Шини 2013 року - чи слід зв"язуватися?

Tolik_8888

Пользователь
Joined
Apr 4, 2014
Messages
627
Страна
Украина
Город
Киев
На Мастершині є можливість купити "нові" шини, в 1.5 рази дешевше, але 2013 року випуску.
Чи можна зв"язуватися чи ну його нафіг?

Фінськи Нокіан Хаккапеліта 7....
 
Треба "мацати" саму гуму. Буває "свіжа" по випуску гума в гіршому стані, ніж "давня" при правильному зберіганні.
 
Як вже сказали, треба вживу подивитись. Десь читав інформацію, що виробники вказують, що до початку використання гума може зберігатись до 5 років. Але, на мою думку, зимова гума все ж має бути "свіжіша".
 
Я бы тоже посмотрел! Давай сделаем опт может еще скинут!? ;)
 
Я в этом году купил два новых Бриджа 2011 года, тоже с хорошей скидкой. Гребет агонь.
 
я би не радив, якщо це зимова шина. 4 роки - це термін зберігання нової шини. після цього вона має бути утилізована. яким чином ця шина потрапила в продаж я навіть не уявляю. на нокії дуже жорсткий контроль. по літній можна і взяти. по зимі я би не брав
 
Можно смело. Если хранилась правильно.

:biggrin: В 1,5 раза дешевле, но в 2013 доллараПАвосемь. Ну это так.
 
Last edited:
Мені ШТИРИ літа.
 
Я когда-то в 12-м году купил шины 2007 года на Баварии, шиповку. Они великолепно показали себя!
 
курва, тре було брати! :cray:

Поїздка на дальняк відпала, то я відмовився, восени куплю щось свіжіше....
 
Брал мишелин новый,но десять лет назад выпущеный. Никаких проблем не возникало в процессе эксплуатации.
 
У меня в этом сезоне еще шины 13-го года. Мягкие, как и ранее.
На лето тоже 13-й. Проблем никаких.
 
Большое влияние оказывает условия хранения..
 
Как можно увеличить продажи продукта, если емкость рынка заполнена на 100%?
Увеличить рынок или потребление продукта.
Например предложить использовать зубную пасту не только утром, но и вечером. И вот уже ваши продажи выросли в 2 раза, т.е +100%
Но самое гениальное изобретение маркетологов это фраза, " в случае необходимости повторить процедуру" Типичная надпись на средствах гигиены типа шампунь и т.д.
К чему я это всё... А, вспомнил. Считаю, что все эти сроки хранения, даты изготовления резины не что иное, как способы увеличения продаж.
 
Ну я лично встречал мишлен старый стершийся за 20 тыщ...
 
К чему я это всё... А, вспомнил. Считаю, что все эти сроки хранения, даты изготовления резины не что иное, как способы увеличения продаж.
ага, точно) сама сировина, з чого виготовляються шини, має необмеженний термін зберігання. тільки чомусь шини після 10ти річного віку складно піддаються ремонту, а половина взагалі вже не ремонтуються навіть від саморізу. ну то таке, якщо щось, то можна камеру поставити
 
Виталик, а я видел как новое колесо взрывается на ходу. Военно полевых историй наберется у каждого с десяток. Скорее зависит от условий хранения и эксплуатации.
 
ага, точно) сама сировина, з чого виготовляються шини, має необмеженний термін зберігання. тільки чомусь шини після 10ти річного віку складно піддаються ремонту, а половина взагалі вже не ремонтуються навіть від саморізу. ну то таке, якщо щось, то можна камеру поставити

Я прям вижу как вы купив новые колеса проехав 20 тыс. за 4 года снимаете и несёте их в пункт утилизации. :biggrin:
 
а в нас є такі пункти?:biggrin:
я роблю трошки інакше - зимову резину після другої, максімум третьої зими продаю шанувальникам бу резини. притримуюсь принципу - не має грошей на бренд, купую дешевшу, але нову.
 
Я ж и говорю, условия хранения очень сильно влияют на эксплуатационные свойства..
 
Ну я лично встречал мишлен старый стершийся за 20 тыщ...

У меня новый GoodYear за 25000 стирался почти налысо. И так три комплекта.
 
Back
Top