34 кузов. Актуален ли сегодня?

ніхто не знає - офіціали ще беруться за них, чи вже ні?
 
ніхто не знає - офіціали ще беруться за них, чи вже ні?

за Е34? :biggrin: за что там браться-то?
официалы, поговаривают, за Е70 уже неохотно берутся :biggrin: где ценники на услуги доходят до стоимости всей Е34...
 
А я думаю что реально найти более мерие живую е36/34 за эти деньги, ну может не 4500, но и не 7. Думаю имея 5500 в кармане, будет из чего выбрать, плюс торг... Если нету погони за топовыми моторами и комплектухами, то вполне. Что касается надежности, то если авто раз перебрать, продефектовать, почининить, то будет возить без проблем. Я вот свою е36 перебрал - три года катаю, и только масло фильтра... Ах да - исп. узел асц поменял - 600 грн. на разборке. Правда сейчас просится рул. карданчик - есть стучок, и замок багажника починить...
 
А если найти живую 318 е36 с м43 моторм, то надежности этого авто позавидуют куда более новые бмв. В цене такая е36 не будет стоить дорого, так как при покупке е36, большинство гонится за мощностью... Главное найти хозяйскую не гнилую, опрятную машину, и не запускать.
 
заработайте ещё 500-1000 и найдёте нормальный вариант который будет каждый день радовать)
 
не знаю звідки ви такі ціни малюєте?..5,,6,,7 тис:blush: я три місяці назад продав живу безпроблемну Е34 за 3700 і то рахував шо нормально..два роки назад її ж купив за 4200 за два роки на розхідники (в основному ходова) всипав в районі 10тис.грн, машина їздила кожен день і особо моск не парила..
 
На е36 клубі таких казкарів вдосталь. Один продає е39 в м-пакеті 97 р.в. за 10.500 Я йому кажу: якщо продаси за 9.000, вважай, що тобі дуже пощастило!
Нєє!.. Я тепер ворог №1))
Таке враження, що люди живуть на іншій планеті.
 
А если найти живую 318 е36 с м43 моторм,
А если 518-ую с этим шедевром...ммммм.))
 
ніхто не знає - офіціали ще беруться за них, чи вже ні?

Конечно берутся, я на своей периодически бываю) какая им разница, кто им деньги платит за диагностику или ремонт...
 
Один продає е39 в м-пакеті 97 р.в. за 10.500 Я йому кажу: якщо продаси за 9.000, вважай, що тобі дуже пощастило!
:biggrin: я такого ж року взяв за 6:blush:..нє не так..6 то вона мені вже вийщла після заміни\ремнту\діагностики практично всього шо того потребувало;)..а сказочніків які живуть ше цінами 10 річної давнини таки да..в нас багато:spiteful:
Конечно берутся, я на своей периодически бываю) какая им разница, кто им деньги платит за диагностику или ремонт...
ну скажем за компдіагнистику сіменса мс40, бажаючих взятися практично не було:blush:
 
:biggrin: я такого ж року взяв за 6:blush:..нє не так..6 то вона мені вже вийщла після заміни\ремнту\діагностики практично всього шо того потребувало;)..а сказочніків які живуть ше цінами 10 річної давнини таки да..в нас багато:spiteful:
ну скажем за компдіагнистику сіменса мс40, бажаючих взятися практично не було:blush:

А можна запросити "не сказочніків", а пацанiв, шо беруть 39ки за 6Куе викласти сюди хоча б декiлька лiнкiв на "стоящi" варiанти (за грошi автора, або й меншi)?
Щоб, так би мовити, переконати (або хоча б похитнути)
сказочніків які живуть ше цінами 10 річної давнини
 
А если 518-ую с этим шедевром...ммммм.))

е34 тяжелая, а вот для е36 такого мотора вполне, да не гонка, но для комфортной езды вполне. К тому же, как по мне, е36 с 4-х цилиндровым мотором приятней в ходу, может 6 цилиндров не на много тяжелее, но 4-х цилиндровки воспринимаются легкими по сравнению с ними, больше прощают по дорожному покрытию...
 
А можна запросити "не сказочніків", а пацанiв, шо беруть 39ки за 6Куе викласти сюди хоча б декiлька лiнкiв на "стоящi" варiанти (за грошi автора, або й меншi)?
Щоб, так би мовити, переконати (або хоча б похитнути)
то тобі треба до екстрасенсів:biggrin: причина -сама головна, не висять такі машини довше дня шо б там були актуальні ті лінки, даю конкретно мої приклади: два роки назад шукали Е34, по всім "висячим лінкам" шо переїздили передивилися 70% -живого нічо нема, авторіа мотніторилося в режимі онлайн практично щодень, тільки вискочила об’ява по більшменш на вид стоячий апарат, ми по суті перші позвонили-підїхали-забрали, об’ява висіла в авторіа близько 3 годин і то за той час власника уже дістали дзвінками то каже першим ділом добрався додому до компа-зняв об’яву:biggrin:, другий варіант Е39:dirol: передивилися за три дня біля 12 машин: ситуація аналогічна.. 70% з того шо висить -стан “абнять і плакать” blush:вже практично зупинилися на одному більш-менш нормальному варіанті но після поїздки на сто там виявили ше пару косяків на які власник вже просто вперся і не хотів далі спускати ціну (до речі за три дня піся нас він її таки продав:biggrin:), далі моніторим авторіа..в 21,45 знаходимо свіжак оголошення 10хв назад подане, машина практично за 80км від нас, звоним-домовляємся на сьогодні :blush: в 120ночі оглядаємо машину/торгуємось/даємо завдаток вранці оформляємо в мрев..все:biggrin:...це по темі дай лінк..не дам, бо не висять машини варті уваги довго, шо б на них дати лінк:dirol:
 
то тобі треба до екстрасенсів:biggrin: причина -сама головна, не висять такі машини довше дня шо б там були актуальні ті лінки, даю конкретно мої приклади: два роки назад шукали Е34, по всім "висячим лінкам" шо переїздили передивилися 70% -живого нічо нема, авторіа мотніторилося в режимі онлайн практично щодень, тільки вискочила об’ява по більшменш на вид стоячий апарат, ми по суті перші позвонили-підїхали-забрали, об’ява висіла в авторіа близько 3 годин і то за той час власника уже дістали дзвінками то каже першим ділом добрався додому до компа-зняв об’яву:biggrin:, другий варіант Е39:dirol: передивилися за три дня біля 12 машин: ситуація аналогічна.. 70% з того шо висить -стан “абнять і плакать” blush:вже практично зупинилися на одному більш-менш нормальному варіанті но після поїздки на сто там виявили ше пару косяків на які власник вже просто вперся і не хотів далі спускати ціну (до речі за три дня піся нас він її таки продав:biggrin:), далі моніторим авторіа..в 21,45 знаходимо свіжак оголошення 10хв назад подане, машина практично за 80км від нас, звоним-домовляємся на сьогодні :blush: в 120ночі оглядаємо машину/торгуємось/даємо завдаток вранці оформляємо в мрев..все:biggrin:...це по темі дай лінк..не дам, бо не висять машини варті уваги довго, шо б на них дати лінк:dirol:

Так i думав :) Вважаю, що на прохання викласти сюди придбану лялечку задешево буде така сама чи подiбна вiдповiдь :dirol: Чи я помиляюсь? ;)
 
в смислі викласти?:blush:..на продаж?:shok:
 
Ищите.... и найдете 100% можно взять е34 в рабочем состоянии....
дальше уже от цены но думаю 4500 будет отличный Экземпляр))
А там или 3500 купить и 1000 вкинуть или уже 4500 купить и 1000 Вкинуть))
Мое мнение что в БУ авто темболее такой как е34 Нужно вкинуть еще 1000... что бы прям совсем проблем не было.... дальше уже можно вваливать чколько Хочешь вплоть до полного перекраса... и Полной капиталкой с Ремонтными размерами.... предела нет)) Новой Она все равно не станет... все равно нужно будет че-то поварить самой молодой е34 22 годика.. ездить и кайфовать на Е34 за 4500 можно 100%
 
в смислі викласти?:blush:..на продаж?:shok:
Звичайно не на продаж. Викласти тут, на форум, просто фото (можна навiть у цiй темi). Вважаю, не одному менi цiкаво, що можна вирвати за 2-3 години присутностi оголошення :dirol:
 
View attachment 656803 ось продажна фотка нашої Е34, в такому стані вона пішла за 3700 і в такому ж ми її купили два роки назад за 4200
 
не видно
натискаєш на вложеніє і все видно:biggrin:
іномарка!!!
:biggrin::biggrin::biggrin:...та при чьом тут іномарка?..просто написав комплектацію, жінка якраз сильно хтіла шкіру, її пре, ну повезло їй хтіла шкіру-має шкіру:biggrin:
 
натискаєш на вложеніє і все видно:biggrin:
:biggrin::biggrin::biggrin:...та при чьом тут іномарка?..просто написав комплектацію, жінка якраз сильно хтіла шкіру, її пре, ну повезло їй хтіла шкіру-має шкіру:biggrin:

Всьо видно тiльки автору вложенiя. Всiм iншим видно, що вложенiя не iснує.
 
Залийте на радикал або інший хостинг картинок, а сюди дайте посилання. Або ознайомтеся з інструкцією як прикріпити фото на форумі, вона в шапці розділу.
 
ох ти ойпт:shok:..шо ж так сложно то всьо:(
 
так шо ю розуміли, стан самих проблємних місць пороги і днище..
 
по кузову проблем-нуль;)..так шо все можна знайти при бажанні..просто треба до того підійти серйозно, і з терпінням:dirol:
 
Back
Top