Оцінка автомобіля

Druma

Пользователь
Joined
Aug 26, 2015
Messages
19
Город
Киев
Доброго дня. Можливо такі теми є, але я не зміг знайти.
Продаю Х5 з Америки. (посилання на авторіа на Х5). Я ніколи не мав справи з БМВ і , можливо, склав неадекватний цінник цьому автомобілю. Подивіться, напишіть своє враження, поділіться фактами, щоб ціник був ближчим до людей. Всім тихого дня)
 
Куди!?
Треба тицьнути на Х5...лишу тут посилання
 
тисяч 25 йому ціна в базарний день, імхо.
Півроку тому дивився подібного америкоса, але добре напакованного по опціям, цінник був 29, стояв довго, потім, гадаю, тисяч за 25-26 забрали. У вас Ф15 майже пустий.
 
тисяч 25 йому ціна в базарний день, імхо.
Півроку тому дивився подібного америкоса, але добре напакованного по опціям, цінник був 29, стояв довго, потім, гадаю, тисяч за 25-26 забрали. У вас Ф15 майже пустий.
А є якийсь сервіс по розшифровці начиння по віну?
 
в гуглі - повно.
 
щоб ціник був ближчим до людей.
Да щас с ценами непонятно.
Поставили цену, ждите звонков с предложениями.
Позвонят например перекупы и предложат цену, то добавьте пару штук и примерно получите рыночную.
 
Да щас с ценами непонятно.
Поставили цену, ждите звонков с предложениями.
Позвонят например перекупы и предложат цену, то добавьте пару штук и примерно получите рыночную.
суть у тому, що з суботи ні одного дзвінка. Може я і задер той цінник, та раніше дзвонили і хо ча б казали, що це туфта...а зараз навіть площадки не дзвонять оО
 
Ну тут два варианта. Либо цена велика, либо телефон к вам поломан.)
 
суть у тому, що з суботи ні одного дзвінка
Гыыы)
Я до войны один корчик продавал, так за пол года 2 звонка было)))
 
Якщо кому цікаво, то цінник 25.7 - 0 дзвінків. Я вже перебалакав звеликою кількістю людей, які хоч якось відносяться до автомобільної тематики та ринку в цілому. Поки все поганенько. Сказали чекати...
 
Судя по всему все прекрасно знают ресурс этого двигвтеля и его расход. Плюс война как бы.
 
Судя по всему все прекрасно знают ресурс этого двигвтеля и его расход. Плюс война как бы.
Ресурс наскільки я начитався 200к і капіталочка ...щось таке))) а от жере ця падлюка дійсно багатенько...хоча я по бортовику вміщаюся в 10 літрів
 
і це ще найкращий бенз двигун , який тут може бути встановлений, отакі зараз бмв)
 
і це ще найкращий бенз двигун , який тут може бути встановлений, отакі зараз бмв)
були у встановлені у 14 році)))...сьогодні поїду на СТО, щоб подивитися ходову і візуально, щоб хлопці подивились сам двигун.
 
Ресурс наскільки я начитався 200к і капіталочка ...щось таке))) а от жере ця падлюка дійсно багатенько...хоча я по бортовику вміщаюся в 10 літрів
З якого переляку після 200 капіталка?, як що за автосом слідкували та робили регламент - буде все гаразд.
 
Это средняя температура по палате , так сказать)
 
19го місяць, як авто стоїть на авторіа, олх, rst. Коротка статистика: 500 (з маленьким плюсиком) переглядів, 7 "в обраних", 0 дзвінків, цінник 25,3. Навіть не знаю, що робити)) Напевне виставлю на наступний строк - і загоню в підземний паркінг, хай стоіть до березня
 
До речі, розглядаю обмін ікса на корчика дизельного (цінник -10 плюс мінус). Універсали не розглядаю.
 
Бачу, що перетворюється на БЖ. Але ж...1. Діагностували мертвий вальвотронік - мінус 25к (оригінал+робота). 2. Невеличкі запинання в коробці. - Заміна мастила орига + діагностика - 12к. (прочитали комп"ютером, значення по тиску ще в допуску.) БМВ - боль!
 
… БМВ - боль!
А, особливо, BMW з пробігом близько 200т.км. Деякі вузли/агрегати підходять до кінця свого ресурсу…
 
А, особливо, BMW з пробігом близько 200т.км. Деякі вузли/агрегати підходять до кінця свого ресурсу…
Ви знаєте, в мене другий авто Kia Sportage, дизельна зі скрученим пробігом. Так я порахував. що зараз в неї пробіг 270к, а замінив в ній саме дороге, то зчеплення за 25. за 3 роки. І це саме дороге, що є в тій машині. А тут за кожну детальку, кожен вузол якісь космічні цінники.
 
Слабак :)
Для моєї дитячої 35річної психіки то шось капец...машина гарна, але треба мати 100к+ на кармані кожного місяця.
 
Бачу, що перетворюється на БЖ. Але ж...1. Діагностували мертвий вальвотронік - мінус 25к (оригінал+робота). 2. Невеличкі запинання в коробці. - Заміна мастила орига + діагностика - 12к. (прочитали комп"ютером, значення по тиску ще в допуску.) БМВ - боль!
Якщо все в оригіналі брати то буде коштовна біль.
Якщо не йти в оригінал то буде більш менш достатня біль. :)
Нахолєру в аккп zf оригінальне бмв масло? У zf є набори для таких робіт.
Шо ті шо інші масло не готують. :)

А стосовно кіа і бмв і про біль. Якщо для вас особисто немає різниці то скоріш продавайте то кляте бмв.
Я не кажу шо бмв еталон і кращого немає. Просто деяким власникам авто головне мета - доїхати з А в Б. Так шо кіа шо бмв чи ланос це задовольнить. Я за це.
 
Для моєї дитячої 35річної психіки то шось капец...машина гарна, але треба мати 100к+ на кармані кожного місяця.
Просто настає час обслуговування авто.
Є мінімум три шляхи.
1. Забити на всьо. І отримати не бмв, а друшляк.
2. Обслужив (якщо провели роботи правильно) та забув.
3. На базар. Торжественно передати іншому.
 
І всі три варіанти правильні :)
 
БМВ - боль
Надо уходить в ауди или мерседес...для понимания))
 
Для моєї дитячої 35річної психіки то шось капец...машина гарна, але треба мати 100к+ на кармані кожного місяця.
А інший варіант - одразу купити достойне авто. Після двох автівок, які були куплені з пробігами 190т.км та 175т.км і обслуговуванням їх наступні 50-70т.км, я всерівно не скажу, що BMW дорога в обслуговуванні. Просто в цих авто є чому ламатися…😂
Тепер купую (купував !) виключно з пробігом до 100т.км і десь на 150-170т.км продаю. Так було до війни… а зараз на авто дивлюся як на засіб перевезти мою дупу з точки А в точку Б і для цього мені достатньо Peugeot 301.
Шикувати будемо після перемоги.
 
Надо уходить в ауди или мерседес...для понимания))
Я звідти колись повернувся в BMW…
Такого вартісного ТО (навіть просто з заміною мастила) як на офіційному Audi я не бачив ніде… і на сьогоднішній день, принаймні у Львові, воно так надалі і є.
 
Back
Top