"Якась хрінь в торпеді"(вирізано з Бортовика)

Такі не стріляюцця, тоді жебракувати піде десь на росію матушку, вона своїх не бросає 🤣
Бачив я у себе, як вона їх "не бросає"..... Валялися по лісам до кінця квітня, смерділи тут....(((
 
Дістав з схрону паспорт з тризубом і вже там де тепло.
Скоріш за все.... Зараз в Херсоні це відбувається... На превеликий жаль((
 
Игорю,братик,
Ми з тобою домоовлялись тваринку не стьобать...
Да не буду я його стьобать, я ж не садист... І яйця різати не буду.
 
Не канає, я обіцяв, що знайду.
Вадик, застрелись нахуй сам, что бы я 7.62 не расходовал лишний..
9х19 люгерівський не дасть збрехати що цапам тут не раді...як треба буде поновити недостачу то звертайтесь!))
 
Скоріш за все.... Зараз в Херсоні це відбувається... На превеликий жаль((
Неможливо забути погляд та поведінку дітей при вигляді шевронів українських війсковослужбовців...
 
Мені піздець, як цікаво, куди ця гніда побіжить...
Пиздить що в черногорія,але бреше як і любий лапотнік...
Колись була проблема знайти бігунка?))Не пам'ятаю такого ..
 
Бачив я у себе, як вона їх "не бросає"..... Валялися по лісам до кінця квітня, смерділи тут....(((
Так і я про те)))
 
А чому владко досі не в росіїській арміі???, там же мобілізація йде????, як же боронити майно придбане тяжкою працію?, за Клондайк треба воювати же!!!!))))
 
Як же Ремарк облажався з надією, що ця війна буде останьою…((((, він навіть не препускав, що є на світі ще більш ідіоти, ніж були у 14-му…((((
Фільм - рекомендую.
View: https://youtu.be/9AwT52pNpIo
 
Як же Ремарк облажався з надією, що ця війна буде останьою…((((, він навіть не препускав, що є на світі ще більш ідіоти, ніж були у 14-му…((((
Фільм - рекомендую.
View: https://youtu.be/9AwT52pNpIo
Що за фільм? Дякую
 
Ми завершили випробування нової АЗ для танків та БМП, кажуть вийшло добре)))
View: https://youtu.be/9-QCln6h3Wk
 
Скоріш за все.... Зараз в Херсоні це відбувається... На превеликий жаль((
:) ХУЖЕ УМНЫХ ВРАГОВ МОЖЕТ БЫТЬ ТОЛЬКО ХИТРОЖОПАЯ "РОДНЯ")

Шопоробиш. Є надія що складуть якийсь "гросбук" підарів та опублікують.
Не демократично трохи, але ж "ознаки демократії" :) після нашої війни, треба відкорегувати. :)
Якщо одразу підари отримували би в єбало, то і війни на сьогодні не було. Віддувався тіки Шуфрич :) І то не систематично.
Це треба буде закріпити в конституції України 1 пунктом. :)
 
Шо хто скаже за Х6 2016 М-спорт дизель 35Д (286 конів), начебто так по пам‘яті)))
Як він по надійності?
 
Шо хто скаже за Х6 2016 М-спорт дизель 35Д (286 конів), начебто так по пам‘яті)))
Як він по надійності?
Після офіціалів х5й під ніж як загнаний кінь? :)
 
Після офіціалів х5й під ніж як загнаний кінь? :)
Ні, ціна загнана на 10% від ринку, частник, міркую поки що….?, так що там з надійнос?
 
Ні, ціна загнана на 10% від ринку, частник, міркую поки що….?, так що там з надійнос?
Або я щось не зрозумів за х5?, це про що?)))
 
Ні, ціна загнана на 10% від ринку, частник, міркую поки що….?, так що там з надійнос?
У ваших реаліях перше питання це знову обслуговування.
У дизеля є така ситуація як "екологія". У нас її 99% видаляють прошивають і не паряться.
Як з цим у вас? Питання.
В якому стані екологія цього Х6ть. Також питання.
 
Після офіціалів х5й під ніж як загнаний кінь? :)
Ти мабудь поплутав, як що про мій, в мене Е71, ще їздить))), після завтра їду до Офів на перевірку зі скачками на холодну, не важливо про заміну на новійший - все одно треба його підлікувати, та ще і не факт, що буду міняти, поки що «інтересуюсь»)))))
 
У ваших реаліях перше питання це знову обслуговування.
У дизеля є така ситуація як "екологія". У нас її 99% видаляють прошивають і не паряться.
Як з цим у вас? Питання.
В якому стані екологія цього Х6ть. Також питання.
Ніхто нічого не видаляє, іначе цугундер))), пробіг 138000, може завтра поїду дивитися, тому і хочу дізнатися що воно за машин)))
 
Ніхто нічого не видаляє, іначе цугундер))), пробіг 138000, може завтра поїду дивитися, тому і хочу дізнатися що воно за машин)))
Дизель іноді потребує чистку колектора та каналів гбц.
У власова на ютюб каналі є відео про дизель.
Якщо є власники з довгим строком пкористування буде цікаво і їх послухати.
 
Дизель іноді потребує чистку колектора та каналів гбц.
У власова на ютюб каналі є відео про дизель.
Якщо є власники з довгим строком пкористування буде цікаво і їх послухати.
Цікавить стан при обслуговувані у офів, що люди кажуть, є болячки, чи на що увагу звернути…?
 
Back
Top