[ E70/71 X5/X6 ] Х6, бензин 3.0

Як тікі збираєшся продавати, так почінається)))), пише лампа перегоріла в задньому стопі, поліз поміняв - хрена, все одно пише, може лампа що знайшов теж перегорівша була (валялася в мене одна), але візуально ціла, сьогодні вже нема натхнення їхати до магазину, завтра поліція задовбе на дорозі))))
 
З лампою розібрався))), тут почали дзвонити по продажу….., дають 20 к$, внЕзапно щось в мене перемкнуло, ніфіга, торга не буде сказав))), подивився що продається цього року - в мене ще огого папелац)))), почєкаю ще.
 
Поміняв сьогодні КВКГ, все шукаю, чого на ХХ іноді троїть, старий був мертвий, коли розібрали, треба буде трохи на «Спорті» прожарити та подивится, чі будуть зміни)
 
Трішечки))), не допомогло, все одно троіть на ХХ.
Друже, продавай її.
В ваших реаліях ремнот двигуна то нереально. Як і нормальна діагностика як я зрозумів.
Бо троїть то може і задіри в циліндрах. :)
Скільки масла їсть?
 
Друже, продавай її.
В ваших реаліях ремнот двигуна то нереально. Як і нормальна діагностика як я зрозумів.
Бо троїть то може і задіри в циліндрах. :)
Скільки масла їсть?
А хз, що там де є, на весну почну продавати.
Троіть рандомно)
 
:) ну ок.
На після завтра записався до ОФФів, нехай шукають де воно не то)
 
Тесла іде лісом, знижки на налог прибрали, страховка космос стала, дивився на новенький тазік Х2, але жінці він не подобається, мабуть почну шукати свіжиший Х6…
 
В Газі так луплять, що штукатурка падає, до мене кілометрів 7-8 по прямій звідти, гарь така ранком коли вітра нема стоїть, що не можливо на зовні вийти, і це не фігура речі, смог шаленний стоїть, лише після ранку вітерець з моря розносить, як там наши солдати дихають - хз, на палесів пох, вони самі напросилися, соррі за офф).
 
І да - все просто), ви зрозумііте що Держава народилася, коли діти депутатів будуть у зоні бойових дій, крапка.
 
Аж цікаво буде "почути" результати :)
Патрубок (воздуховод) на одну з турбін тріснув, на неділі поїду міняти, з роботою в районі 1000$., міні камерою знімали, туди хрін залізешь, треба пів двигуна розкидать((((
 
Патрубок (воздуховод) на одну з турбін тріснув, на неділі поїду міняти, з роботою в районі 1000$., міні камерою знімали, туди хрін залізешь, треба пів двигуна розкидать((((
Так а шо з витратою масла?
 
Так а шо з витратою масла?
Я змінив мастило (марку) ще в прошлому році, те ж германське, хз, але за 12000 пробігу доливав два рази по літру, а Кастрол жрало літр на 1000, назву не памʼятаю, але коштує втричі дешевше за Кастрол.)
Лежить на складі, потім може зфоткаю, якщо цікаво.)
Змінив тому, що в наявності Кастрола не було 🤣
 
Last edited:
Невже знайшлося те саме чудодійне масло :)

Це +/- на 6000 1літра. Норм. )
 
Невже знайшлося те саме чудодійне масло :)

Це +/- на 6000 1літра. Норм. )
Норм від бмв на n54 це таки до літру на 1000, більше - жопа, якщо інет на бреше))))), короче буду сподіватися, що заміна воздуховоду прибере свіст та троїння, як що ні - жінка прибьє))))
 
Жінка зараз у Київі, каже ціни у вас практично як у нас вже (аренда житла, харчі)…
 
Норм від бмв на n54 це таки до літру на 1000, більше - жопа, якщо інет на бреше))))), короче буду сподіватися, що заміна воздуховоду прибере свіст та троїння, як що ні - жінка прибьє))))

Кажуть що байка норм 1л/на1000км пішла від "гарантії виробника".
Тільки власнику авто вирішувати норм чи не норм.

А про свист ти не писав. ) Музикальний х6й :)
 
Жінка зараз у Київі, каже ціни у вас практично як у нас вже (аренда житла, харчі)…

Хай їде додому :) В Києві слякотиння та сипе сніг.
Ще й як у Вас ракети літають. :)
 
Я змінив мастило (марку) ще в прошлому році, те ж германське
Лежить на складі, потім може зфоткаю, якщо цікаво.)
Друже знайдіть ту чарівну каністру, мені цікаво, бо апетит і в мене має до мастила, але може то роки і купа супутніх моментів😅
 
Хай їде додому :) В Києві слякотиння та сипе сніг.
Ще й як у Вас ракети літають. :)
Через пару неділь полетить)
 
Друже знайдіть ту чарівну каністру, мені цікаво, бо апетит і в мене має до мастила, але може то роки і купа супутніх моментів😅
Завтра спробую)
 
Друже знайдіть ту чарівну каністру, мені цікаво, бо апетит і в мене має до мастила, але може то роки і купа супутніх моментів😅
Треба буде незабувати при заливці в мотор казати трах тібі дох :)
 
Кажуть що байка норм 1л/на1000км пішла від "гарантії виробника".
Тільки власнику авто вирішувати норм чи не норм.

А про свист ти не писав. ) Музикальний х6й :)
Свист зʼявився раптово, просто одного ранку при запуску начебто щось порвалося, сподіваюся, що це і був прорив воздуховода на одну з турбін…., подивимось післязавтра.
До речі - на ютубі бачив пару відєо один в один по звуку, але там проблему не знайшли, те ж цікавилися, що це може бути.
 
Стало цікаво і почав гуглити і от що знайшов
View: https://youtu.be/6DaMYEdx2PM?si=g3FLupOkZ-Zu5jW7

Олива виробляється в Еміратах, штаб квартира в Лондоні і судячи з ролику бізнес ,окрім країн сходу, ще орієнтований на рашку. От якось так. Ну а по якості мабуть не спробуєш - не взнаєш😄
 
Свист зʼявився раптово, просто одного ранку при запуску начебто щось порвалося, сподіваюся, що це і був прорив воздуховода на одну з турбін…., подивимось післязавтра.
До речі - на ютубі бачив пару відєо один в один по звуку, але там проблему не знайшли, те ж цікавилися, що це може бути.
Воздуховод придбали, але там є ще кріплення, що як кажуть одноразове, в наявності нема, заказав на Аліекспресі, чекати до 14 січня…., бляд…(((
 
Back
Top