Прикольные картинки :)

По-моему, "Туфелька" такая же женщина, как и "МэггиГрэйс
Ну не знаю,могу даже поспорить что Грэйс это мужик,а Туфелька - женщина...мне даже ,,запах,, характерный пробивается сквозь экран.:biggrin:(ой-йой,от Туфельки)
 
Ну не знаю,могу даже поспорить что Грэйс это мужик,а Туфелька - женщина...мне даже ,,запах,, характерный пробивается сквозь экран.:biggrin:(ой-йой,от Туфельки)
Извращенцы!!!(с)
 
Абетка, яку презентували в Іркутську. Зверніть увагу на символи біля букв... Поклонська, Лавров, Шойгу, Путін, Патріарх.....
А- антимайдан, Ы - Крым, Ё - ёшкин кот.... Як на мене то бракує букви Ї- @@@нати. Шкода, в російській мові немає такої букви, а Е вже зайнято під "единение".

 
Nj0tVco_G1s.jpg
 
http://cs7058.vk.me/c7003/v7003680/59ce/V9pig



[IMG]http://cs7058.vk.me/c7003/v7003479/571c/VX0W5s9hj80.jpg
 
V9pig


Коротка інструкція як собі підняти настрій :

VX0W5s9hj80.jpg
 
Абетка, яку презентували в Іркутську.

Промывка мозгов уже покруче чем в СССР.
 
Ну не знаю,могу даже поспорить что Грэйс это мужик,а Туфелька - женщина...мне даже ,,запах,, характерный пробивается сквозь экран.:biggrin:(ой-йой,от Туфельки)

Фигассе у тебя обоняние.......:rofl:
 
Абетка, яку презентували в Іркутську. Зверніть увагу на символи біля букв... Поклонська, Лавров, Шойгу, Путін, Патріарх.....
А- антимайдан, Ы - Крым, Ё - ёшкин кот.... Як на мене то бракує букви Ї- @@@нати. Шкода, в російській мові немає такої букви, а Е вже зайнято під "единение".



Букву "Ю" уже похоронили! Какая будет следующей?
 
Хотя мир наверное больше ждет когда похоронят "П"....
 
Ви думали, що млинці з лопат- це межа? А от і ні! Жерти з лопат- вчорашній день! Тепер в Москвах модно жерти просто зі столу.
"Шеф рисует джемом, раскидывет крошки, сыпет молотые орешки...."
Одним словом дякую, поблювала.


 

Ось та жіночка, що заливає баки іншій дамі - це випадково не та ТриРічнаДитинкаЯкІсусВтрусєлях?
 
Дорогой,борщ на плите

attachment.php
 

Attachments

  • 4pJbQaTDWgE.jpg
    4pJbQaTDWgE.jpg
    58 KB · Views: 554
Back
Top