.
И наконец сделали там отличную дорогу! когда ехал нарадоваться не мог ))
 

geracks

Пользователь
Joined
Nov 5, 2013
Messages
209
Город
Одесса
На Драгобрате говорят что очень круто, но пока там не был. Живешь в горах, природа, красота.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Я за Буковель, там реально круто, с Плаем не сравнить! Сам туда еду 11.02. Цены на жилье зависят от удаленности от трасс. Для начинающих самая подходящая трасса №7( есть еще детская, но вообще маленькая), на выходных очень много людей. Был ближе к центру отель "Червона рута" и чуть даль "Альпин" шумоизоляция номеров хорошая и номера нормальные. Из подешевле "Садиба Предків", но в номерах слышно соседей или кто сверху ходит.
И наконец сделали там отличную дорогу! когда ехал нарадоваться не мог ))

Спасибо Вам за ответ. В целом я знаю что и как там в плане трасс, т.к. бывал там не раз ранее. Сейчас больше интересуют контакты где лучше остановиться в этом году.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
На Драгобрате говорят что очень круто, но пока там не был. Живешь в горах, природа, красота.

У меня сейчас товарищ на Драгобрате. Набрал ему, говорит, что до Буковеля не дотягивает и в тоже время не дёшево - за пятиместный номер с завтраком и ужином платят 2750грн за день. И номер слабоват - вообще простой, полотенца никакие и маленькие, сам номер не большой. Но самое главное, не знаю с чем это связано, вроде и снег есть но по трассам просто всё течёт (сегодня по крайней мере) - раз упал и уже весь мокрый. Абонемент на шесть подъёмов стоит 300грн.
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
по рівню сервіса звичайно це Буковель, спору нема. але... я звичайно патріот, але за що такі гроші в нас платити? ось це мені не зрозуміло. 100 баксів за ніякий номер, на Буковелі ще дорожче. Словакія тут однозначно виграє, Польща може по сервісу програє, але по ціні однозначно дешевше. якщо без претензій на сервіс, то можно в Бориславі зняти номери на якійсь віллі, там Буковиця прекрасна траса для початківців та дітей. нормальні два підьомника, мінус це довжина траси 950м. але кататись дуже добре
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Віталь, навіть не знаю, що сказати...
В мене вся сім‘я катається дуже добре, зокрема, я з «малим» (22 роки) :biggrin:, їздимо тільки по «чорних» трасах. Однозначно приєднаюсь до тверджень, що Буковель в Україні, Польщі і Словаччині - БЕЗ КОНКУРЕНТІВ. Але тільки якістю, сервісом та різноманітністю трас. Весь позитив нівелюється кількістю людей, бидлуватістю нашого народу (наїжджання на лижі, намагання пролізти поперед тебе до турнікету і т.п.), а також цінами на проживання. Можна, звичайно, поселитись за 5-10-15 км від самого курорту, але я вже, напевне, вижив з цього віку... хочеться комфорту і не переживати, якщо звечора випив 250гр «твердого» алкоголю зранку сідаєш за кермо.
Пишу це все, сидячи в авто на кордоні, - повертаюсь з катання у Словаччині (Низькі Татри, район Ружомберка, курорт Donovaly). Так от, зайвий раз переконався, що якістю гірок і їх різноманітністю Буковель може «переплюнути» тільки Австрія! Але це вже трохи інший кошторис поїздки...
P.S. Скіпас у Словаччині - 23€/день. Орендував будиночок на 5-ох дорослих та 3-ох дітей за 125€ на добу. Будиночок прямо на горі під лісочком і до найближчої станції витягу доїжджаєш прямо від порогу.
P.S.S Просто щоб провести день/два на лижах і, можливо, «поставити» когось з сім‘ї на лижі дещо професійніше, поїдь на базу «Звенів». Інфу про саму базу знайдеш в інтернеті, а від себе скажу, що я там часто люблю проводити два/три дні взимку. Свій критий басейн, сауна, ресторан з хорошою кухнею та свій бугельний витяг. Не Radisson, звичайно, але все ж +/- 100км від Львова.
Фуф... ну якось так. Поки тикав пальцями, то якраз доїхав до контролю.
Гарного катання!
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
точно написано. ну от як так - в Словаччині будинок на 8 чоловік біля самого витягу за 125євро. це зрада якась.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
P.S.S Просто щоб провести день/два на лижах і, можливо, «поставити» когось з сім‘ї на лижі дещо професійніше, поїдь на базу «Звенів». Інфу про саму базу знайдеш в інтернеті, а від себе скажу, що я там часто люблю проводити два/три дні взимку. Свій критий басейн, сауна, ресторан з хорошою кухнею та свій бугельний витяг. Не Radisson, звичайно, але все ж +/- 100км від Львова.

О! Дякую за пораду! Що стосується мене і моїх в сім`ї, то нам якраз треба такі гірки, як для початківців. В Буковелі , коли їдемо, то катаємось тільки на синіх трасах. В Звеніві ще не був. Можливо це і мій варіант. Тим більше, що планую вирватись всього на 3-4 дні.
 

geracks

Пользователь
Joined
Nov 5, 2013
Messages
209
Город
Одесса
У меня сейчас товарищ на Драгобрате. Набрал ему, говорит, что до Буковеля не дотягивает и в тоже время не дёшево - за пятиместный номер с завтраком и ужином платят 2750грн за день. И номер слабоват - вообще простой, полотенца никакие и маленькие, сам номер не большой. Но самое главное, не знаю с чем это связано, вроде и снег есть но по трассам просто всё течёт (сегодня по крайней мере) - раз упал и уже весь мокрый. Абонемент на шесть подъёмов стоит 300грн.

Драгобрат хвалят немного из-за другого: 1. Живешь в горах, природа. 2. и самое главное это фрирайд, очень-очень круто но нужно нормально кататься (посоветовал не подумав).

https://www.youtube.com/watch?v=DNZsQPQFNxw
 

geracks

Пользователь
Joined
Nov 5, 2013
Messages
209
Город
Одесса
по рівню сервіса звичайно це Буковель, спору нема. але... я звичайно патріот, але за що такі гроші в нас платити? ось це мені не зрозуміло. 100 баксів за ніякий номер, на Буковелі ще дорожче. Словакія тут однозначно виграє, Польща може по сервісу програє, але по ціні однозначно дешевше. якщо без претензій на сервіс, то можно в Бориславі зняти номери на якійсь віллі, там Буковиця прекрасна траса для початківців та дітей. нормальні два підьомника, мінус це довжина траси 950м. але кататись дуже добре

Буду ехать в Буковель в так сказать эконом предложении, номер 500грн, 2км от подъемника, не самый лучший, но туалет с душем в номере. Ски-пас: 670грн с 12.00-19.30, с 15-19.30- 235 грн! думаю тоже не сильно дорого. В центре есть гостиница где комплексные завтраки и обеды, ужины, примерно по 80грн, если сравнивать с другими местами, то очень даже нормально готовят.
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
Буду ехать в Буковель в так сказать эконом предложении, номер 500грн, 2км от подъемника, не самый лучший, но туалет с душем в номере. Ски-пас: 670грн с 12.00-19.30, с 15-19.30- 235 грн! думаю тоже не сильно дорого. В центре есть гостиница где комплексные завтраки и обеды, ужины, примерно по 80грн, если сравнивать с другими местами, то очень даже нормально готовят.

я з вами згоден, є і можна вишукати якісь економ варіанти, але якого ляда, даруйте. мені ця сітуаціявкрай неподобається. може це від бідності, не зная, але я не можу дозволити собі Буковель, щоб платити такі кошти і терпіти там бидлуватість нашого люду. від моєго будинку що до Буковелю, що до Словаччини 300км. і за ті кошти, що потрачу на економ варіант десь поблизу Буковеля, я отримаю нормальний якісний сервіс в Словаччині. а так, якщо легенько покатитись, то бориславська Буковиця від мене 12км
 

geracks

Пользователь
Joined
Nov 5, 2013
Messages
209
Город
Одесса
я з вами згоден, є і можна вишукати якісь економ варіанти, але якого ляда, даруйте. мені ця сітуаціявкрай неподобається. може це від бідності, не зная, але я не можу дозволити собі Буковель, щоб платити такі кошти і терпіти там бидлуватість нашого люду. від моєго будинку що до Буковелю, що до Словаччини 300км. і за ті кошти, що потрачу на економ варіант десь поблизу Буковеля, я отримаю нормальний якісний сервіс в Словаччині. а так, якщо легенько покатитись, то бориславська Буковиця від мене 12км

За какой горнолыжный курорт Вы говорите? что бы много не писать хочу открыть букинг и сравнить цены. Для себя интересно.

Выше уже увидел примерные цены.

https://www.booking.com/searchresul...=Donovaly&ssne_untouched=Donovaly&order=price


https://www.booking.com/searchresul...=Буковель&ssne_untouched=Буковель&order=price
 
Last edited:

vovanych

Пользователь
Joined
Apr 30, 2013
Messages
809
Город
Нетешин
Для мене, Не зіпсованого розкішшю))), Славське - в самий раз. В грудні 2017 (на Андрія) святкував День Народження сина там. Сім'я - двоє дорослих, двоє дітей. Харчування, проживання (три ночі), оренда (лижі, сані, сноуборд, екіпірування) дорога туди й назад (800 км), бюджет - 10000 грн. Бугельний підйомник за 5 хвилин від місця проживання, гірка для початківців ("Політех").
 
Last edited:

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Мне как начинающему не рекомендовали Буковель, я правда там и не был, но опять же как рассказывали это курорт для более продвинутых и еще там слишком много народу, в том числе и пьяного и у многих отсутствует культура катания, что на горе травмоопасно. Мой выбор Словакия. Чем мне там понравилось: немного людей, жилье возле горки для начинающих (менее 50 метров до подъемника, номер без особых изысков, но чисто и все необходимое есть) 35 евро за двоих, питание в Попраде в ТЦ Форум дешевле чем чебуречные в моем городе, в 20 км в поселке Врбов термальный комплекс куда едут со всей Европы (только детям до 15 лет туда нельзя, вода очень активная). Из того что изменю в следующей поездке, так это жилье буду снимать не возле подъемника, а в самом Попраде, мне на лыжах до 4 часов более чем достаточно (с 9 до 13 обычно), а остальное время в городе интереснее чем просто смотреть на горы, ну и в городе жилья и питания значительно больше и оно там дешевле.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
... там слишком много народу, в том числе и пьяного и у многих отсутствует культура катания...

Саша, да что там пьяного народу! ))) Тут вон даже персонал в "кондиции" работает! )))

[video=youtube;_57NtRpy4sI]https://www.youtube.com/watch?v=_57NtRpy4sI[/video]
 

VladMpower

Пользователь
Joined
Nov 20, 2011
Messages
1,538
Age
47
Город
Киев
Покатавшись по Украине( Славское г.Тростян, Буковель), для себя лыжный отдых в нашей стране я закрыл!!!!
Дорого, опасно, народу тьма тьмущая, каждый пытается развести хоть на чем то.
Поэтому на НГ, приняли решение ехать в Австрию (Зеефельд в Тироле) всей семьей(2 взрослых+2.10года малый и теща ).
Цены по итогу дешевле чем в Буке, удобство катания выше всяких похвал! Природа сказочная, люди доброжелательны, горки на любой вкус. А в самом городке , можно пойти по магазинам и ресторанчикам, можно поехать погулять в Инсбрук(20км) или сгонять в Мюнхен(110км). Вообщем я от Австрии просто в диком восторге!
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
а культура катання - це взагалі окрема тема. це просто жесть.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Покатавшись по Украине( Славское г.Тростян, Буковель), для себя лыжный отдых в нашей стране я закрыл!!!!
Дорого, опасно, народу тьма тьмущая, каждый пытается развести хоть на чем то.
Поэтому на НГ, приняли решение ехать в Австрию (Зеефельд в Тироле) всей семьей(2 взрослых+2.10года малый и теща ).
Цены по итогу дешевле чем в Буке, удобство катания выше всяких похвал! Природа сказочная, люди доброжелательны, горки на любой вкус. А в самом городке , можно пойти по магазинам и ресторанчикам, можно поехать погулять в Инсбрук(20км) или сгонять в Мюнхен(110км). Вообщем я от Австрии просто в диком восторге!

Да всё оно так и я полностью согласен. Сам люблю по Европе поколесить. «Але є одне але». В Австрию не едут на 2-3 дня. ИМХО. Тут же, местные лыжные курорты - в 100-200км от меня. Потому рассматриваю вариант короткой и быстрой поездки на несколько деньков. Да и чтоб подучиться кататься.
Пока остановился, по вышеизложенным рекомендациям, на Звенив. Съезжу - будет кому-то интересно что там и как, то отпишусь.
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч
відпишись будь ласка. я там не був жодного разу, але в цьому році мені його дуже радили. цікаво було би, мені він ще ближче)))
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
....на Звенив.

:biggrin::biggrin::biggrin: Віталь, будь добрий, не згадуй мене «незлим тихим словом». Це кумедне відео, яке ти виклав, якраз з дитячого бугельного підйомника на Звенові... :biggrin::biggrin::biggrin:
 

transfer

Пользователь
Joined
Jan 14, 2015
Messages
4,136
Age
47
Страна
Украина
Город
Дрогобыч

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
:biggrin::biggrin::biggrin: Віталь, будь добрий, не згадуй мене «незлим тихим словом». Це кумедне відео, яке ти виклав, якраз з дитячого бугельного підйомника на Звенові... :biggrin::biggrin::biggrin:

"Поздно пить боржоми, когда почки отказали" - с твоєї рекомендаціі Руслан, я їду туди. ;)

P.S. За відое знаю. Я натрапив на нього шукавши на ютюбі ролики про Звенів і Орявчик. :)
 

RAI

Пользователь
Joined
Nov 9, 2011
Messages
11,747
Город
Киев
Тут вон даже персонал в "кондиции" работает! )))

:biggrin:
Класс, давно такого веселья не видел)
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
"Поздно пить боржоми, когда почки отказали" - с твоєї рекомендаціі Руслан, я їду туди. ;)

P.S. За відое знаю. Я натрапив на нього шукавши на ютюбі ролики про Звенів і Орявчик. :)

Напишеш «що і як»...
Власники - мої дуже хороші знайомі... майже друзі.
Хочу висловити їм неупереджене враження про їхній курорт.
 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Напишеш «що і як»...
Власники - мої дуже хороші знайомі... майже друзі.
Хочу висловити їм неупереджене враження про їхній курорт.

Ну що ж - приїхав. )
В цілому враження досить не погане. Є як і плюси, так і певні мінуси.

Почну з плюсів:
- чудове місце з гарними краєвидами (фото додаю нижче)
- саме те що треба для початкіців, хто тільки встає на лижі
- досить доступні і гуманні ціни на все починаючи від харчування і закінчуючи прокатом і житлом. Для порівняння за двокімнатний номер на п'ять чоловік я платив всього 1500грн за добу, і це номер прямо біля гірки. В вартість номеру вже входило користування басейном, який був в готелі. Вартість середнього чеку за вечерю в ресторані на п'ять чоловік 500-700грн, що також досить гуманно (у Львові мінімум 1500грн). Прокат комплекту лиж - 130-200грн., санки 100грн. Пів дня без ліміт на бугель - 270грн., якщо купляти разові підйоми - то один підйом на малу горку 20/25грн, один підйом на велику горку 35/40грн. Інструктор 200-250грн персонально, або 500грн за 4-5 чоловік. Сауна + чан - 1200грн.
- не перевантажені гірки і траси. В будні взагалі дуже вільно.
- чудова і смачна їжа в кафе, доступні ціни, хороше меню.
- хороший і привітний персонал.
- в номері реально тепло.
- з номера гарний вигляд

Мінуси:
- номери в готелі мягко кажучи слабенькі. Дуже і дуже слабенька шумоізоляція. Кімнати в двокімнатному номері не рівноцінні. Між кімнатами була вентиляційна шахта і від неї було чути постійно шум від працюючого вентилятора. Були перебої з гарячою водою (але казали, що то була якась аварія). WiFi в готелі, як і в загальному, там взагалі жахливий і ніякий - реально просто жесть (3G в тій місцевості не тягне). Меблі, двері, вікна вже не першої свіжості. В номерах є холодильник, але немає електрочайника. В ванній кімнаті тік на підлогу не то бачок, не то сам унітаз.

Короче кажучи, зауваження тільки по якості номерів і по жахливому WiFi (для багатьох, як і для мене, це важливо).

В цілому - сподобалось! Руслан, дякую за пораду! Однозначно поїду туди ще.












 

VicS

Пользователь
Joined
Dec 4, 2011
Messages
3,561
Age
45
Город
Львов
Для підняття настрою - добавлю відео, як Шотландці приїхали на лижі і вперше користуються підйомом на бугелі (це не Орявчик!):

[video=youtube;jrRhSOtlfb8]https://www.youtube.com/watch?v=jrRhSOtlfb8[/video]

:rofl::rofl::rofl:
 

BENGAL

Пользователь
Joined
Nov 14, 2011
Messages
2,420
Город
Вараш
Супер! Горка как раз для меня, я больших горок пока еще побаиваюсь, опыта маловато. Однозначно нужно съездить.
 

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
48
Страна
Украина
Город
Львов
Ну, я радий, що взагальному сподобалось! З шумоізоляцією готелів в гірських місцевостях завжди проблема, навіть в Австрії, а от за WiFi скажу власникам...
 
Top