Сімейне авто для подорожей: Toyota Venza

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Щоб було велике, щоб влізало багато сімейного скарбу, щоб троє дорослих або дітей в кріслах могли комфортно їхати ззаду. Далеко їхати, довго.

Ну і, звичайно, щоб не ламалося ніколи і щоб палива багато не їло. Дизель Євро4 і нижче не бажано, але можна якщо авто не дороге і буде чисто для траси, бо зменшується число міст, у які на такому можна заїхати.


Venza - місця багато, спинки задніх сидінь можна нахилити щоб спати.
Мотор, коробка вічні, підвіска проста. ГАЗ. Великі колеса і кліренс для українських доріг.

Продавець каже завіз її 2 роки тому з Штатів. Продає бо треба щось таке, що вмістить квадроцикл.
Вдарено злегка спереду і ззаду, але він обіцяє все пофіксити. Литовські номери, але це не точно :biggrin:

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=266386815

Описание скрытого текста/картинок: більше фото
IMG_1534785968554_50517.jpg


IMG_1534785968559_26061.jpg


IMG_1534785968563_22578.jpg


IMG_1534785998486_71228.jpg


IMG_1534785998491_36499.jpg


IMG_1534785998494_14763.jpg



Що скажете, гарний машин, чи є краще під мої запити?
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
жить в Германии и купить америкеский биток, сделанный в Литве ?))))

по сабжу : Цафира ? Тойота Привиа ?
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
Дело конечно ваше , я ни в коем случае не навязываю свою точку зрения. Но мне немного не понятно смысл покупки вензы за 16 тысяч долларов без растаможки в германии.
Согласно аутостату более менее живые вензы уходят за 3500-4000 долларов. Т.е. с растаможкой без ремонта они станут 11-12. Плюс 3-4 тысячи в ремонт и вы за 16 тысяч долларов получите авто на украинских номерах. Мало того что дешевле - так вы сами будете знать что с этим авто было , и как его отремонтировали, и какой реальный пробег.
http://autoastat.com/ru/search?auct...rom=20.07.2017&dateTo=21.08.2018&location=100
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
жить в Германии и купить америкеский биток, сделанный в Литве ?))))

Якщо бита, то мені таке не треба. Це ж можна перевірити по Carfax, правильно?
Не думаю, що на авто для перепродажу ставили-б LPG. Тобто скоріше за все він брав його собі.

Якщо брати напряму зі Штатів, то буде дорожче. Мито 10%, якого в Литві для 7-річок немає, ПДВ на 3% більший.
І LPG в 4-5 разів дорожчив в Німеччині, ніж в Литві.


по сабжу : Цафира ? Тойота Привиа ?

Дякую, загуглю.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Дело конечно ваше , я ни в коем случае не навязываю свою точку зрения. Но мне немного не понятно смысл покупки вензы за 16 тысяч долларов без растаможки в германии.
Согласно аутостату более менее живые вензы уходят за 3500-4000 долларов. Т.е. с растаможкой без ремонта они станут 11-12. Плюс 3-4 тысячи в ремонт и вы за 16 тысяч долларов получите авто на украинских номерах. Мало того что дешевле - так вы сами будете знать что с этим авто было , и как его отремонтировали, и какой реальный пробег.
http://autoastat.com/ru/search?auct...rom=20.07.2017&dateTo=21.08.2018&location=100

Дякую, не знав про Автостат, дивився ціни по Cars.com, виходило 12-16 кілобаксів за аналогічне авто.
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
только после Литвы ты этот гаС будешь еще переделывать или настраивать...

газ поставить на продажную машину очень даже вариант, чтоб она быстрее продалась ...



а эти ....-В-макс, С-макс, S-max ?
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
На мою особисту думку Тойоти переоцінені на вторинному ринку. Коли я вибирав собі авто я дуже хотів Лексус ES 300H. Але за такі гроші як за нього просили я зміг купити дещо інше, і сподіваюсь не гірше.
Якщо тягнути зі штатів я б подивився на форд експлорер та субару аутбек.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
только после Литвы ты этот гаС будешь еще переделывать или настраивать...

Візьму тільки якщо він пройде німецький ТО.


Цафира ? Тойота Привиа ?
...
а эти ....-В-макс, С-макс, S-max ?

А що з них проїде 300ткм з вірогідністю 95% без поломок, міняючи тільки розхідники (включаючи підвіску)?
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
Візьму тільки якщо він пройде німецький ТО.




А що з них проїде 300ткм з вірогідністю 95% без поломок, міняючи тільки розхідники (включаючи підвіску)?



любой форд легко пройдет 300 и более.
 

Aleks3y

Пользователь
Joined
Jan 10, 2018
Messages
81
Age
39
Страна
Украина
Город
Львов
Щось Форди не дуже що німецьких, що в американських рейтингах надійності

https://www.adac.de/infotestrat/unf...1CzZwxT2IxT2A5AZ4BuPKzga10oLJyeuJCzZwxT2FHmkJ

https://www.consumerreports.org/car...ion/car-brands-reliability-how-they-stack-up/

а звідки така віра в міф про надійність тойоти? і про яку вічну коробку і двигун можна говорити купуючи б/у авто?
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
На мою особисту думку Тойоти переоцінені на вторинному ринку.

Це в оглядах називають "good resale value" - наслідок надійності :)
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
а звідки така віра в міф про надійність тойоти?

Ну така віра. Не хочете - не вірте. Переконувати вас не вважаю доцільним.
 

Aleks3y

Пользователь
Joined
Jan 10, 2018
Messages
81
Age
39
Страна
Украина
Город
Львов
Ну така віра. Не хочете - не вірте. Переконувати вас не вважаю доцільним.

ну я взагалі не мав на увазі що тойота і конкретно венза погана машина, просто в сучасному світі немає зараз виробника який би відрізнявся радикально чимось від інших в плані надійності. Ця надійність полягає або в гарантії якщо машина нова, або від конкретного екземпляру вже на вторинному ринку. Я дружині дуже хотів купити Toyota CH-R нову і мій товарищ який працює менеджером в салоні відмовляв мене як міг в кінцевуму результаті взяли інше авто. Надійність тойоти закінчилась там де і 124-х мерседесів і ще купи танків які їздять досихпір.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
ну я взагалі не мав на увазі що тойота і конкретно венза погана машина, просто в сучасному світі немає зараз виробника який би відрізнявся радикально чимось від інших в плані надійності. Ця надійність полягає або в гарантії якщо машина нова, або від конкретного екземпляру вже на вторинному ринку. Я дружині дуже хотів купити Toyota CH-R нову і мій товарищ який працює менеджером в салоні відмовляв мене як міг в кінцевуму результаті взяли інше авто. Надійність тойоти закінчилась там де і 124-х мерседесів і ще купи танків які їздять досихпір.

Я не кажу, що всі Тойоти супер надійні. Але все-ж деяка позитивна репутація у них є. Тож шукав я саме серед Тойот. І знайшов:

1AR-FE - 2.7 літра, атмо, інжектор, VVTi, гідрокомпенсатори, ланцюг грм. Все що треба є і нічого зайвого типу турбін, вальветроніків, діс, гарячого термостатуваня.

Ніяких зайвих заморочок на екології і економії. Не треба регулювати клапани, не треба міняти грм. Взагалі нічого не треба, бо це дуже вдалий мотор навіть серед тойотівських (він не новий і відгуки дуже позитивні).

Додаємо LPG і маємо економію на рівні дизеля, але ціною запасу ходу у 500км.

Покажіть мені, де ще є такий двигун.
 

nhtirf

Пользователь
Joined
Jan 28, 2012
Messages
8,889
Город
Киев
Ну если бы да кабы бмв до сих пор ставило м50, это вообще был бы взірець надійності :)
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Ну если бы да кабы бмв до сих пор ставило м50, это вообще был бы взірець надійності :)

ябкупив :)
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Дива не сталося.
Безаварійне авто з пробігом 78ткм, пригнане із Штатів 2 роки тому, виявилося битком, проданим у лютому 2014 з пробігом 87ткм.
https://www.copart.com/lot/35298253/
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
Дива не сталося.
Безаварійне авто з пробігом 78ткм, пригнане із Штатів 2 роки тому, виявилося битком, проданим у лютому 2014 з пробігом 87ткм.
https://www.copart.com/lot/35298253/

Продали это ведро за 8900 , причем продавал диллер а не страховая. Т.е. там мог быть и смотаный пробег , и иные нюансы.
 

UNK1ND

Пользователь
Joined
Nov 12, 2011
Messages
6,394
Город
Одесса
Дива не сталося.
Безаварійне авто з пробігом 78ткм, пригнане із Штатів 2 роки тому, виявилося битком, проданим у лютому 2014 з пробігом 87ткм.
https://www.copart.com/lot/35298253/

так что ? нормальный форд после немецкого лизинга ?
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
так что ? нормальный форд после немецкого лизинга ?

Не зрозумів. Форд наче в сусідній темі був.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Продали это ведро за 8900 , причем продавал диллер а не страховая. Т.е. там мог быть и смотаный пробег , и иные нюансы.

Каже продавець, що авто канадійське, тому з пробігом все нормально, він був завжди в КМ, але на copart вказали, що це милі.
А щодо аварії вона не знала.
Є якісь думки щодо цього? Скільки коштувало-б отримання повної історії канадської і американської з коментарями досвідченої людини?
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
Можна спробувати карфакс або єпік він.
https://trackmyvin.com/ru/vin-check?vin=4T3ZA3BB4BU040164
Якщо є знайомі , хто таскає авто то це коштує 1-2 доллари. Там будуть і фотографії.
Щодо фото удару , нажаль в кеші гуглу не зміг знайти - продаж був давно. Може більш досвічені форумчани допоможуть
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Можна спробувати карфакс або єпік він.
https://trackmyvin.com/ru/vin-check?vin=4T3ZA3BB4BU040164
Якщо є знайомі , хто таскає авто то це коштує 1-2 доллари. Там будуть і фотографії.
Щодо фото удару , нажаль в кеші гуглу не зміг знайти - продаж був давно. Може більш досвічені форумчани допоможуть

Наче епіквін краще, там фото є?
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
Наче епіквін краще, там фото є?

Чесно кажучі не підкажу. Мені на моє авто брали карфакс. Там повна історія - скільки було володарів, дати ТО та інше.
 

dart50

Пользователь
Joined
Oct 2, 2015
Messages
956
Город
Кривой Рог
Чесно кажучі не підкажу. Мені на моє авто брали карфакс. Там повна історія - скільки було володарів, дати ТО та інше.

А фото розбитої було? Чи ваша не бита?
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
А фото розбитої було? Чи ваша не бита?

Звичайно що бита, сенсу везти ціле авто ( окрім електричок) як на мене не має.
Фото були на аукціоні - , а чи були в звіті чи ні - не зню. Мені прислали скріни текстового репорту, те що мене цікавило. А саме кількість володарів, пробіг та інтервали ТО.
Спробуйте :) 4 доллари за нові знання невелика ціна :)
 

Lindo

Пользователь
Joined
Jul 25, 2018
Messages
73
Город
Киев
Тотал лос тотал лосу рознь :) На копарт обычно попадают тотал лос машины, иначе страховая делает ремонт и отдает владельцу. я бы показал фото кому то с СТО , и желательно тем кто шарит в вензах. Может этот для венз не принципиальный удар.
Но что лично меня смущает это удар дошел до двигателя
 

Aleks3y

Пользователь
Joined
Jan 10, 2018
Messages
81
Age
39
Страна
Украина
Город
Львов
дарт, авто для семьи это в первую очередь безопасность. Подумай!!!!
 
Top