Київ - Запоріжжя.

Konsul

Пользователь
Joined
Oct 1, 2015
Messages
1,016
Age
49
Страна
Украина
Город
Львов
Всім привіт.
З"явилась нагальна потреба з"їздити в Запоріжжя. Про стан дороги до Києва навіть не запитую - там все ОК. А от далі як? Куди?
Є два основних запропонованих маршрути:
1 - Бориспіль-Золотоноша-Кременчук-Дніпро-Запоріжжя
2 - Бориспіль-Лубни-Полтава-Новомосковськ-Запоріжжя
Хто їздив - відпишіться/порадьте, будь ласка. :friends:
 
По второму маршруту более-менее...
 
По второму маршруту более-менее...
Дякую. Ну що ж, - вирушаємо!
Відпишусь.
Якщо хтось ще щось путнє порадить-пишіть. Час від часу буду заходити в тему.
 
очень аккуратно от харьковской трассы до Краснограда-местами просто жесть.а в Запорожье лучше ехать,"нырнув" в сам Днепропетровск и по запорожской трассе,чем по симферопольской от Новомосковска.
 
Поддерживаю...от Краснограда до Карловки повна срака...
 
Відпишусь:
Львів-Київ прогнозовано супер...
Київ-Полтава неочікувано дуже добре...
Ділянка дороги до Новомосковська прогнозовано погана, але є можливість оминання ям...
Ділянка дороги від Новомосковська до Запоріжжя - повна дупа... Шкода, що не повірив "на слово" тим, хто відписував. На зворотньому шляху спробую через Дніпропетровськ.
 
Днепропетровск-Кременчуг - дорог нет! Есть "ямы" при въезде в которые,шоферы теряют бампера,не говоря про шины\диски.
 
Следующий отзыв будет гораздо позже. если через Кремень поехал)))
 
Все добре, не зловтішайтесь....:dirol:
Виїжджати з Запоріжжя однозначно напрямком на Дніпро... Проведено частковий "ямковий" ремонт, але ділянок, що вимагають повної зупинки, не має.
 
Ну хоть через Полтаву обратно?
 
Все добре, не зловтішайтесь....:dirol:
Виїжджати з Запоріжжя однозначно напрямком на Дніпро... Проведено частковий "ямковий" ремонт, але ділянок, що вимагають повної зупинки, не має.

по той стороне до Днепра тоже есть места где можно нырнуть, но там стабильно можно 120 ехать обьезжая ямы.
 
hit9rko, я бачу Ви "місцевий". Порадьте, будь ласка, маршрут, яким би можна було на наступному тижні перегнати в Київ великий туристичний автобус. Маршрут, яким я повертався, досить пристойний, окрім ділянки від Краснограду до "харківського" шосе (Полтава). На цю ділянку шляху, на такому транспорті, витратиться близько 2год. :facepalm:
Можливо є достойний варіант виїзду на трасу Київ-Одеса?!? (хоча сумніваюсь) :mda:
VLADISLAV, так. Тільки через Полтаву. Навіть не хотів експериментувати - сумарно 1,5 доби за кермом і ~2500км пробігу. :crazy:
 
hit9rko, я бачу Ви "місцевий". Порадьте, будь ласка, маршрут, яким би можна було на наступному тижні перегнати в Київ великий туристичний автобус. Маршрут, яким я повертався, досить пристойний, окрім ділянки від Краснограду до "харківського" шосе (Полтава). На цю ділянку шляху, на такому транспорті, витратиться близько 2год. :facepalm:
Можливо є достойний варіант виїзду на трасу Київ-Одеса?!? (хоча сумніваюсь) :mda:
VLADISLAV, так. Тільки через Полтаву. Навіть не хотів експериментувати - сумарно 1,5 доби за кермом і ~2500км пробігу. :crazy:

В ту сторону на машине никогда не ездил, единственно знаю что лучше ехать через правый берег на Днепр, по симферопольскому дороги нет вообще.
Могу в ЗП помочь если что-то понадобится. Звоните 0503611056 Кирилл.
 
Last edited:
hit9rko, :friends:
 
Лучше всего, как уже писали через Красноград. Хоть и длиней на км 80, но всеравно выйдет быстрее. Через Решетиловку тоже не советую - там полная решетиловка)) то есть соответствует покрытие названию)
 
Back
Top