Прикольные картинки :)

Хех)) забудь! Тут і не таких і не за таке банили... Ось так і втрачав клуб нормальних людей через те, що їх банив якийсь недотрога, різний в кожний час. Форум - 90% спілкування. Без нього тебе згадають у більшості випадків тільки тоді, коли від тебе щось треба, а так- просто забудуть.


Варто одному соплі розмазати на модерському форумі як всі під його дутку повелись. Молодці, що тут скажеш...

Парни, какие претензии ко мне лично?? Я готов выслушать в открытую, тут, ничего ни от кого не скрывая. Кого я отправил в бан не заслуженно?, без предупреждения и так далее???
Я слушаю очень внимательно...
 
В правилах довольно доходчиво написано
Запрещено пользоваться в общении на форуме матерными выражениями и словами, в том числе и в завуалированной форме.
Из-за участившихся жалоб, недавно обсуждали этот вопрос и получили однозначный ответ - мат запрещен.
 
Ви хтось хоч на хвилину уявіть собі як ви прокидаєтеся вранці, а ваша дама серця з таким пристроєм в роті... Що б ви далі робили? ))))))))

Моя дама серця має прокидатись з іншим, моїм "пристроєм" у роті :biggrin:
 
Моя дама серця має прокидатись з іншим, моїм "пристроєм" у роті :biggrin:

:rofl::rofl::rofl: ну ты блин гонишь))))
 
Моя дама серця має прокидатись з іншим, моїм "пристроєм" у роті :biggrin:

Може твоя дама cерця без дудки в ротi i не засипаэ?))):biggrin:
 
має прокидатись
Ключовэ слово ,,маэ,,...то бишь мечты,мечты...:biggrin:Щэ працюваты и працюваты...:biggrin:
 
Парни, какие претензии ко мне лично?? Я готов выслушать в открытую, тут, ничего ни от кого не скрывая. Кого я отправил в бан не заслуженно?, без предупреждения и так далее???
Я слушаю очень внимательно...
Та не ти це, не ти.... Заспокойся))
 
Ключовэ слово ,,маэ,,...то бишь мечты,мечты...:biggrin:Щэ працюваты и працюваты...:biggrin:

"Має" не означає не прокидається :biggrin:
 
Та не ти це, не ти.... Заспокойся))

Вопрос в большей степени к Арсению, которому мешает моя корона и правила форума.. Я вот лично его мнение хочу услышать, а то человек не понимает простых вещей:
- юмора
- то, что я только контролирую выполнение правил и ни на сантиметр больше....
 
Вопрос в большей степени к Арсению, которому мешает моя корона и правила форума.. Я вот лично его мнение хочу услышать, а то человек не понимает простых вещей:
- юмора
- то, что я только контролирую выполнение правил и ни на сантиметр больше....
Та все дуже просто. Це ж спільнота, загалом чоловіча. І в такій спільноті хтось колись може вжити мат. За емоціми, до слова чи ще як. Авжеж це не є добрим, але нічого критичного в цьому також нема. Коли в такій компанії хтось починає зловживати ним, то йому хіба що роблять зауваження, а не за перший же матюк за вухо виганяють. Дитячий садок прям. Якби я не бачив як спілкуються на клубних зустрічах в живу - я бнічого не казав, а так було і на форумі до скарги Олександра Накидонського, мабуть в нього діти читають форум от і припекло десь.

А тепер все, правильні. ХТОСЬ.... Навіть приховує свою спробу самоствердетись через покарання за будь яке невиконання правил , "а я зато модерааатор!" (казати в стилі Ляшка)...
 
Last edited:
Валик, ты наверное забыл, как банили за любой скрытый мат, сиськи и намеки на политику)))
 
Вопрос в большей степени к Арсению, которому мешает моя корона и правила форума.. Я вот лично его мнение хочу услышать, а то человек не понимает простых вещей:
- юмора
- то, что я только контролирую выполнение правил и ни на сантиметр больше....

Игорь. все нормально. я уже достаточно потерт за последние несколько дней) одесситы помнят распад e34.od.ua из за короны на модере)))
 
10.gif
 
Игорь. все нормально. я уже достаточно потерт за последние несколько дней) одесситы помнят распад e34.od.ua из за короны на модере)))

Та где оно нормально?? Вот от кого кого, а от тебя я никак не ожидал услышать ту фуню, что ты мне написАл....
 
Други. Может хватит уже. Вот от кого от кого .но от Вас Я не ожидал этого базара ...))))
 
Из-за участившихся жалоб

Аж интересно хоть один ник услышать!?))
 
Аж интересно хоть один ник услышать!?))
Если посчитают нужным - сами напишут, я оглашать точно не собираюсь:)
 
я немного поучаствовал в создании этого Клуба. помолчи пожалуйста. корону модерскую сними

Біда форуму цього клубу у всі часи якраз в цьому і була.Класовість і кумовство.
 
attachment.php
 

Attachments

  • 17a52fas-480.jpg
    17a52fas-480.jpg
    40.4 KB · Views: 530
Если посчитают нужным - сами напишут, я оглашать точно не собираюсь:)

Сергій,якось не феншую.Зайшли,побачили що картинки не картинки і терти потрібно.А то подвійні стандарти...Чи якось одним можна відступати від правил,а іншим ні.Тоді першим пунктом правил зробіть такий:"Правила не обов"язкові до виконання ЧК і модераторами".
 
Сергій,якось не феншую.Зайшли,побачили що картинки не картинки і терти потрібно.А то подвійні стандарти...Чи якось одним можна відступати від правил,а іншим ні.Тоді першим пунктом правил зробіть такий:"Правила не обов"язкові до виконання ЧК і модераторами".
Я не имею к правилам никакого отношения, как и любой модератор. Пользователи слишком переоценивают возможности модеров.
По поводу двойных стандартов и т.п. - пользователи постят кучу материала, мы за всем не успеваем, видете что-то жмякайте на кнопку жалобы.
 
attachment.php
 

Attachments

  • 1454251464_1454044821_1-10.jpeg
    1454251464_1454044821_1-10.jpeg
    37 KB · Views: 372
Back
Top