Пошта для домена. Кого вибрати?

Hundra

Пользователь
Joined
Mar 9, 2013
Messages
377
Город
Ровно
Вітаю!

Маю таке питання. На даний час використовую сервіс яндекса (почта для домена), і хотілося б перейти на щось менш російське. От питання куди податися, можливо хтось вже проходив той шлях.

Вимоги по пріоретеності:

1 Бекоштовність (відповідно гугл не канає)
2 Адекватний дизайн
2 Україномовний інтерфейс (чи російськомовний на біду)
3 Адекватний спам-фільтр
4 Можливість налаштування поштового клієнта.


Буду вдячний за консультацію.
 
Если не гугл то - I.ua или Ukr.net
Сам пользуюсь ukr.net

Но для домена - лучше поднять свой почтовый. Так проще
 
Если не гугл то - I.ua или Ukr.net
Сам пользуюсь ukr.net

Но для домена - лучше поднять свой почтовый. Так проще

Та з своїм поштовиком гемор. Основна проблема то спам фільтр +дизайн
 
Та з своїм поштовиком гемор. Основна проблема то спам фільтр +дизайн
Незнаю как сейчас, делал свой почту на gmail под 50 акков, до сих пор активно все и стоит ноль.
 
Незнаю как сейчас, делал свой почту на gmail под 50 акков, до сих пор активно все и стоит ноль.


Тепер облом, все платно (( Гугл сказав, що ті хто раніше зробив так і залишиться безкоштовним, а для нових 50 баксів в рік. От тепер і шукаю
 
Невже це дорого?
 
Невже це дорого?

Так. І давайте без полеміки на цю тему. Раз я знаю, що то можна купити і не купую, то напено я не збираюся того роби?

Сподіваюся обговорення в тому руслі не продовжуватиметься, а щось конструктивне скажете, можливо власний досвід.
 
Если не гугл то - I.ua или Ukr.net
Сам пользуюсь ukr.net

Но для домена - лучше поднять свой почтовый. Так проще

так у i.ua smtp ж платный
 
так у i.ua smtp ж платный

Думаю, RedFox, мав наувазі просто пошу, а не пошту для домена. Невник, так сказать, в суть проблеми докінця.
 
Тепер облом, все платно (( Гугл сказав, що ті хто раніше зробив так і залишиться безкоштовним, а для нових 50 баксів в рік. От тепер і шукаю

Платно? Ось це вже платно?
 
Самый лучший будет gmail. Пользуюсь им на работе и дома - наилучший вариант по всему.
Но надо сказать, что сколько почты не перепробовал, а ящик на ukr.net до сих пор живой аж с 2002 года.
 
Платно? Ось це вже платно?

Ні, це безкоштовно, але трохи незручно. Платний став цей сервіс

Якщо зробити переадресацію, то напевно спамфільтри не працюватимуть гугловські, а все що не відсіяв стандартний сервіс хостингу (а він досить примітивний) потраплятиме у вхідні без фільтру. Чи ні?
 
Если что помогу помочь с установкой\настройкой на вашем собственном сервере.
 
Если что помогу помочь с установкой\настройкой на вашем собственном сервере.

На ні, дякую. На власному сервері непотрібно не ті масштаби. На біду скористаюся стандартним інтерфейсом що надає хостинг.
 
Якщо зробити переадресацію, то напевно спамфільтри не працюватимуть гугловські, а все що не відсіяв стандартний сервіс хостингу (а він досить примітивний) потраплятиме у вхідні без фільтру. Чи ні?

Ні. Гугловські спам фільтри працюватимуть і досить нормально. А ось, думаю (при наймі в мене так було), на скриньці хостингу буде просто купа спаму і час від часу (раз в місяць/два) треба буде заходити туди на пряму і вичищати.
 
Back
Top