Расскажите про Львов

От бандоровець стрийський :biggrin:.В тебе ж дров гори (Карпати поруч).

Та до горів тут ще 50 км, але з вікна видно горби в димці :)
 
От бандоровець стрийський :biggrin:.В тебе ж дров гори (Карпати поруч).

Спочатку страшно було по приїзду, але потім прийняли в свої ряди та дали кулемета :biggrin:
 
Та до горів тут ще 50 км, але з вікна видно горби в димці :)

Проїзджав я Вадим повз тебе днями.На весілля їздив,а разом з тим і Яремче відвідав і Буковель.На Буковель приїхав,подивився що снігу нема і відразу поїхав :biggrin:.А через Стрий дорога краща на Франківськ.Я ж родом з тих країв.
 
Last edited:
Спочатку страшно було по приїзду, але потім прийняли в свої ряди та дали кулемета :biggrin:

Дивись,тепер грядку маслом добре поливай,щоб не заіржавів.Синтетикою поливай,синтетикою (раджу 10W60 на літо) :biggrin:
 
А через Стрий дорога краща на Франківськ.
Зі Львова до Стрия. А далі поступово задоволення переходить спочатку в легкий шок, а потім .... :shok: Як ти там на 7-ці їхав? Там в районі Калуша хіба що на танку їздити, такого я ще не бачив :):shok:
 
Зі Львова до Стрия. А далі поступово задоволення переходить спочатку в легкий шок, а потім .... :shok: Як ти там на 7-ці їхав? Там в районі Калуша хіба що на танку їздити, такого я ще не бачив :):shok:

Там грейдером порівняли :).А ти б попробував через Бібрку туди їхати.
 
Давайте не будем, а то дрова скоро нужно будет готовить для бани. Тема про Львов.
О как всех зашугали...))) Как в какой-то сраной Костроме!!!
 
Зі Львова до Стрия. А далі поступово задоволення переходить спочатку в легкий шок, а потім .... :shok: Як ти там на 7-ці їхав? Там в районі Калуша хіба що на танку їздити, такого я ще не бачив :):shok:

Ты на Калуш не очень-то.... самый достойный участок дороги.
плохо в Долине и Болехове, а Калуш надо через город ехать, а не по окружной и все тип-топ!)))
 
Помогите найти квартиру во Львове (долгосрочно)
0992780978
0984452844 Саша
Очень срочно
 
Могу Калуш предложить
 
Решил оживить тему. За год, конечно, много чего изменилось. В основном, в плане города, в лучшую сторону (Слава Богу!). Вот ещё одна хорошая новость:

[video=youtube_share;-uk_y4vZUGg]http://youtu.be/-uk_y4vZUGg[/video]
 
Back
Top